Kwaśniewski kandyduje, Roman komentuje

Dyskusja dla wiadomości: Kwaśniewski kandyduje, Roman komentuje.


 • Sławek Borewicz (d9VnMP), 2010-02-26 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto i P1954- wy poważnie macie jakieś polityczne adhd.

 • Ania (AtPyYd), 2010-02-26 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Bolesławianki. Obecny prezydent Roman to też nauczyciel...

 • Satyrze , glinoludy są nawet popularne na Ukrainie ;-)

  Oczywiście nowością jest również taniec... ;-)

  Później nie dziwię się ,że mieszkańcy ulicy Paryskiej są oburzeni... ;-) Ps I nie pisz "naszego sztabu" bo do żadnego nie należę ;-)

 • Zwolennik rozsądku (euy1WE), 2010-02-26 21:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Agnieszko - czytanie ze zrozumieniem nie jest łatwe ale po co przyznawać sie publicznie, że masz kłopoty. Kwaśniewski nie napisał, że obecny prezydent jest wodzem zwycięskiej hordy Hunów! Powiedział natomiast, że TAKI WÓDZ nie powinien zostać prezydentem Bolesławca. DK namawia do dyskusji i umiaru. Kandydaci na prezydenta nie powinni lać się po pysku tylko przekonać do swoich racji. Piotr Roman powiedział, ze chce rzeczowej kampanii. I to jest ważne. Czekam na ich polemikę. Mamy dużo czasu.

 • Iwo (AtPxSL), 2010-02-26 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może tak by wybrać kogoś z kleru, babcie chętnie by głosowały i emerytury by nie chciały!

 • Romanolog (ANbBui), 2010-02-27 00:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu jest dopiero jazda.

  /a>.2010-02-27, 00:30A tu jest oryginał.

  /a>.

 • Jgc napisał:Panie redaktorze Krzysztofie - traktowanie poważnie sondażu opublikowanego na portalu to jakies nieporozumienie... Zrobcie prawdziwe badania opinii - potraficie to zrobic, byl przeciez przeprowadzany przez was sondaz podczas wyborow. Zachecam do tego.

  Jeszcze kilka lat temu Internet był medium dostępnym dla nielicznych. Internauci w głównej mierze byli zwolennikami PO, co było widać m.in. w naszej sondzie przedwyborczej z 2006 roku – wygrywał w niej Karol Stasik, mimo że wszyscy wiedzieli, że w rzeczywistości największe poparcie ma Piotr Roman. Wyborcy Romana jeszcze nie korzystali z Internetu, dlatego wyniki były zafałszowane. Wiedzieliśmy o tym, dlatego tytuł naszej informacji brzmiał „Internauci w większości chcą zagłosować na Karola Stasika”. Internauci, a nie bolesławianie.Dziś jest zupełnie inaczej. Internet jest powszechny (ponad 50% ludzi korzysta z niego na co dzień, w 2006 roku było to zaledwie 29% - dane za SMG/KRC). W sieci jest coraz więcej osób starszych, reprezentujących różne sympatie polityczne.Dzięki temu upowszechnieniu, a także olbrzymiej popularności naszego portalu i gazety, obecne wyniki sondy są zbliżone do rzeczywistości. Prowadzi Piotr Roman i nie podejrzewam, że jest to zasługa jego nieustannie głosującej rodziny. Naturalnie, jakiś tam jakiś margines błędu, ale na pewno nie na tyle duży, by fałszował tendencje wyborcze.Miło mi, że pamiętasz nasz specjalny nieinternetowy sondaż wyborczy realizowany podczas pierwszej tury w 2006 roku. Wtedy podany przez nas wynik idealnie pasował do tego rzeczywistego. To powinno Cię przekonać, że znam się na badaniach. I skoro obecną sondę przedwyborczą traktuję poważnie, Ty też powinieneś. Możesz tylko na tym skorzystać.

 • Nienauczyciel, ale (Ap83aW), 2010-02-27 00:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co wy macie do by

 • Jgc (ANI1Ns), 2010-02-27 00:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysiek - bardzo cię szanuje za to, że jako pierwszy przeprowadziłeś taki sondaż! Chwała ci za to. I doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że posiadasz sporą wiedzę w tej dziedzinie, pewnie nawet większa niż ja, skromny student socjologii. Dlatego też wiem, że ty wiesz :) że soda internetowa nie jest prawdziwym narzędziem badawczym. Jest za to świetnym "nabijaczem wejść" i tu też wykazujesz się profesjonalizmem - wszak "kliknięcia" są wymiernym rezultatem twoich działań. Ja jednak kolejny raz zachęcam cię do przeprowadzenia prawdziwego badania - jeśli masz na to siłę, czas i fundusze. Wydaje mi się, że warto.

 • Lolka, 2010-02-27 07:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masi, z dedykacją dla Ciebie

 • Konik polny (ekhzey), 2010-02-27 08:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bez względu na to co Pan Gwizdała miał na myśli wyszło głupio z tym internetem. Obce są mi i PO i PiS ale twierdzenie, że kilka lat temu wyborcy P. Stasika korzystali z internetu a Romana nie to dorabianie jakiejś ideologii. K. G. Podzielił w ten sposób wyborców np. na mądrzejszych (ci z internetem) i głupszych (bez), albo bogatszych których było na to stać i biedniejszych. To, że było więcej głosów na Stasika nie upoważnia K. G do wysuwania takich wniosków.

 • Tomtom (ANIwkK), 2010-02-27 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po pierwsze prowadzący powinien się ogolić, ponieważ lekki zarościk, tak charakterystyczny dla typowego macho nijak się ma do zachudzonej postaci Pana Redaktora. Jeśli chodzi o kandydata to spokój bijący od niego tak mnie uspokoił że nie będę miał siły oddać na niego głosu... idę spać.

 • korsykanin, 2010-02-27 09:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Kwaśniewski, dalej oczekuję odpowiedzi na moje pytanie.

 • Darek porażka (AtPyZ0), 2010-02-27 11:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Życzę Kwaśniewskiemu przegranej.2010-02-27, 11:50Życzę Kwaśniewskiemu POkaźnej przegranej.

 • Pytanie do Pana Kwaśniewskiego Czy i w jaki sposób wpłynie Pan na zmniejszenie obciążeń fiskalnych przedsiębiorców. Czy i w jaki sposób pragnie Pan zmniejszyć koszta całkowitego utrzymania administracji miasta?2010-02-27, 11:58Czy zamierza Pan zmienić stosunek administracji do przedsiębiorców na bardziej przyjazny - i jak Pan zamierza to zrobić?