Prawie 100 tys. zł kosztowała Gliniada przechrzczona na Festiwal Bieli

Dyskusja dla wiadomości: Prawie 100 tys. zł kosztowała Gliniada przechrzczona na Festiwal Bieli.


  • (vZll1) napisał(a):

    Jak redakcji 45 tyś to dużo to może sami zwołają kilkaset osób i zrobią gliniade oczywiście za friko tak jak Nowak robił to przez kilka lat???? Macie własną stronę internetową, zrobicie artykuł nawołujący do wzięciu udziału w gliniadzie i miasto przy tym zaoszczędzi kilkadziesiąt tysięcy.
    A jak nie to w łaskę do papa glinoluda.

    Dokształć się. My już współorganizowaliśmy Gliniadę przez parę lat. Wszystkie artykuły o niej były za darmo. Promocja w mediach ogólnopolskich (TVP, Polsat, TVN, Wyborcza, Fakt, Polityka itd.) załatwiana przeze mnie też była za friko. To właśnie ta robota i zaangażowanie innych ludzi sprawiło, że Gliniada stała się sławna. Teraz o Festiwalu Bieli znalazłem w sieci tylko trzy artykuły. Po tegorocznych zdjęciach widać, że w Bolesławcu był mega rozmach, a we Wrocławiu słabo. Kwoty za to odwrotnie proporcjonalne.

  • Anonim (A81GkQ), 2016-08-25 22:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mnie tylko zastanawia jaka jest praprzyczyna tej nienawisci do Nowaka, bo nie wierze, że to ot tak... Tyle energii, musi byc powod. A moze jest zleceniodawca tych dzialan? Nie wiem...

  • (A81GkQ) napisał(a):

    Mnie tylko zastanawia jaka jest praprzyczyna tej nienawisci do Nowaka, bo nie wierze, że to ot tak... Tyle energii, musi byc powod. A moze jest zleceniodawca tych dzialan? Nie wiem...

    Najpierw robisz błąd, zakładając, że nienawidzimy pana Nowaka. Kolejne elementy Twojego wnioskowania są już bez sensu, bo oparte na fałszywym założeniu.

    Dlaczego uważasz, że podanie informacji na temat wydatkowania publicznych pieniędzy, jest przejawem nienawiści i krzywdzi pana Nowaka?!

  • Anonim (A81GkQ), 2016-08-25 23:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bo to wpisuje sie w caly cykl poswiecony u was temu czlowiekowi. Prosze nie mydlić.

  • Anonim (qfwPf), 2016-08-25 23:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie jestem zwolennikiem gliniady, lecz tak przy okazji to, że wmieście jest głęboki podział na Romanowych, Powiatowych i innych / Ziemia Bolesławiecka / to już się wszyscy przyzwyczaili, że to nie służy mieszkańcom to tajemnica poliszynela. To, że wszyscy są po jednych pieniądzach i maja ludzi w nosie też się wszyscy przyzwyczaili. Najgorsze jest to, że w takim grajdole w to wszystko wmieszały się media, które są stronnicze i w prostacki sposób sprzyjają swoim mocodawcom kreując się na obiektywne. Na istotnych Nowak be, na bolcu same superlatywy, na istotnych Powiat cienko, na bolcu wywiady z P. Krzyszczak . Na istotnych straż miejska supermeni na bobrzanach i bolcu brak kompetencji i do rozwiązania. Na bolcu jeszcze promocja ZC i Pana Ogrodnika oczywiście na istotnych nie ma on szans. W każdym dniu przykłady można mnożyć dlatego zaklinanie rzeczywistości nic nie da

  • (qfwPf) napisał(a):

    Nie jestem zwolennikiem gliniady, lecz tak przy okazji to, że wmieście jest głęboki podział na Romanowych, Powiatowych i innych / Ziemia Bolesławiecka / to już się wszyscy przyzwyczaili, że to nie służy mieszkańcom to tajemnica poliszynela. To, że wszyscy są po jednych pieniądzach i maja ludzi w nosie też się wszyscy przyzwyczaili. Najgorsze jest to, że w takim grajdole w to wszystko wmieszały się media, które są stronnicze i w prostacki sposób sprzyjają swoim mocodawcom kreując się na obiektywne. Na istotnych Nowak be, na bolcu same superlatywy, na istotnych Powiat cienko, na bolcu wywiady z P. Krzyszczak . Na istotnych straż miejska supermeni na bobrzanach i bolcu brak kompetencji i do rozwiązania. Na bolcu jeszcze promocja ZC i Pana Ogrodnika oczywiście na istotnych nie ma on szans. W każdym dniu przykłady można mnożyć dlatego zaklinanie rzeczywistości nic nie da

