Bolec.Info przestaje działać

Bolec.Info przestaje działać
fot. Krzysztof Gwizdała Po czterech latach portal BolecInfo, tworzony przez wolontariuszy i hobbystów, przestaje działać. Choć nie zgadzaliśmy się w wielu sprawach, żal nam, że bliźniaczy portal żegna się z bolesławianami.
istotne.pl bolec.info, portal

Portal BolecInfo rozpoczął działalność kilka miesięcy przed nami. Przez cztery lata zgromadził grupę młodych osób, wiernych swojej stronie. Byli oni gotowi na zawołanie stanąć w obronie swojej redakcji. To osiągnięcie, które doceniamy.

BolecInfo zawsze był w opozycji do nas. Gdy popieraliśmy jakąś sprawę, Bolec natychmiast był przeciw. Gdy byliśmy przeciwni, Bolec był za. Trochę szkoda, że ta w sumie ciekawa sytuacja, nie będzie się powtarzać.

Paradoksalnie, dzięki działalności BolecInfo rozwijał się nasz portal. Zawsze chcieliśmy pokazać, że można pewne rzeczy robić lepiej, szybciej, profesjonalniej. Nie zgadzaliśmy się w wielu sprawach, o wiele toczyliśmy boje. Często budziło to w obu redakcjach negatywne emocje. Teraz, gdy BolecInfo żegna się definitywnie, chcemy życzyć wszystkiego najlepszego we wszystkich projektach, które podejmie redakcja BolecInfo i Bolecnauci.

Zakładając, że kto się czubi, ten się lubi, zapraszamy wszystkich Bolecnautów na forum IstotnychInformacji.

Życzymy udanej imprezy pożegnalnej.

(informacja KG)