Mobbing w MOSiR-ze?

Dyskusja dla wiadomości: Mobbing w MOSiR-ze?.


 • Pracownik-robotnik (AwiVgO), 2009-04-28 08:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dawno temu... byam pracownikiem DJ w szkole-przekret za przekretem. Skubal wlascicielke, kumplowi zalatwil budynek po szkole, rozwalil interes na zlecenie i ktos taki jest znow dyrektorem. No niezle umocowany, albo romek tez umoczony. Dzis juz spoza polskich granic widze jaki ten boleslawiec maly... reka reke myje. Ps. Przepraszam za bledy-klawiatura.

 • Nowy (ANuden), 2009-04-28 09:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Pracownik-robotnik może jakieś dowody.

 • Grbol (AN0t9w), 2009-04-28 10:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba było odwrotnie. Z tego co wiem to DJ zrobił porządek z przekrętami pracowników szkoły! Czyżby pracownik- robotnik był jednym z nich i zwalał swoje grzeszki na niewygodnego dyrektora? A odnośnie MOSiR-u to dziwne, że dyrektor wymaga od swoich pracowników świadczenia pracy - po co? Przecież lepiej robić spotkania przy grilu i imprezować a nie jak twierdzi pan Walski organizować komuś imprezy! Proponuję od razu wysłać takich pracowników na zieloną trawkę! Skoro tak chcą.

 • Nowy (ANuden), 2009-04-28 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie bronię interesu pana DJ ale praca to praca a nie związkowanie.

 • To jest dla mnie pewien fenomen:-)Warstwa różnej masici dyrektorów , kierowników ,prezesów i innych "menagerów" od 20 lat wspinała się do swych stołkow po plecach robotników i innych" liniowych sił wytwórczych ".Teraz gdy już zasiadaja tam gdzie jest im dobrze i ciepło , nagle dochodza do wniosku ,ze Murzyn zrobił swije - Murzyn może odejść .....Związki zawodowe są od tego, aby w chwili naglej potrzeby przypominać potrzebującym ,że Murzyn dysponuje słuszną czarną pałką którą potrafi przypier....ić :-)

 • Przemek (ANuden), 2009-04-28 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stary Satyr powinien niechybnie założyć własną działalność gospodarczą -- To najlepiej leczy z powyższych wypowiedzi. Byłoby ideałem gdyby zatrudnił u siebie związkowców z MOSiRu.

 • Przemku , MOSiR może działać jak wydajny komputer , trzeba mu tylko odinstalować sterownik, bo nie łapie obowiązujących standardów :-)

 • Nowy (ANuden), 2009-04-28 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "SATYR " na "sterownika" /na pełnym legalu/.

 • Roman, 2009-05-05 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Jo? Ko ludzie sied? Za bzdury np. Uprawianie kolarstwa na dw

 • Jacuś (e3J27b), 2009-05-06 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W poniedziałek oglądałem na "bolesławieckiej" rozmowę z DJ. I jedno mnie zdziwiło i rozśmieszyło zarazem; DJ powiedział, że w kierowanej przez niego firmie trzeba stworzyć system kontroli, nadzoru, musi byc osoba, która bedzie wszystko scalała, koordynowała itd. To po co on tam jest dyrektorem?

 • Pracujacy (AN0tEm), 2009-05-06 13:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do JAcusia: bo ma już kandytata z rodziny na to stanowisko, teraz trzeba tylko radnych przekonać, by temu nowemu pracownikowi przyklapnęli pensyjkę.