Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dyskusja dla wiadomości: Ponad 440 osób protestowało w Bolesławcu przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego.


  • Adam (whB11), 2020-10-24 17:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lepszym protestem będzie brak wpłat na tacę kościelną i wypisanie dzieci z religii.

  • 854Anonim (hjLLM), 2020-10-24 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po co na ulicy protestowac mozna czyms bardziejust etektywnym
    1. Ban na sex do czadu zmiany przepisow
    2. Ban na kosciol zadnej kobiety w kosciele do czadu zmiany przepisow
    3. Kobiety wymeldowac sie z kraju, wykupic ubezpieczenie miedzynarodowe bedziecie podlegac ubezpieczenia zdrowotnemu w innym kraju do lekarza do Niemiec anglii szwajcarii rodzicow dzieci tam gdzie jest bezpiecznie kobieta przetrwa narod przetrwa

    PO co z siebie idiotkI robic na miescie
    KOBIETY WYMELDOWAC SIE Z POLSKI

  • anonim (hjJKb), 2020-10-24 17:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dziękuję za zorganizowanie tego protestu. Byliśmy z całą rodziną. Dlatego, że cała rodzina opiekuje się chorą osobą i my wiemy co to jest urodzone dziecko, które nie chodzi, nie widzi i żyje drugi rok jak roślinka. Pan Kaczyński powinien takimi osobami się opiekować. Brawo ale naliczyliśmy 1686 osób, a chyba jest więcej. Brawo, brawo.

  • Ataga (AE7bPe), 2020-10-24 17:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Grażyno Hanaf
    Proszę nie mówić że Bolesławiec protestuje bo to bzdura. Ja nie protestuję A popieram decyzję Trybunału. Nie popieram zabijania dzieci , na żadnym etapie rozwoju. To morderstwo i Pani o tym wie.

  • Covid19 (vkaAY), 2020-10-24 17:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lubię takie zgromadzenia, a szczególnie organizmy ludzkie, zadomowiłem się na dobrze w waszym kraju : )

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-24 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJKb) napisał(a):

    Bardzo dziękuję za zorganizowanie tego protestu. Byliśmy z całą rodziną. Dlatego, że cała rodzina opiekuje się chorą osobą i my wiemy co to jest urodzone dziecko, które nie chodzi, nie widzi i żyje drugi rok jak roślinka. Pan Kaczyński powinien takimi osobami się opiekować. Brawo ale naliczyliśmy 1686 osób, a chyba jest więcej. Brawo, brawo.

    To jedźcie do Holandii, tam jest eutanazja legalna takich dzieci, w czym masz problem!?!?
    A swoją drogą, protestujący to pełno młodych dziewczyn z chłopakami za rączke co sie [...] chcąbez konsekwencji, i stare baby co sie za orl w podziemi [...] na potęgę! Sory ale to jest chore co robicie.
    Osobiście jestem przeciwniczką, państwo teżpowinno zapewnić należytą opiekę dla takiego dziecka. Ale to co ja widzę to to że i państwo ma to w dupie bo tylko rozjusza zwolenników nie dając też ustawy jakiejś zabezpieczającej finansowo, a ci co się domagają aborcji to z kolei też im nie chodzi o żadne dobro tych chorych dzieci, tylko strach o własną dupę i pozbycie się problemu. Tylko rżnięcie się za orzeproszeniem bezb konsekwencji.
    Czemu nie domagacie się eutanazji dla chorych dzieci na raka i inne straszne choroby np psychiczne???? Tylko jęczycie o zbiórki na ratowanie życia, przecież to dziecko cierpi , rodzina cierpi?

  • czujne oko, 2020-10-24 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widać, że nie mają co robić, więc łażą bez celu w te i we w te. Nie ma tam zapewne kobiet, które ciężko pracują na kawałek chleba...

  • Reklama

  • anonim, 2020-10-24 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJKb) napisał(a):

    Bardzo dziękuję za zorganizowanie tego protestu. Byliśmy z całą rodziną. Dlatego, że cała rodzina opiekuje się chorą osobą i my wiemy co to jest urodzone dziecko, które nie chodzi, nie widzi i żyje drugi rok jak roślinka. Pan Kaczyński powinien takimi osobami się opiekować. Brawo ale naliczyliśmy 1686 osób, a chyba jest więcej. Brawo, brawo.

    No tak , dawno powinniście zabić to dziecko...
    Pokaż mu swój wpis. Na pewno się ucieszy.

