Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu.


 • Anonim (ANIs5x), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mi się temat podoba :) Mam pytanie do zwolenników Jarosława Kaczyńskiego. Jakimi sposobami Pan Jarosław Kaczyński chce to wszystko osiągnąc co obiecuje? Obiecywac mozna wiele ale mnie bardziej interesuje jakimi sposobami on osiągnie swoje cele. Czy weypowiadał sie coś w tym temacie?

 • Anonim (ANIss0), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Relacja zupełnie zafałszowuje przebieg spotkania! Bo katastrofy nie b ę d z i e, j u ż jest - nawet ślepy i głuchy to powinien zauważyć! I Kaczor to stwierdził wielokrotnie wyraźnie. Opublikowany wyżej obrazek pokazuje jak i co było po za PiSu, A jak jest teraz? Pamiętacie jeszcze tamte ceny? Jak benzyna wzrosła, to kaczory obniżyły akcyzę i cena spadła. A ci nieudacznicy spieprzyli wszystko - nawet to co spieprzyć się nie da.
  2013-09-30, 15:34@pytająca, Kaczor już rządził - obejrzyj sobie obrazek na poprzedniej stronie! A zrobi to samo co Orban. Tyle że Orban miał gorzej bo na Węgrzech tamtejsze PO napsuło jeszcze bardziej (choć trudno uwierzyć że można jeszcze bardziej)!

 • Anonim (AsdU1q), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z takim nastawieniem jak twoje, nic dziwnego. Haruj tam sobie na obczyźnie i miej się za lepszego.

 • Anonim (ANud1N), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Heh za Kaczora to byliśmy bogaci, a Polska zdobywała medale na olimpiadach :) Anonim z takimi bzdurami to spadaj na szczujnię Karnowskich czy innych niezależnych a nie do inteligentnych czytelników istotnych.

  To że Kaczor stwierdził, że jest katastrofa nie znaczy, że wie jak polepszyć sytuację. Nie jest wyrocznią, a instynktu politycznego nie ma za grosz.

  Chcesz Orbana to na Węgry, tylko jakby u nas Tusk robił to co Orban to już dawno byłbys pluł na niego, że jest zamordystą.

  Wybierasz dane które ci pasują i pasują do twoich wyobrażeń. Sprawdź sobie, jak ktoś napisał płacę minimalną z 2007 i obecnie.

 • Anonim (dRj0FD), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawda jest taka że większość ludzi tak na prawdę nie rozumie tego co się dzieje w naszym kraju! Zarobki małe bardzo małe! Ceny zaś jedne z największych! Pracodawcy traktują pracowników jak niewolników za przyzwoleniem rządu- ustawa o elastycznym czasie pracy, rozliczaniu rocznym nadgodzin. Rząd Tuska sprzedaje i prywatyzuje największe polskie firmy strategiczne! EnergiaPro, Pkp Cargo(3cia co do wielkości firma transportowa w UE), sprzedaje kopalnie, kamieniołomy. Wszystko idzie w obce ręce niemieckie, francuskie i to za marne groszę aby łatać dziurę która tworzy rostkowski! Sprzedaje Polską ziemie! PO=Największe przekręty III RP -i co? Wszystko z udziałem ich znajomych i rodzin i wszystko zamiecione pod dywan!
  Ludzka ciemnota to dla tuska góra złota i tyle :).

 • Anonim (AsdU1q), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Orbana to pluja własnie tacy jak ty, węgierskie lemingi bojące się "faszyzmu".

 • Anonim (1nsxW), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego chce pomagac np. tym co wzieli kredyty w obcej walucie? Przeciez wzieli te kredyty na swoje wypasione chaty i te chaty beda ich wiec dlaczego pan prezio ma pomagac im splacac zaciagniete zobowiazania i to w dodatku z pieniedzy pozostalych podatnikow. Jaki interes w tym maja Ci wszyscy ktorzy zamiast na szkoly, zlobki itp bede dokaldac sie do domow innych? Mierz sily na zamiary jak mowi przyslowie a nie bierz kredyt we frankach i jakos to bedzie. Ja sie na takie cos poprostu nie zgadzam. A pis niech nie czaruje bo czarodziejow obiecujacych cuda bylo i jest pelno tylko ze potem sie okazuje ze to nie czarodzieje a zwykli hochsztaplerzy.

 • Anonim (AE7HZY), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Robi skoro nawet nie znasz nazwiska ministra finansów to nie jesteś raczej kompetentny w tych sprawach. Same ogólniki i nic więcej. Mamy najwyższe ceny? Ty tak na serio?

  Ja bym zadał podstawowe pytanie: z kim chcecie rządzić. Z PO czy SLD?

 • Anonim (ANxptQ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PiS ma większy problem, nawet gdyby zebrał najwięcej głosów w wyborach to z nimi nikt nie zechce rządzić! Więc rządzenie mogą sobie wybić z głowy na bardzo długo.

 • Dzień Dobry Panu, Tusk podoba się kobietom nawet jak niemiłosiernie fałszuje. I coś w tym jest...

 • Anonim (eQFe2M), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kwantek widze że jesteś jednym z tych na których tusk pluje a oni się cieszą że deszcz pada :) Tak trzymaj! Nie bedę pisał szczegółów bo po prostu mi się nie chce. Napisałem ogólnie ale to Cie nie interesuje bo liczy sie to że napisałem zamiast rostowski-rostKowski. Nie ważne że rozkradają nasz kraj ustawiając swoje życie! Ważna jest litera K i to jest całe podejście POpaprańców :).

 • Anonim (AN0kwY), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tusk niemiec komoroski ruski kradną według prawa.

 • Anonim (AkNzli), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A PiS jest do dupy.

 • Anonim (AN0kwY), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Życzenia wałensie wysłałeś przez super espres.

 • Anonim (AkNzli), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  6 wyrazów, dwa błędy. Gratulacje analfabeto!