Mobbing w MOSiR-ze?

Dyskusja dla wiadomości: Mobbing w MOSiR-ze?.


 • Noa (AtPx6L), 2009-04-18 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, walczcie o swoje, niech żyją związki zawodowe, osoba na stanowisku dyrektora nie zrozumie zwykłego pracownika, a tak poza tym to może, czas na zmiany?

 • Maniek, 2009-04-18 16:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Franciszek masz szokujące informacje, czy pod twoim pseudo nie kryje się księgowa o której od kilku tygodni mówi się, że ma zająć miejsce nieudolnego dyrektora?

 • Szafir (AtPGVW), 2009-04-18 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mi się marzą dawne wodne zabiegi lecznicze na basenie krytym, nowe też by się przydały. Przecież na to jest zapotrzebowanie, na kąpiele lecznicze w solance, hyhromasaże, kąpiele perełkowe, itp. Wiele osób pamięta też wątek sprzętu w TOP-ie, choć minęło chyba ze ćwierć wieku. Tylko nie pytajcie o co chodzi. Było, minęło, nie ma co wracać.

 • Rodzic, 2009-04-18 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiele osób pamięta też wątek sprzętu w TOP-ie, choć minęło chyba ze ćwierć wieku. Tylko nie pytajcie o co chodzi. Było, minęło, nie ma co wracać. Szafir! Proszę o wyjaśnienie. Mój syn trenuje w TOP-ie.

 • Władzio (AtPygj), 2009-04-18 18:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zadaniem wielkie nieporozumienie w mosirze to kalinowski r. gość [...], że ma dużo ratowników do pracy i ma wielki wachlarz ale chodzi i prosi ratowników aby ktoś pracował na basenach odkrytych w czasie sezonu letniego. Sam podsłuchałem taką rozmowę... pozatym wiem że kalinowski jest pracownikiem mosiru dlaczego on ma prywatną szkółkę? A nie jest instruktorem na mosirze? Dodam że prowadził ją wcześniej nie mając uprawnień... to jest [...] a nie kiero OWS...

 • Wladzio (AtPygj), 2009-04-18 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale nikt nie widzi ile i na jaką kalę mosir robi imprezy... jak widzę nieraz jak p. Mienculewicz czy jak mu tam organizuje wraz z działem imprez małą imprezkę na basenach to mnie skręca... roztawiają stolik pod drzewkiem mając nadzieję, że nikt do nich się nie zgłosi więc trzeba zwalniać takich pracowników... ale nie bo jak zostanie zwolniony to dlaczego i zaczynasię... krótko nie nadaje sie nie sprawdzil się itp.. Czy sztygar w kopalni w pracy leniuchując nie wyrabiając się z wyrobkiem zostanie na swoim stnowisku? Nie wynocha z nim... więc nie wiem dlaczego tak jesteście nastawieni do pana DJ?2009-04-18, 19:18Poprostu panie franciszku mosir zaczął coś robić a pan jest najsłabszym ogniwem nie ma już jak w prl-u wódeczka na stół od 07: 30 - 15: 30... ja pana obserwuję i tylko pan z panią (sprzątaczką) kasią kręci sie w swoim gabinecie... oj nie dobrze ale to też jest przestępswo...

 • Władzio (AtPygj), 2009-04-18 21:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehe patrzcie na tych 3 typów to [...] i na zdjęciu i w rzeczywistości... najpierw z nimi do [...]... a ten w środku nawet w lecie na basenach non stop [...]... śmiechu warte te zwiąki... tępi ludzie w tych związkach... ale pan franciszek wyższej strefy jak widać nie zna...2009-04-18, 21:12P. Franciszku ratowników zwolnił bo: marisz p. [...] z kubka dodam niebieskiego :) i prowadził zajęcia z dziećmi ale według pana to nie jest pzestępstwo pan o wszystkim wiedział :) czyż nie tak ale z alkomatem latał pan nie do p. Darka K. Tylko do biednych młodych ratowników, którzy żyją swoją pracą... [...] wię cniech mi pan nie pierdzieli takich głupot bo ludzie mają oczy a pan co osiągnął w życiu? 20 lat w mosirze? Jest pan bardzo ambitny widzę :) kisić ogóra na jednym stołku ale do afery nr 1... [...]

 • B-c (AN0rZt), 2009-04-18 21:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracownikom dać trochę luzu to dobrze ale potem trudno ich do porządku przywołać. Jak się ktoś do pracy nie nadawał to trzeba było go zwolnić juz dawno a nie liczyc że może sie nauczy, bądź zmini podejście do pracy. Teraz widać skutki popuścił im dyro a oni mu koło d... zrobili. Widać ile są warci "oddani "pracownicy! A tych którym się umowy kończą to już wogóle nie rozumiem chyba znaleźli już pracę gdzie indziej i chcieli odejść medialnie!

