Mobbing w MOSiR-ze?

Dyskusja dla wiadomości: Mobbing w MOSiR-ze?.


 • Aktywny (A54rKL), 2009-04-19 14:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz kinio wszystko można wykpić... A jeśli masz taką dobrą pamięć to może przypominasz sobie jak pożegnano Dzidka Niewiadomskiego - człowieka który całe swoje życie poświęcił bolesławieckiemu basenowi? Jakie okoliczności towarzyszyły odejściu A. Kamińskiej? Jak DJ rozegrał (przy pomocy tych samych związków, które teraz protestują) sprawę Norberta Niewiadomskiego i Józefa Wiatra (przewodniczącego ZZ)? Pomijam tu księgową (była podobno słaba - chociaż ugoda przed sądem pracy to dla mnie porazka DJ) czy jednak pomiętasz ile to kosztowało MOSiR (pośrednio Ciebie i mnie)? Czy pamietasz, że nowy basen to obietnica wyborcza prezydenta sprzed 7 lat (tyle to sie go chyba nie buduje)? Czy pamiętasz w jakim stanie były korty po ich oddaniu? (a moze wiesz dlaczego? ) czy pamietasz w jakim stanie była bieżnia przed remontem? (jesli tak to może wykazesz roznice do stanu obecnego? ) czy pamietasz konflity na lini DJ - kluby sportowe (jesli nie zapytaj np. działaczy BKS o wspólprace z MOSiR), może wystarczy ... dla rozmycia problemu. Czy osoba, która gardzi i nie szanuje ludzi oraz w swoich działaniach kieruje sie głownie korzysciami własnymi może być szefem jednostki publicznej? Ps. Gdyby MOSiR był jego prywatną firmą nic by mnie to nie obchodziło.

 • Dolnoślązaczka (ANGghL), 2009-04-19 16:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czyja ręka kogo karmiła, Ciebie pewnie jakaś też. Wiem tylko, że albo merytoryczna rozmowa, albo prostackie czepianie sie rodziny. To świadczy tylko i wyłącznie o poziomie dyskusji Franciszku.

 • Pływak, 2009-04-19 17:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas na zmiany? Kto ma być nowym dyrektorem MOSiR? Proszę o informacje. Ps. Może pan Kozioł?

 • Jolanta (AN0oiR), 2009-04-19 18:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  [...] należy odsunąć co pewien czas od koryta aby [...]. Wystarczy mu kilka lat w tym MOSIR, dorobił się już...

 • Bol (AtPxQT), 2009-04-19 20:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Reasumując - obecny dyrektor DJ wymienił połwę kadry mosiru dwa razy: Tj pierwszą którą zastał - tak dla zasady jeszcze przed poznaniem się i może trochę z przyzwyczajenia jeszcze ze szkoły (poprzedniego miejsca pracy, gdzie zwalniał nauczycieli w pieknym stylu), drugą - już ta którą sam zatrudnił ale się nie sprawdziła i teraz może trzeci raz czas na zmiany? A kto by tu na koszty zwracał uwagę. Poza tym środowisko sportowe w mieście zostało kilkakrotnie przez naszego bohatera skłócone, żadnych przyjaciół ale kogo to obchodzi. Bol...

 • Władzio (AtPygj), 2009-04-19 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak znowu głupoty... aktywny a czy ty wiesz jak wczesniej i nawet teraz rządzi BKS... co ty tu gadasz o duperelach po połączeniu z bobrzanami patrz co się dzieje... sammi ze sobą nie mogą dojść do ładu a co dopiero z MOSiRem... boiska za free dla bksu a piłkarze rozj... sztanie i murawę bo zamiast trenować na bocznym ( OWS ) to im dupy się nie chce ruszać gwiazdeczki śmierdzące... Panie franciszku takim człowiekiem jakim jest pan to nigdy nic nie pasuje i zz powinni się panem zająć bo wiem, że za jakiś czas [...] ale miło mi, że pan się przyznał do tego co napisał wyżej :) zajmicie się kalinowskim... kiedy pan DJ odejdzie będzie już tylko gorzej bo jest to gość, który wie jak zorganizować dobrą imprezę na wysokim poziome... [...]

