Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego.


  • Gość, 2020-10-25 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjzfr) napisał(a):

    A rozrywanie poczętego dziecka nie jest dla niego MĘCZARNIĄ???!!! Różnica polega na tym że "matka" (kobieta) tego nie widzi????

    A matka to nie człowiek?

  • anonim, 2020-10-25 15:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy to prawda, że według tej ustawy, jak płód obumrze w łonie matki, to lekarz nie oczyści macicy, skazując ją na wykrwawienie i śmierć, bo to aborcja?

  • ceta, 2020-10-25 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram swiadome macierzynstwo i jesli ktoras z przyszlych mamus ma chec rodzic dziecko, ktoremu w zyciu plodowym nie wyksztalcila sie glowka i nie wyksztalcil sie mozg, i takie dziecko zwyczajnie w swiecie umrze zaraz po narodzinach, to jest jej sprawa. Ja nie zamierzam. Uwazam ze kobiety w ciazy powinny kupowac wozek i lozeczko a nie biala trumienke. Buziaczki.

  • anonim, 2020-10-25 18:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    dd (AN0sV4) napisał(a):

    no cóż nie myślałem że aż tyle morderczyń jest w naszym społeczeństwie ,
    rzygać się człowiekowi chce jak sąsiadka która ma małą córeczkę roczna jeszcze , która co chwila wstawia zdjęcia z nią na F jak ja to bardzo kocha i jakie to szczęscie.
    Wstawia sobie fotkę że wspiera aborcje bo to jej wybór.
    Niech powie swojej małej córeczce że nie urodziła by jej jak by miała downa
    Polskie kobiety maja na szczescie w mniejszosci [...] w łepetynce

    Morderczyń???? Chyba cos ci sie w mózgu poprzestawiało. Poczytaj najpierw o co chodzi, a dopiero wydawaj osądy.

Reklama