Kwaśniewski kandyduje, Roman komentuje

Dyskusja dla wiadomości: Kwaśniewski kandyduje, Roman komentuje.


 • Miasto cieszy się z pierwszego wywiadu i pierwszego komentarza. Miasto zaprasza pozostałych kandydatów i zachęca swych Obywateli do licznego uczestniczenia w kampanii.2010-02-26, 10:44Tak chyba miasto chciało napisać?

 • Miasto, 2010-02-26 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto samo sobie poradzi Przemysławie.

 • Somebody (ANuCGW), 2010-02-26 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stary satyrze... gdyby to był facebook wcisnąłbym przycisk "Lubię to! " :D.

 • Kibic (ANGMlX), 2010-02-26 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale się porobiło Buahaha.

 • Naród (ekhQ9I), 2010-02-26 10:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miastu zdaje się pomyliły nicki :D.

 • Katecha (ANI7TJ), 2010-02-26 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do "Miasta" uważam, że wykorzystanie wizerunku świętej Marii patronki naszego miasta jest nadużyciem, może obrażać to uczucia religijne niektórych osób, a za to można "beknąć".

 • Miasto, 2010-02-26 10:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto nikogo nie obraża -- Wizerunek Patronki jak najbardziej pasuje do nicku "Miasto" Patronka została nadana w sposób demokratyczny i jej wizerunek nie powinien nikogo obrażać. Skoro wizerunek Marii obraża OBYWATELA " Katecha" proszę złożyć skargę do Rady Miasta.

 • Piskle (AN0lSk), 2010-02-26 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ad rem. "Klecha" Kwaśniewski (z zachowania, wyglądu i usposobienia) nie reaguje na rzeczowe argumenty. Naprawdę! Po prostu milczy. Sprawdziłem. Po drugie - jest żywą ilustracją hasła "megalomania". Nic dodać, nic ująć. Po trzecie - ocena własnych możliwości bez zachowania dystansu daje właśnie dokładnie taki wynik - "Hurra! Będę prezydentem! ". ... I puenta: SPOKO. NIE BĘDZIE. ZAŁOŻĘ SIĘ.

 • Mariusz (AN0ujx), 2010-02-26 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Napiszę tak. Jeszcze do dzisiaj nie byłem przekonany co do możliwości Kwasniewskiego. Po wywiadzie widze ze to silny zawodnik, ktory ma poukładane w głowie. Godny przeciwnik obecnego prezydenta.

 • Nektarynka (AE7heb), 2010-02-26 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepsze życie jest przy korycie...

 • W Kołobrzegu mamy prezydenta, który był nauczycielem wf -u. Ukończył studia AWF w Poznaniu (1979 - ok.1985). Okazało się, że swe zachowania i sposób myślenia przeniósł ze szkoły na pole Urzędu Miasta. Niestety... 11. 03. 2010r. Mam spotkanie z tym w/w panem i będę musiała przypominać mu, co 2-3 minuty, że nie jesteśmy na lekcji wf, no i że musi panować nad swymi emocjami :)
  Jeżeli ktoś jest dobrym nauczycielem, z powołania (a nie dla forsy), to należy pracować w swoim zawodzie i dawać młodzieży siły i wiedzę na dalsze życie, a nie skakać jak z liścia na liść, i wprowadzać chaos w różnych miejscach pracy. Przykładem jest prezydent w moim mieście - Kołobrzegu. Nauczyciel wf cięgle na poziomie zabawy, w cztery ognie, Niech Bolesławiec jakoś trwa, bo mam tam zbyt wielu przyjaciół i chcę, by nadal tam mieszkali, a nie musieli uciekać do roboty u Niemców lub w innym mieście. http://informacje.kolobrzeg.pl/?p=1388 (bal bogatego nauczyciela - prezydenta).

 • Orion (A7byVn), 2010-02-26 11:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kogo wystawili, każdy inny bał się zderzyć z koniem no i jest owieczka na pozarcie. Ci inni boją się kolejnej porażki!

 • Piarowiec (AtJkdO), 2010-02-26 11:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rzeczywiście błędem było robienie tego wywyiadu późnym wieczorem po walnym zebraniu PO. Bardzo widoczne było całodniowe zmęczenie pana kandydata-urzędnika. Mało wyrazisty wywiad trochę ratują sympatyczne fotki. Przygarbiony mało charyzmatyczny kandydat w pierwszym wywiadzie to poważny błąd. Wyglądało to trochę jak rozmowa belfra (redaktor) z uczniem, który coś przreskrobał chowając ręce pod ławkę. Jest to klasyczny przykład na to jak nie powinno się zaczynać kampanii. Uważam, że przed takim wywiadem powinny być na razie zajawki z wyboru osoby Pana Kwaśniewskiego, któremu wszyscy biją brawo, wręczają kwiaty pełni energii i uśmiechu. Tak się nie stało - duży błąd. Wizerunek to bardzo ważna strona kampanii. Ale merytorycznie: jeśli pierwszymi i ważnymi argumentami kandydata dlaczego Roman jest "be", było rzekome niedocenienie Concordii czy bliżej nieokreślonego programu bory dolnośląskie, tudzież BnB w Kliczkowie (wyprowadzony z Bolca przez PO) to dość marne argumenty. Jakie będą inne? Zobaczymy.

 • grażyna, 2010-02-26 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z zapisków sztabowca dowiedzieć się można jak sztab prowadzony przez Satyra przygotowałby swojego kandydata do wywiadu. 1. Kandydat będzie siedział obowiązkowo na błękitnym tle. 2. Ręce będzie trzymał na blacie, a w nim pióro (jakieś firmowe na pewno). 3. Prowadzącemu albo sztab każe ubrać się skromnie, albo zabierze dla kandydata kilka koszul, by być elastycznym i go przebrać w zależności z czym wyskoczy prowadzący. 4. W ujęciu bocznym kamery kandydat będzie pozował na samca alfa. 5. Tembr głosu kandydata będzie przypominał ten z "Psów" Bogusia Lindy, by wpłynąć na mężczyzn, którzy potem swoim córkom, żonom i matkom wskażą na kogo mają głosować. 6. By udramatyzować wywiad kandydat może się chwycić za krzesło, by zamarkować rzut... 7. Barwne wtrącenia zostaną zaczerpnięte z bogactwa humoru Satyra. 8. Kandydat nie wykaże się w ogóle uczciwością, by nie pokazać, że nie wierzy w swoje siły... Czekam z niecierpliwością, kiedy redaktor Łętowski wróci z zza oceanu i Wam to nakręci. Tylko, że to może być zima...

 • Sławek Borewicz (d9VnMP), 2010-02-26 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Straszna nuda ten wywiad. Ale cóż- ogólnopolskie tuby PO już zaczeły kampanię prezydencką, więc i mniejsi piewcy POglądów donka, zbycha, mira i grzecha zaczęli działać w tym kierunku. A ludzie dalej myślą, że wybór kogoś z bandy czworga (sld, po, pis, psl) cokolwiek jest w stanie zmienić.