 • Franciszek (AN0r6I), 2009-04-19 21:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi Władzio, Obrażasz mnie na każdym kroku, mylisz z osobą, która nie jestem- ciekawe kogo obrażasz bardziej mnie czy tę osobę? Pal licho, bo anonimowo tu się wypowiadam-tak czy siak- wyglada na to, że DJ i sprawy MOSIR znasz od podszewki, zaangażuj się w obronę DJ przed sądem, bo napeno mu się to przyda. Jak wcześniej pisłem do Ciebie "Władzio, ale Ty te dokumenty masz w domu. Po co brudy domowe wyciągać? Tu chodzi o MOISR i DJ jako stronę sporu ze Związkami, a inne kwestie to sprawa osobista. "- nie wyciagajmy spraw nie związanych z zawodowym zyciem pana Dj, bo faktycznie zrobi się komuś mało przykjemnie, zwłaszcza trójce dzieci, z czego, co prawda dwojka jeszcze w przedszkolu, ale zyczliwi szybko im doniosą. Szykujmy się do merytorycznej dyskusji przed organami ścigania- będzie o czym opowiadć za każdą ze stron. MOBBING to przestępstwo jeżeli to zostanie udowodnione DJ dostanie wyrok niezawisłego sądu. Jeżeli mobbngu nie było- sytuacja w MOSIR i tak będzie wymagała naprawy. Komu faktycznie zalezy na tym, by młodzez w Bolesławcu miała dużo frajdy z uprawiania sportu-zaangażuje się p0o włąsciwej stronie. Propinuję KG sondę KTO UWAŻA, ŻE DJ UPRAWA MOBBING, albo KTOUWAŻA, ŻE W MOSIR WSZYTKO JEST OK. Wachlarz pytań szeroki...

 • Zafsze wierna (ANx1cv), 2009-04-19 21:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja proponuje Paszkiewicza Artura na nowego szefa mosru. Zaradny i ma gadane. A żondzic sie nauczy.

 • F (AN0r6I), 2009-04-19 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kowalczyk, Tomczyk, albo ktoś świeży np. MAciek MAłkowski?

 • Zafsze wierna (ANx1cv), 2009-04-19 21:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i sam sie nakarmi i nie bedzie kombinował.

 • F (AN0r6I), 2009-04-19 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oniegdaj DArka Josko podsuwano za kulisami na nowego wice-prezydenta Piotra Romana, jak wywalił Stasika. Może czas na zamianę: Małkowski do MOSIR a Jośko na wicka, co Wy na to? Jośko, protegowany Romana, zasłuzony i zaufany, pod skrzydłem Prezydenta uporządkuje sprawy kadrowe w urzędzie [ swoim zwyczajem wywali parę osób], atym czasem młody ambitny Małkowski zrobi coś dobrego dla zwykłych luidzi-nie będzie im przeszkadzał korzystać np. z basenu.

 • Prezes (AE7h4q), 2009-04-19 22:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panowie związkowcy! Czas komuny się skończył wiec czas się wziąć za prace a nie opieprzać się (samo nic się nie zrobi a nadzór musicie mieć! ) a w innych firmach tego nie ma nie robisz to (kop) i ktoś się martw! I ze zdjęć widać jak wyglądacie jak byście więcej robili jak gadacie to pan Jośko miał by z was pożytek a Wy nie chcecie robić tylko brać pieniążki za darmo zapraszam na zasiłek bezrobotny to może zmienicie zdanie a jak nie to przenieście się się do innego zakładu to zobaczymy ile tam z Waszymi marzeniami popracujecie! POZDRAWIAM pana dyrektora! :) ) :).

 • F (AN0r6I), 2009-04-19 22:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W związkach są także osoby, które nie pracują już, bo są emerytami więc Panie Prezesie- się do roboty już nie muszą brać.

 • Dolnoślązaczka (ANGghL), 2009-04-19 22:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No no Franciszek, wzruszyłam sie jakis Ty prawy i sprawiedliwy, nagle zaczęło Cię interesować, że Jośko ma rodzinę. Brawo chłopie, chwilę przedtem cytowałes przysłowia. Oj żenada i ujadanie. Weźcie się lepiej za jaką uczciwą robotę.

 • Prezes (AE7h4q), 2009-04-19 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może na działeczkę a nie zawracać gitary! I robić wielkie halo tak jest wszędzie nie pracujesz to będziesz zwolniony (czy nie jest tak! ) pozdrawiam F!2009-04-19, 22:10Dolnoślązaczka Ty jesteś Gościówa! :) pozdrawiam.