Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC"

Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi
fot. Z.C. Bolesławiec W trakcie Bolesławieckiego Święta Ceramiki Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC" zapraszają na wiele ciekawych wydarzeń.
istotne.pl święto ceramiki, zc bolesławiec

Od środy do niedzieli można kupować oryginalną ceramikę Z.C. "BOLESŁAWIEC" w sklepie firmowym przy ulicy Kościuszki 11 (sklep czynny jest od godziny 7 do 18, w niedzielę od 9 do 17) oraz 9 do 18 (w niedzielę do 17) na przyzakładowym kiermaszu ceramicznym.

Wystawa i zwiedzanie Zakładów

Na placu przy ul. Kościuszki 11 przed Zakładami prezentowana jest kolekcja naczyń w ekskluzywnych dekoracjach artystycznych. Od środy do piątku (17-19 sierpnia) w godz. 10 13 można także zwiedzić zakłady i zapoznać się z produkcją naczyń ceramicznych.

Stoisko ZC „BOLESŁAWIEC” w Rynku

Na stoisku można zakupić oryginalną ceramikę i ozdobić twarz lub ciało pięknymi wzorami kwiatów lub pawich oczek. Zdobienie twarzy będzie się też odbywało przy budynku BOK-MCC przy placu J. Piłsudskiego. Stoisko w Rynku czynne jest od środy do niedzieli zawsze od godziny 10.
17 sierpnia do 19
18 sierpnia do 20
19 sierpnia do 21
20 sierpnia do 21
21 sierpnia do 20

Ceramika Zakładów Ceramicznych „BOLESŁAWIEC” na wystawach

18 sierpnia o godzinie 20 nastąpi otwarcie wystawy „Nowe wzornictwo w ceramice bolesławieckiej”. Galeria „mała Biała” BOK-MCC przy pl. Piłsudskiego 1c zaprasza do zwiedzania wystawy od 19 do 20 sierpnia w godzinach od 10 - 20 a 21 sierpnia w godzinach od 10 do 18.
Natomiast 20 sierpnia o godzinie 18 nastąpi otwarcie wystawy "Z bolesławieckiej gliny. Wystawa Stowarzyszenia Gmin Ceramicznych Rzeczypospolitej Polskiej” w Muzeum Ceramiki przy ul. Mickiewicza 13. Zwiedzanie możliwe będzie od 21 sierpnia do 30 października, od wtorku do soboty w godzinach od 10 do 16, w niedziele od 11 do 16.

Na obu wystawach można znaleźć produkty Zakładów Ceramicznych „BOLESŁAWIEC”.

Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” zapraszają do śledzenia swojej oferty na swoim profilu na Facebooku.

oraz na swojej stronie internetowej.

informacja zlecona