Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego.


 • anonim (AE7Yny), 2020-10-25 08:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzikusy niech się leczą na nogi, bo na głowę już za pużno

 • ZK Polska, 2020-10-25 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście protest jest słuszny, tylko myślenie protestujących ludzi jest niekompletne i nie potrafiące łączyć pewnych faktów.
  Jeżeli redaktorzy upodobali sobie straszenie ludzi świrusem to strach pomyśleć co będzie jak ludzi będą przymusowo szczepić. Czy będą usprawiedliwiać przymus bezpośredni i to nagłaśniać? :)

 • swr (hjNSH), 2020-10-25 08:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech protestują, to jest nasze prawo, a faceci won ....jakoś oni nie rodzą, nie czują bólu matki , a często spieprzają jak tylko się dowiedzą o dziecku .... zdrowe ich przeraża a co dopiero chore .... kacza mafia się kończy ....!!!!

 • Wrrr (ekhqF2), 2020-10-25 08:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  czytam i czytam, niestety połowa debili nie rozumie o co chodzi, to ma być wybór a nie nakaz ,jeśli ktoś mimo uszkodzenia płodu bądź ryzykuje swoim życiem zdecyduje się urodzić to proszę bardzo, demokracja ponoć [...] jest więc nikt nie może zmuszać nikogo do jakiejkolwiek decyzji zwłaszcza w stanie zagrożenia życia bądź zdrowia!!!!!!!

 • Ktoś (AE4VTH), 2020-10-25 09:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Xyz (AE4zHI) napisał(a):

  To jedźcie do Holandii, tam jest eutanazja legalna takich dzieci, w czym masz problem!?!?
  A swoją drogą, protestujący to pełno młodych dziewczyn z chłopakami za rączke co sie [...] chcąbez konsekwencji, i stare baby co sie za orl w podziemi [...] na potęgę! Sory ale to jest chore co robicie.
  Osobiście jestem przeciwniczką, państwo teżpowinno zapewnić należytą opiekę dla takiego dziecka. Ale to co ja widzę to to że i państwo ma to w dupie bo tylko rozjusza zwolenników nie dając też ustawy jakiejś zabezpieczającej finansowo, a ci co się domagają aborcji to z kolei też im nie chodzi o żadne dobro tych chorych dzieci, tylko strach o własną dupę i pozbycie się problemu. Tylko rżnięcie się za orzeproszeniem bezb konsekwencji.
  Czemu nie domagacie się eutanazji dla chorych dzieci na raka i inne straszne choroby np psychiczne???? Tylko jęczycie o zbiórki na ratowanie życia, przecież to dziecko cierpi , rodzina cierpi?

  Co Ty pier******????!?!?! Młode kobiety są na szczęście coraz bardziej świadome i korzystają z dostępnej antykoncepcji. Nie zgodzę się również, że aborcja płodu z ciężkimi wadami jest pozbyciem się problemu. Raczej zapobiegnięciem cierpieniu niewinnej istoty. Swoją drogą skoro Wasz Bóg jest tak miłosierny i wspaniały to czemu pozwala na to, aby płody były obciążone tak strasznymi wadami??? Pedofil w sutannie zostanie przeniesiony do innej parafii i krzywdzi dalej, a kobieta, dla której decyzja o usunięciu dziecka, o które się starała przez kilka ostatnich lat, żyje z tym bólem do końca. Bólem swoim, bólem ojca swego dziecka. Jedynie uchronił dzieciątko przed męczarnią. Brawo wyborcy PiS. Jesteście na dobrej drodze, aby zamieszkać w jaskiniach

 • anonim, 2020-10-25 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I po rewolucji.
  La pasjonara co dzień będzie dodawać po 50 - 100 osób więcej do chodzących w sobotę po rynku: sebe z karyną co jarali pod mostem, staśka co łowił rybę na rogalu itd. itp.
  Normalnie jak w "Prawdzie" :)

 • anonim, 2020-10-25 10:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gonić pis_dzielców do jaskini.

 • Reklama

 • anonim (hjzfr), 2020-10-25 10:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
  gość () napisał(a):

  Chyba nie wiesz o co chodzi...
  Problem polega na tym, że te dziecie z poważnymi wadami nie żyją zbyt długo, a umierają po kilku-kilkunastu dniach, tygodniach w potwornych męczarniach. Oczekiwanie zdrowego dziecka to radość dla rodziców, to planowanie zakupu wózka, przygotowanie wyprawki, pokoiku... Więdząc, ze dziecko sie urodzi z poważnymi wadami/zniekształceniami to przygotowywanie sie do pogrzebu. Życie w ciągłym strachu. Często też bywa że takie dziecko umiera w łonie matki stanowiąc poważne ZAGROŹENIE już nie tylko dla zdrowia ale i ZYCIA KOBIETY.
  Zakaz badań prenetalnych to już barbarzyństwo. Wiele wad genetycznych da się leczyć jeszcze w życiu płodowym i dzieci rodzą się w miare zdrowe, mogą żyć normalnie. Zabieranie tej możliwości to z góry skazywanie tego dziecka na śmierć.
  Czemu ma służyć ta ustawa? Cierpieniu?
  To tylko psychol mógł to wymyśleć. Nie ździwię się jak kobiety będą bały sie zachodzić w ciążę.
  Jakim prawem polityk ma o tym decydować. Kobieta to nie przedmiot.

