300 tysięcy złotych na Blues (nad Kwisą)

Dyskusja dla wiadomości: 300 tysięcy złotych na Blues (nad Kwisą).


  • Ontus, 2010-03-05 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Satyrze nie tak daleko jak myślisz.

  • Kocham bluesa (AE7fte), 2010-03-06 22:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    BolecRozmowa z Piotrem Romanem (21 listopada 2006r. godz. 15: 06). "~~niewtajemniczona: dlaczego zabil pan Bluesa? PR: A cóż to za zabójca, który chce wskrzesić bluesa, m.in. budując nowoczesny i piękny amfiteatr. Pozdrawiam Piotr Roman Moli: Witam. Po pierwsze gratuluję świetnego wyniku w I turze wyborów. Chiałem się zapytać, czy jako przyszły prezydent miasta będzie Pan starał się odbudować festiwal "Blues nad BoBrem"? Czy organizatorzy będą mogli liczyć na (nie symboliczną tylko znaczną) pomoc finansową ze strony miasta? Czy w związku z tym planuje Pan oprócz ceramiki rozsławiać Bolesławiec festiwalem? POZDRAWIAM! PR: Po to budowany jest amfiteatr, aby takie imprezy jak BnB ale i festiwal kultury południowosłowiańskiej, hip – hop i być może nowe – inne imprezy mogły się odbywać. Oczywiście z pomocą miasta, ale i innych sponsorów. Pozdrawiam Piotr Roman".

  • Wojtek (AtPxQL), 2010-03-07 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale jak to będzie wyglądało. Mam jechać pks-em do kliczkowa, wjazd płatny na jam i inne tam organizowane koncerty, ale jak z tamtąd wrócić? W nocy na stopa? Nie to mi się nie podoba no chyba że będą wożić za free w obie strony. Ale nie przecież tam browar kosztuję chyba z 10 pln no chyba że stanę pod zamczyskiem i na lewo swoje pocisnę i dostanę mandat, 100 za picie i 500 za palenie. Właśnie jestem ciekawy czy to był warunek z tym kliczkowem w uzyskaniu tej kasy... ale blues musi trwać i będzie trwał jak nie na ulicach naszego miasta to u mnie w chacie napewno. Przez te kase, politykierów, układziki, sondaże itp. Blues skończył na wsi (nie czytać WSI). Pozdrawiam wszystkich szczerze chociaż sam w to nie wierze. JOHN LEE HOOKER.

  • Nieblusowa (ANbBwC), 2010-03-11 23:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To chyba będzie pierwszy i ostatni blus na Kliczkowie... ! Imprezy kulturalne tj Vratislawia Cantas to nie to samo co warsztaty i koncerty blusowe... Współczuję już obsłudze :) ) a z drugiej strony ciesze sie że nie będę musiała słuchać tego na swoim podwórku jak do tej pory :) ) niech słuchają go w lesie :) ). Już widzę te ucieszone miny uczestników jak zobaczą ceny na kliczkowie :) ). Ale biznes to biznes...

  • Miasto, 2010-03-12 06:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nieblusowa upaja się pogrzebem jednej z imprez kulturalnych w Bolcu. Pławi się w pogardzie dla innych że teraz będą mieli gorzej lub wcale. Obrzydlistwo. Według niej Polska pustynią powinna stać. To wszystko tylko z jednego powodu -- to wolontariusze nienawiści. Bezpłatnie poświęcają wszystkie swoje siły aby zaszkodzić innym. Miasto jest smutne.

  • Lolka, 2010-03-12 17:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miasto, przyjdz na mszę bluesową! To na otarcie Twych łez ;-).

  • Czyszczacz śniegu (ANUrBi), 2010-03-12 19:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Msze to specjalność czcigodnego naszego szefa --.

Reklama