Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu.


 • xxx (evhZ8k), 2013-10-01 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ech, kolejny typowo platformerski 'nius'.

 • zacofany moher (euuc4t), 2013-10-01 18:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Polityka powinna być bezideowa.[/blockquote]
  O, Jezu! Ja bym wolał, żeby pierw udowodniła, a potem żartowała. Przyszłość Polski to nie żarty, zmarnowano juz dość czasu.

  No i widzisz Skorn, znowu nie zrozumiałeś. Pani Grażyna żartowała, że Tusk jest politykiem dużego formatu.

 • Anonim (AE7gbI), 2013-10-01 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Łowca PiSklaków napisał(a):
  Widzisz anonimie porównywanie danych ekonomicznych sprzed 6 lat ma taki sam sens jakby porównywać twojego penisa z penisem niemowlakiem (nie ten wiek i rozwój).

  Porównywanie ma sens jak najbardziej! Nawet Tusk nie próbuje zwalać niczego na kryzys! Bo w Polsce kryzysu nie było - to PO jest polskim kryzysem! Na czym polegał kryzys? Na krachu systemu bankowego i bankructwach wielkich banków. A u nas banki rozkwitają i mają teraz najlepsze żniwa! Zatem ta cała konstrukcja myślowa jest głupia i bezsensowna! A rządy porównuje się biorąc pod uwagę wskaźniki na starcie i na końcu rządów! Tu jest nie 90% a 100% do dla PiS. Gierek/komuna skończył bankructwem Polski i katastrofą wskaźnikową!
  Gierek - bankrut to chociaż z zadłużenia parę zakładów postawił. A PO zadłużyła nas w i e l o krotnie więcej i nic z tego nie ma! Spartoliła wszystko - nawet to czego spartolić się nie da […] A PiS wszystko poprawił za swoich rządów! Zatem pleciesz Pan niczym Piekarski na mękach (a raczej niczym Piekarska w Sejmie ;-).

 • Anonim (ANGWbK), 2013-10-02 00:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A PiS jest do dupy!

 • zzz.snarf (vbsFs), 2013-10-02 00:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan prezes był takim dobrym premierem, że naród zamienił go przy pierwszej nadarzającej się okoliczności, po 2 latach światłych rządów, na inną opcję. Podejrzewam, że w nagrodę za owe 'światłe rządy' swojej narodowo- socjalistycznej partii...
  Heil Fuhrer Kaczyński! Heil Herr Goebbels und Rosenberg, tfu, chciałem powiedzieć Błaszczak i Brudziński! Heil Herr Wdupenczopek Hofman von Kleinpenis!

 • Anonim (ANIss0), 2013-10-02 07:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nieśmiało przypomnę, że PO powołało tysiące komisji i śledztw sądowych w poszukiwaniu owych m i t y c z n y c h nadużyć władzy PiS. I nie znalazły n i c - słownie . Nawet tyle co brudu za paznokciem! To PO robi to wszystko, o co oskarżało PiS: podsłuchów telefonicznych tyle co pozostałych państw w UE łącznie, brygady antyterrorystów aresztujące żartownisiów internetowych o 5 nad ranem, instalowanie na trasach potencjalnych pochodów głosników obezwładniających powodujących uszkodzenia słuchu, aresztowanie każdego kto wykrywa dowolną z niekończących się afer, ustawa o Stanie Wojennym dozwalająca np. rosyjskiemu specnazowi operacji zbrojnych w Polsce przeciw Polakom i na strzelanie bez ostrzeżenia nawet do ciężarnych, dzieci i kalek. A bezmyślne, ślepe lemingi dalej powtarzają łgarstwa propagandowe.

 • Anonim (ANIss0), 2013-10-02 07:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  I naród dostał za własną tępotę zapłatę: drożyznę w sklepach(+ benzyna, gaz, prąd), podwyżki podatków, obniżki świadczeń, wzrost bezrobocia, wydłużenie wieku emerytalnego, gigantyczne zadłużenie (kasa przepadła a nic z tego nie zrobiono), najdroższe na świecie stadiony, autostrady i metro, wzrost zatrudnienia biurokratów i miliardy premii dla nieudaczników za spapraną robotę. Szkoda że nic nie zmądrzał!

 • Anonim (ANuiJf), 2013-10-02 17:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Anonim napisał(a): I naród dostał za własną tępotę zapłatę: drożyznę w sklepach(+ benzyna, gaz, prąd), podwyżki podatków, obniżki świadczeń, wzrost bezrobocia, wydłużenie wieku emerytalnego, gigantyczne zadłużenie (kasa przepadła a nic z tego nie zrobiono), najdroższe na świecie stadiony, autostrady i metro, wzrost zatrudnienia biurokratów i miliardy premii dla nieudaczników za spapraną robotę. Szkoda że nic nie zmądrzał!

  Zmądrzał, zmądrzał. Na tyle że PiS już nigdy nie dojdzie do władzy.

 • Anonim (ANUARM), 2013-10-02 19:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Anonim napisał(a): Zmądrzał, zmądrzał. Na tyle że PiS już nigdy nie dojdzie do władzy.

  TyPOwy leming.

 • Anonim (AN0RsC), 2013-10-02 22:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Anonim napisał(a): I naród dostał za własną tępotę zapłatę: drożyznę w sklepach(+ benzyna, gaz, prąd), podwyżki podatków, obniżki świadczeń, wzrost bezrobocia, wydłużenie wieku emerytalnego, gigantyczne zadłużenie (kasa przepadła a nic z tego nie zrobiono), najdroższe na świecie stadiony, autostrady i metro, wzrost zatrudnienia biurokratów i miliardy premii dla nieudaczników za spapraną robotę. Szkoda że nic nie zmądrzał!

  Typowy PiSuar.

 • Anonim (ANIss0), 2013-10-03 08:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Anonim napisał(a): Typowy PiSuar.

  Wygląda na to, że typowy PiSuar myśli racjonalnie i rozsądnie - woli żeby było dobrze. A leming jest gotów zdechnąć z głodu i zimna, byle tylko kaczor nie rządził. Smutne ale prawdziwe!

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Kaczkodan (AN0I8O), 2013-10-04 12:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Heh dobre info -.

  Niejaki Rońda ekspert MAcierewicza napisał kiedyś list do nie:

  http://a1.nie.com.pl/art14514.htm

  Przeczytajcie drugi list od góry. :D Niezłe jaja.

 • Anonim (AsdU1q), 2013-10-04 17:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, to na pewno on!

 • Ser lesniowy (AE7HZY), 2013-10-04 17:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jasne, że on. Nawet się przyznał. Plus jeszcze antysemickie posty z jego komputera.
  2013-10-04, 17:58Anonim deb... ilku to archiwum nie. Widziałem w wesji papierowej. Jeżeli jest więcej ludzi z nazwiskiem Rońda z Południowej Afryki to może nie być on :D.

 • Anonim (AE7gbI), 2013-10-04 19:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kczakodan sądzi, że tylko jednemu psu - Burek.