  A rozrywanie poczętego dziecka nie jest dla niego MĘCZARNIĄ???!!! Różnica polega na tym że "matka" (kobieta) tego nie widzi????

 • anonim (hjzfr), 2020-10-25 10:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hj7ST) napisał(a):

  Ja nie pozwolę na cierpienie mojego dziecka ,bo mam uczucia,a ty ,jesli pozwolisz swojemu dziecku urodzić się po to ,by cierpialo,byleby prawo bylo zachowane,to jestes egoistycznym zaslepionym potworem.

  .....bo masz uczucia?????!!!!! Nie urodziła byś takiego dziecka ZE WSTYDU przed ludźmi, z wygody do której jesteś przyzwyczajona, bo co znajomi powiedzą. Twój Facebookowy wizerunek nie byłby już IDEALNY. A może wprowadzić eutanazję,bo starszymi i schorowanymi RODZICAMI też trzeba się opiekować!!!!!! Jak ktoś utopi kotki w rzece, to jest zwyrodnialcem. Życie ludzkie jest mniej warte???????!!!!!!!!!

 • George (vkagk), 2020-10-25 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zabierać małe dzieci na protest które krzyczą razem z rodzicami j...ć PIS. Patologia wręczyć niebieską kartę !!

 • Ala (hjJze), 2020-10-25 11:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lepszym protestem będzie brak wpłat na tacę kościelną i wypisanie dzieci z religii. - popieram.

 • M (ekhqZZ), 2020-10-25 12:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Zarodek, morula, blastocysta czy płód to nie człowiek (dziecko). To potencjalnie może być człowiek (dziecko), ale do momentu rozwinięcia się i uruchomienia systemu nerwowego nie jest. Gdyby stosować Twoje podejście, to można by nazywać Cię trupem. Bo potencjalnie nim będziesz. Na razie jednak nie jesteś i nie można tak Cię nazywać. W okresie rozwoju płodowego płód jest płodem, nie człowiekiem (dzieckiem). Poza tym ponad 68% takich zarodków jest naturalnie ronionych przez kobiety – tylko jedna trzecia rozwija się dalej. Życzę mniej fundamentalizmu religijnego, a więcej wiedzy i empatii do ludzi.

  W punkt.

 • anonim, 2020-10-25 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  854Anonim (hjLLM) napisał(a):

  Po co na ulicy protestowac mozna czyms bardziejust etektywnym
  1. Ban na sex do czadu zmiany przepisow
  2. Ban na kosciol zadnej kobiety w kosciele do czadu zmiany przepisow
  3. Kobiety wymeldowac sie z kraju, wykupic ubezpieczenie miedzynarodowe bedziecie podlegac ubezpieczenia zdrowotnemu w innym kraju do lekarza do Niemiec anglii szwajcarii rodzicow dzieci tam gdzie jest bezpiecznie kobieta przetrwa narod przetrwa

  PO co z siebie idiotkI robic na miescie
  KOBIETY WYMELDOWAC SIE Z POLSKI

  Najlepiej to wszystkich wymeldować z Polski. Dziecko to nie jest tylko sprawa kobiety. Kobieta nie jest wiatropylna. A tych wszystkich tchórzów którzy odchodzą od kobiet jak tylko rodzi się dziecko niepełnosprawne wykastrować.

 • Albatros333 (AreUBZ), 2020-10-25 12:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bez Boga nigdy nie zrozumiecie człowieka, bez Boga człowiek jest w czarnej... otchłani. Możecie się pienić z wściekłości, wyszydzać ludzi wierzących do granic zasobów językowych, ale prawdy nie zmienicie. Szkoda tylko, że poznacie ją gdy będzie już za późno. Zagłuszanie swojego sumienia na nic się nie zda - w aborcji chodzi tylko o WŁASNĄ wygodę, a nie o dobro dziecka. Memento!

 • anonim, 2020-10-25 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjzfr) napisał(a):

  A rozrywanie poczętego dziecka nie jest dla niego MĘCZARNIĄ???!!! Różnica polega na tym że "matka" (kobieta) tego nie widzi????

  Głupszego wpisu jeszcze nie widziałem. Ty człowieku nie wiesz co to znaczy powolne umieranie w bólu przez wiele wiele tygodni może nawet miesięcy.

Reklama