Mobbing w MOSiR-ze?

Dyskusja dla wiadomości: Mobbing w MOSiR-ze?.


 • J (AKDUr8), 2009-04-26 19:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapytam tak z ciekawości, czy i z jakich powodów w innych jednostkach organizacyjnych podległych Romanowi począwszy od Urzędu Miasta poprzez MZGK, MZGM, MOPS, TBS, BOK, występuje jakaś dyskryminacja pracowników w różnicowaniu zarobków, premii, dostępu do stanowisk zgodnie z wykształceniem, awansach zawodowych i dostępie do szkoleń czy innych? Może znajdą się odważni nawet anonimowi i podzielą się swoimi doświadczeniami. MOSIR to nie enklawa przecież.

 • Doinformowany (Avk5vG), 2009-04-26 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moje doświadczenie mówi, ze im jesteś bardziej światły, wykształcony, oczytany i bywający w świecie, tym gorzej dla ciebie. Stanowisz zagrożenie dla Piotra Romana. Stąd woli otaczać sie takimi osobami, którymi łatwo kierować, czytaj: Manipluować. PS. Dobrze, że kolejna grupa społeczna postanowiła mocno wykrzyczeć. Może Pani Ala też by co nieco o mobbingu w mosir, zechciała napisać? Jej juz nic nie grozi. Może Jaga w końcu powie, jak to w Boku ją PR mobbingował? A może Pani Krystyna z Perfektu? Wszak prezydent, też zastsowal wobec niej [...] i chce ja wykurzyc z obecnego mijesca by [...]. Już jej zabrali PIT.

 • Franz (eQ5PLu), 2009-04-26 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Droga Jago, co ma piernik do wiatraka? Równie dobrze moglibyśmy porozmawiać o oddelegowaniu Donalda Tuska na gospodarstwo rolne do rozrzucania nawozu, albo Andrzeja Leppera do labolatorium NASA... pytanie tylko po co? Przecież nie o tym tu mowa, tylko o konkretnym przypadku Jośko-Związkowcy. U Cibie jednak w prawie każdym poście musi się pojawić magiczne słowo "prezydent"... Polemika więc wydaje się bezprzedmiotowa.

 • Nowy (ANUsfe), 2009-04-26 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Pracowniku - pozwolę sobie na pytanie -- czym zajmują się pracownicy podlegli panu DJ? - wczesniej poprosiłem o odpowiedz na moje zapytania i -- cisza. Pani Jago -- obśmiała Pani na całe forum nauczanie. Nie ma znaczenia kiedy się kończy studia, lub maturę. Nominacje dostaje się posiadając jakieś tam predyspozycje i przygotowanie. Niestety historia uczy że dopuszczanie nieuków do władzy zawsze żle się kończy -- dla wszystkich. Jak to Pani nazwała? Bu a ha ha -ciekawe czy gdyby Pani szanownej dać w prezencie MOSIR - zatrudniała by pani tych wojowniczych związkowców? - Ludzie tam się znają i wiedzą jaka jest wartość Panów związkowców jako pracowników. Ich koledzy nigdy w życiu nie trzymali by takich "pracowników" -- Wiem coś na ten temat z kilku żródeł /pierwszej ręki/ + Nieoficjalnie cześć siedzi cicho.

 • JAGA, 2009-04-26 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kochany "moj" Franz_u, a no ma...i to wiele...jaki Pan taki kram....bowiem skoro sam prezydent stosuje [...],to tak samo widac czyni jego ekipa..czytaj (kiedys Zbroja),Josko.....Przyzwolenie owego jest WIELKIE.......dlatego polemika wskazana...glosny krzyk tez !!!!!2009-04-26, 20:37Nowy,przede wszystkim jest cos takiego jak komunikacja i szacunek do ludzi :).Zwykle latanie do Kosciola a przy tym nienawisc do blizniego nie uczyni zen swietego :D:D:D:D.Uwazam,ze dobrze,iz kolejna grupa spoleczna zaczela glosno mowic o praktykach .....na ktore przyzwalal roman.