 • Bolesławianin (AKcixj), 2009-04-18 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pamiętam jak żałowaliśmy Darka Jośkę jak pracował w paszportówce kiedy jego żona została zwolniona ze Straży Granicznej i jej sprawą zajęły się organa ścigania. [...] Prokuratura będzie wiedziała lepiej o sprawie. A tu proszę może nawet [...] prezydenta Romana, otrzymał od niego stanowisko dyrektora. Gdyby jeszcze umiał żądzić sprawiedliwie, ale pokażcie mi jaki dyrektor czy prezes spółek i zakładów miejskich podległych prezydentowi potrafi zarzadzać SPRAWIEDLIWIE! Wszyscy są w [...] z Romanem. Roman wyznaje zasadę, nie ważne potrafi czy nie potrafi zarządzać, ma być prezesem i dyrektorem, bo dzięki niemu i jego rodzinie oraz to, że przekona pracowników aby głosowali w wyborach na niego ma szansę zostać ponownie PREZYDENTEM BOLESŁAWCA. Takich ludzi Romanowi potrzeba, co słuchają bez sprzeciwu jego poleceń. A może z nakazu Romana Jośko zaczął [...] ludzi? Ludzi nie wygodnych. Czy z polecenia Romana ludzie wykształceni z tytułami magistra w Urzędzie Miasta i podległych spółkach miejskich oraz Ci z dużym doświadczeniem zawodowym nie awansują, nie są wysyłani na szkolenia i są najniżej wynagradzani i dyskryminowani? Jośko jest tego przykładem, bo degraduje pracowników i kierowników, ale nie jest odosobniony w swoich poczynaniach, inni dyrektorzy miejscy tez są tacy sami, a może nawet gorsi... Jośko jest wierzchołkiem góry lodowej. Tylko czekać kiedy to pier... Może przyjdzie czekać do samych wyborów!

 • Głosujący na Romana, 2009-04-18 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czas na zmiany - proszę o to w imieniu pana wyborców. Czas na zmiany panie prezydencie!

 • Władzio (AtPygj), 2009-04-18 22:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hehe siedziała. Hehe prokuratura hehe jesteś bolesławienin taka piz... , której powie iść się póścić a dasz na każdym rogu... jeżeli tak jest przedstaw dowody a nie prokuratura... przedstaw na sprawę jestem ciekawy :) a czy pan franciszek się już nic nie wypowi czy żonka śledzi info? Hehe jemu koło dupy teraz zrobi :).

 • Kinio (ANGgGZ), 2009-04-18 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktoś pamięta jak Mosir wyglądał przed Jośką? Było wspaniale, obiekty cudowne, za darmo, imprezy rangi mistrzowskiej, basen 50m z full opcją i pracownicy mili, uśmiechnięci, przeprowadzający staruszki przez jednię. A co teraz? Sodoma i Gomora, bo o sztucznych kortach, boiskach do plażówki, wiacie imprezowej, nowych boiskach piłkarskich, ilości imprez nie ma co pisać, bo to nie zasługa Jośki. Na pewno pracowników i to na pewno tych, co siedzą w Mosirze kilkanaście lat. Walski, Kalinowski to od lat kwiat kadry kierowniczej Mosiru. Zawsze sympatyczni, uśmiechnięci i otwarci na nowości. Było tak wspaniale i nastał Jośko. Co ten Prezydent zrobił? Posadził na stołek gościa, któremu coś się chce robić. Panie Prezydencie, zmień Go na takiego, co będzie jadł z ręki pracownikom, to wtedy będzie znów wspaniale, cicho i sympatycznie.

 • Franciszek (AN0r5R), 2009-04-19 14:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Władzio, ale Ty te dokumenty masz w domu. Po co brudy domowe wyciągać? Tu chodzi o MOISR i DJ jako stronę sporu ze Związkami, a inne kwestie to sprawa osobista. Szkoda mi tylko Piotra Romana, najpierw zawiodła go Zbroja teraz te wszystkie informacje o Jośce musi on zweryfikować, bo jak tego nie zrobi, jak nic nie zrobi umoczy się tak samo, a wybory idą i takiego smrodu nikomu nie trzeba. Ja już widzę kandydata na nowego szefa MOSIR, zdaje się, ze obaj z Romanem sympatyzują znowym ugrupowaniem politycznym, tak nowocześnie " XXI " w nazwie. Faktycznie znam osobiście panią księgową! Wygrała sprawę i pan dyrektor Jośko wypłącał jej potem co miesiąc [ z kasy firmy, a nie ze swojej wiec nie boli go po kieszeni błędna decyzja] po 4000 złotych.

 • Dolnoślązaczka (ANGghL), 2009-04-19 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławianin, dyskusja jest o Jośce a nie jego żonie! Może jeszcze dziadka w wermachcie mu znajdziesz? Typowo pisowskie!

 • Franciszek (AN0r5R), 2009-04-19 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dolnoślązaczko, Może to było wmyśl takiego polskiego przysłowia Kto z kim przestaje taki się staje? Akurat roman był pis, także nie obrażaj ręki, która jośkę karmi'ła.