  • Mariusz (A8svkY), 2020-10-24 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przykro mi ale to nie jest tylko wybór kobiety skoro inne zycie też wchodzi w gre

  • Loki (hjzbL), 2020-10-24 18:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    :):):) .ebać PiS?? W głowy się .ebnijcie:):):) Już nie latacie w koszulkach z napisem Konstytucja? A szkoda, konstytucjonaliści:)')

  • dd (AN0sV4), 2020-10-24 18:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    no cóż nie myślałem że aż tyle morderczyń jest w naszym społeczeństwie ,
    rzygać się człowiekowi chce jak sąsiadka która ma małą córeczkę roczna jeszcze , która co chwila wstawia zdjęcia z nią na F jak ja to bardzo kocha i jakie to szczęscie.
    Wstawia sobie fotkę że wspiera aborcje bo to jej wybór.
    Niech powie swojej małej córeczce że nie urodziła by jej jak by miała downa
    Polskie kobiety maja na szczescie w mniejszosci [...] w łepetynce

  • Ataga (AE7bPe) napisał(a):

    Pani Grażyno Hanaf
    Proszę nie mówić że Bolesławiec protestuje bo to bzdura. Ja nie protestuję A popieram decyzję Trybunału. Nie popieram zabijania dzieci , na żadnym etapie rozwoju. To morderstwo i Pani o tym wie.

    Zarodek, morula, blastocysta czy płód to nie człowiek (dziecko). To potencjalnie może być człowiek (dziecko), ale do momentu rozwinięcia się i uruchomienia systemu nerwowego nie jest. Gdyby stosować Twoje podejście, to można by nazywać Cię trupem. Bo potencjalnie nim będziesz. Na razie jednak nie jesteś i nie można tak Cię nazywać. W okresie rozwoju płodowego płód jest płodem, nie człowiekiem (dzieckiem). Poza tym ponad 68% takich zarodków jest naturalnie ronionych przez kobiety – tylko jedna trzecia rozwija się dalej. Życzę mniej fundamentalizmu religijnego, a więcej wiedzy i empatii do ludzi.

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-24 18:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzysztof Gwizdała napisał(a):

    Zarodek, morula, blastocysta czy płód to nie człowiek (dziecko). To potencjalnie może być człowiek (dziecko), ale do momentu rozwinięcia się i uruchomienia systemu nerwowego nie jest. Gdyby stosować Twoje podejście, to można by nazywać Cię trupem. Bo potencjalnie nim będziesz. Na razie jednak nie jesteś i nie można tak Cię nazywać. W okresie rozwoju płodowego płód jest płodem, nie człowiekiem (dzieckiem). Poza tym ponad 68% takich zarodków jest naturalnie ronionych przez kobiety – tylko jedna trzecia rozwija się dalej. Życzę mniej fundamentalizmu religijnego, a więcej wiedzy i empatii do ludzi.

    Brak słów na te ciemnotę. Nie dziwiło by mnie jak tam z 50 lat temu wciskali kobietom kit że to nie dziecko, ale teraz? Przy tej technologii usg? Itd? Mówić że to nie dziecko? To wiesz co to ty chyba nie jesteś też człowiekiem? Tylko jakimś robotem bez uczuć?!?

  • Andy (euu5Qe), 2020-10-24 18:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xyz (AE4zHI) napisał(a):

    To jedźcie do Holandii, tam jest eutanazja legalna takich dzieci, w czym masz problem!?!?
    A swoją drogą, protestujący to pełno młodych dziewczyn z chłopakami za rączke co sie [...] chcąbez konsekwencji, i stare baby co sie za orl w podziemi [...] na potęgę! Sory ale to jest chore co robicie.
    Osobiście jestem przeciwniczką, państwo teżpowinno zapewnić należytą opiekę dla takiego dziecka. Ale to co ja widzę to to że i państwo ma to w dupie bo tylko rozjusza zwolenników nie dając też ustawy jakiejś zabezpieczającej finansowo, a ci co się domagają aborcji to z kolei też im nie chodzi o żadne dobro tych chorych dzieci, tylko strach o własną dupę i pozbycie się problemu. Tylko rżnięcie się za orzeproszeniem bezb konsekwencji.
    Czemu nie domagacie się eutanazji dla chorych dzieci na raka i inne straszne choroby np psychiczne???? Tylko jęczycie o zbiórki na ratowanie życia, przecież to dziecko cierpi , rodzina cierpi?

    399 Euro w Medi Clinic po czeskiej stronie. I to nie tylko uszkodzone płody ale także te zdrowiutkie z których rosną śliczne bobaski. Krótki kontakt z ginekologiem i pasożyta nie ma. Kobieta może wrócić do satysfakcjonująceo życia erotycznego ze swoimi partnerami.
    Aha to rżnięcie o którym pisałeś (pisałaś) to po prostu sex. Atrakcyjni ludzie robią to bardzo często. Ty też musisz spróbować

  • Ja. (hjLCy), 2020-10-24 18:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    BRAWO KOBIETY

Reklama