 • Franz (eQ5PLu), 2009-04-26 20:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masz fobię droga Jago... Inteligetna jesteś, wygadana również... możnaby więc pogadać z Tobą na różne tematy, ale Ty zaraz wyjeżdżasz ze słowem na "p" odmienionym przez wszystkie przypadki z negatywnym stopniowaniem... Po co? Skup się na temacie... albo załóż topic "mobbing w wykonaniu prezydenta".

 • Dawny__pracownik (AFa4pK), 2009-04-26 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja jestem za tym, co pisze i o czym mówi jaga. Warto mówić wprost o tym, jak my szaraki nie z ratusza, jesteśmy traktowani przez rządzących w mieście. Może dość już tego. Skonsolidujmy siły. W masie zwycięstwo.2009-04-26, 20:49Mądra Jaga bo już jej nie ma w Bolcu, ale co mają zrobić ci, którym grozi wyrzucenie z pracy, bo nie sądzili, iż założenie związku = wyrzucenie na bruk?

 • Nowy (ANUsfe), 2009-04-26 21:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby Pracownicy skupiali się na wykonywaniu obowiązków a nie na związkowaniu byłoby to ze znaczną korzyścią dla najbardziej zainteresowanych -- mieszkańców Bolesławca. Skoro jest czas i siła na strajkowanie i wiecowanie to nie ma siły na prace. Człowiek nie muł. Urzędników jest zdecydowanie za dużo i mała /a nawet duża/ redukcja by się przydała. Proszę popatrzeć na to ze strony waszego "pracodawcy"/podatnika/. Po kiego diabła w urzędach związki zawodowe. Jakim cudem pracownicy budżetowi strajkują i opłacają/nie ze swoich pieniędzy/związkowców Tematem postów jest to co w nagłówku. /a nie prezydent R/. Pracownicy - mobbing, DJ. Strajki oraz związki w budżetówce to podkradanie pieniędzy podatników.

 • Schiza_p (dpCSdK), 2009-04-26 21:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Temat tematem, ale przykład mobbingu idzie z góry od p. A kiedy związkowcy i gdzie stajkowali? Bądz łaskaw nas oświecić, madralo?

 • Ziomek (ANUsfe), 2009-04-26 22:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A szum medialny na całe miasto to nie strajk? Jeśli się rzuca oskarżenia publiczne według uznania. A poza tym brak odpowiedzi na post nowego.

 • Zniesmaczony (ePEAB9), 2009-04-27 11:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie o co Wam chodzi. Niepasuje Wam Prezydent ani żaden Dyrektor przez niego powołany. Jeżli macie receptę na to aby w Bolesławcu było jak w raju i wszystkim żyło się dobrze zgłoście swoje kandydatury na te stanowiska.

 • Porządek (AN0teT), 2009-04-27 12:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co robi? Pasuje. Czasownik. Czasowniki z przeczeniem piszemy oddzielnie. Nie pasuje nam prezydent. Tak to brzmi poprawnie i prawdziwie :) Nie nadużywajmy też niepotrzebnie dużych liter.

 • Nowy (ANGMvI), 2009-04-27 13:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Porządek naprawił Zniesmaczenie - tak czy inaczej każdy może kandydować na prezydenta oraz ubiegać się o stanowiska pana DJ. Schiza jak to Schiza -- powiedziała co wiedziała i czym prędzej odleciała.

 • Zniesmaczony (AsdUPe), 2009-04-27 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety metoda Piotra Romana powolywania dykerektorow palcowek miejskich jest jedna. SAMOWŁADZTWO. Nie ma konkursu. Nikt inny prócz Roman nie powołuje, a on powołuje swoich kolesi lub przyjaciółeczki. Przykra prawda :(.

 • Nowy (ANGMvI), 2009-04-27 14:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest jeszcze jeden szczegół który Pan pominął -- odpowiedzialność Prezydent powołuje takich ludzi jacy mu odpowiadają oraz tacy jacy będą realizować jego linię myślenia. Tak więc mimo zniesmaczenia trzeba się z tym pogodzić lub wygrać wybory.