    Newsy z ostatnich kilku dni dotyczące ZC Bolesławiec:

    https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/g9t/ceramika-zakladow-ceramicznych-boleslawiec-w-muzeum-ceramiki
    https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/g9g/zaklady-ceramiczne-boleslawiec-prezentuja-najciekawsze-nowe-wzory
    https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/CBN/swieto-ceramiki-z-zakladami-ceramicznymi-boleslawiec

    Reszty Twoich nieprawdziwych informacji nie chce mi się prostować, bo każdy sam może zajrzeć do naszego archiwum. Przypuszczam, że masz już wyrobiony pogląd i fakty tego nie zmienią. Twoja rzeczywistość jest zaklęta, nie nasza.

  • Anonim (A5HjgR), 2016-08-26 02:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    grażyna napisał(a):

    Uczciliśmy w redakcji Twoje odejście minutą... śmiechu.

    Taka cwana jesteś? śmiejesz się z każdego forumowicza? Gdzie twoja kultura i szacunek do tych którzy czytają twoje wypociny? Babsztylu... to za to że tak szanujesz innych.

  • Reklama

  • Anonim (A5HjgR), 2016-08-26 02:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzysztof Gwizdała napisał(a):

    Ktoś już od daaawna nie orientuje się w realiach :)

    Chyba ty...

  • Anonim (ANUYKt), 2016-08-26 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A kolega za jazdę na takim rowerze po rynku we Wroclawiu to może dostać 500 zeta, ale mandatu. I tu gul lata.

  • Anonim (dBaBiA), 2016-08-26 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    https://www.flickr.com/photos/polandmfa/sets/72157670251543996

    Zobaczcie, jaki "rozmach" miał Festiwal Bieli. Do bolesławieckiej GLiniady jeszcze im daleko.

  • Anonim (A5HjgR), 2016-08-27 01:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (A5HjgR) napisał(a):

    Taka cwana jesteś? śmiejesz się z każdego forumowicza? Gdzie twoja kultura i szacunek do tych którzy czytają twoje wypociny? Babsztylu... to za to że tak szanujesz innych.

    Dopiszę jeszcze , że ... gdybyś była facetem dostałabyś w mordę przy pierwszym spotkaniu na ulicy... Jesteś zwykła chamówa..zero szacunku dla takiej "redaktorki"... Krzysiek powoli ci dorównuje w swych odpowiedziach dla forumowiczów, a jeszcze kilka lat temu był taki "normalny"... nawet w PO się udzielał i stawiał siebie za wzór dla ludzi..a teraz ... zwykły redaktorzyna oderwany od pługa...i kawał chama.

  • Anonim (qfwwF), 2016-08-28 15:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Reszty Twoich nieprawdziwych informacji nie chce mi się prostować, bo każdy sam może zajrzeć do naszego archiwum. Przypuszczam, że masz już wyrobiony pogląd i fakty tego nie zmienią. Twoja rzeczywistość jest zaklęta, nie nasza ".
    Bo jak się nie wie jak to się nie prostuje a teraz rozumiem, że napiszecie artykuł dot. rozliczeń rozmaitych przedsięwzięć bolesławieckich, na przykład całego Bolesławieckiego Święta Ceramiki, miejskiej parady ceramicznej, czy też ceramicznego garnka-niewypału określanego dziś przez prezydenta happeningiem koszt – 33 000 zł, ponad 1/3 kosztów Festiwalu Bieli. A może w ramach ujawniania przepływów publicznej kasy Istotne podadzą ile kasy i z jakich miejskich firm i instytucji wpłacono im ? Ponadto można jeszcze napisać o całym królestwie Romanowym sieci powiązań, układów i układzików.

  • Anonim (eltC24), 2016-08-30 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nowak kiedyś powiedział, że coś tam sobie uszczknie. Teraz wiemy już, ile uszczknął :)

  • Anonim (qvQrT), 2016-09-04 19:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak sie daje tak sie kraje. Chlop umie wycisnac siano z debili co za to placa wiec mu gratuluje a innym no coz... masc na bol doopy pozostaje bo sami zasuwaja pewnie za dwa kola od rana do nocy.

  • Anonim (qvQrT), 2016-09-04 19:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Aha i przepraszam ale jakies badania sanepidu to mo no bo co bedzie jak ta glina wejdzie w oczy czy jeszcze gdzie indziej ? Nieletnie dzieci tez sie tym smaruja ?

Reklama