Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu.


 • trololo (ANGayM), 2013-09-29 14:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tytuł newsa sugeruje ze wizyta kaczynskiego to byla katastrofa: D.

 • 54786 (e5VzSl), 2013-09-29 14:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem przeciwnikiem pisu ale to co powiedział o dezerterach to mi sie spodobało. Mamy przecież paru takich we władzach miasta co już kilkakrotnie przeskakiwali z kwiatka na kwiatek byleby przy korycie być.

 • trololo (ANGayM), 2013-09-29 14:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pis krytykuje dezerterów, a sam ma ich w partii.
  Przykłady: Czarnecki ( w jakiej to on partii juz nie byl ) Wojciechowski (ex psl).

 • Sprawiedliwy (ANGale), 2013-09-29 15:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sama młodzież. Gratuluje.

 • grażyna, 2013-09-29 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezes dziś zaczepił Marię Peszek. Oj, nie lubi jej. Ciekawe za co? Chyba za płytę "Jezus Maria Peszek" i za tę piosenkę "Sorry Polsko, nie oddałabym Ci ani kropli krwi":

 • Polka (AN0cPu), 2013-09-29 16:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze ze był, dobrze ze można usłyszeć na własne uszy to czego nie pokazują w telewizji i wyrobić sobie własną opinie. Pani redaktor niech opisuje, opinie umiemy wyrobić sobie sami.

 • Je ne le comprendre (ANGzMh), 2013-09-29 16:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażyno już sam tytuł jest mocno sugerujący i narzucający a gdzie bezstronność dziennikarska?

 • - (A5wKQq), 2013-09-29 17:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mowil Pan Kaczynski o 3 milionach obiecanych mieszkan?
  Mowil cos o 6 km wybudowanych przez niego autostrad?
  Mowil cos o medycynie i zabezpieczeniu Polakow?
  Mowil cos o Konkordacie i jego rozwiazaniu?
  Mowil cos o Pasterzach Dusz z Dominikany i Tarchomina?

  Trzeba nie miec taktu by po takich skandalicznych rzadach, jakie ma za soba, jezdzic po kraju niczym skompromitowany Macierewicz i omamiac ludzi. Ten Pan nie ma Polakom nic do zaoferowania, chce za wszelka cene jednego WLADZY!

 • 123 (ANGHxa), 2013-09-29 17:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Średnia wieku 50 i w górę :D Nie jestem ani za nim ani za Tuskiem, ale wg mnie, żeby coś osiągnąć trzeba pokazać się z dobrej strony, coś zaoferować a nie obrabiać d... drugiemu. Oznaka słabości :/ żenada.

 • zacofany moher (dRjiZq), 2013-09-29 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Je ne le comprendre napisał(a): Pani Grażyno już sam tytuł jest mocno sugerujący i narzucający a gdzie bezstronność dziennikarska?[/blockquote]
  Niektórzy - na co dzień nawet uczciwi ludzie - tracą rozum, gdy słyszą "Kaczyński". Taka przypadłość.
  Grażyna napisał(a): Prezes dziś zaczepił Marię Peszek. Oj, nie lubi jej. Ciekawe za co? Chyba za płytę "Jezus Maria Peszek" i za tę piosenkę "Sorry Polsko, nie oddałabym Ci ani kropli krwi".

  Uważa Pani, że za głoszenie tego rodzaju poglądów pan Kaczyński winien polubić panią Peszek? Gdyby zaśpiewała to moja córka zapadłbym się ze wstydu, że nie potrafiłem jej wychować.

 • olka (ANGMbF), 2013-09-29 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~trololo napisał(a): Tytuł newsa sugeruje ze wizyta kaczynskiego to byla katastrofa: D.

  Bo to byłą katastrofa. A poza tym to PiS jest do du. Py!

 • zacofany moher (dRjiZq), 2013-09-29 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~123 napisał(a): Średnia wieku 50 i w górę

  To co? Według Ciebie to nie obywatele? Czy tez obywatele gorszej kategorii?

 • trololo (ANGLpQ), 2013-09-29 17:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~olka napisał(a): Bo to byłą katastrofa. A poza tym to PiS jest do du. Py!

  Czemu katastrofa?
  Nie jestem zwolennikiem pisu, ale on tylko przyjechal dac swoj wyklad, nikogo na sile tam nie prowadzono za reke, chce gadac niech gada, wiec w sumie nie rozumiem tytulu tego newsa. No chyba ze pani Grazyna po prostu jest zwolennikiem PO, wtedy to wszystko tlumaczy.

 • grażyna, 2013-09-29 17:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~Je ne le comprendre napisał(a): Pani Grażyno już sam tytuł jest mocno sugerujący i narzucający a gdzie bezstronność dziennikarska?[/blockquote]
  Moja bezstronność w stosunku do słów prezesa byłaby tak samo sztuczna, jak jego dzisiejsze wystąpienie w Bolesławcu, w którym PiS nie ma szans na wygraną.
  Postanowiłam być szczera: Szału nie było. Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego w Bolesławcu było nudne, banalne, oparte na starym schemacie "wina Tuska-Polska ginie" zużytym do granic możliwości. Polityk się tu męczył, bo narzucił sobie poprawność i stonowany sposób wypowiedzi. Było nudno, nieciekawie, przewidywalnie. Jeśli to jest to nowe, lepsze, ta cudowna alternatywa dla kraju, to ja tego nie kupuję.
  Poza tym Kaczyński nie chce być naprawdę z ludźmi. Przede wszystkim pilnie wystrzega sie bezpośrednich kontaktów z wyborcą. On nas nie kocha, tu na zachodzie, bo tu nie wygrywa. I to my będziemy zarabiać na tych "umierających z głodu Polaków", których prezes zamierza nakarmić po dojściu do władzy.2013-09-29, 17:42 No chyba ze pani Grazyna po prostu jest zwolennikiem PO, wtedy to wszystko tlumaczy.

  Jestem zwolenniczką PO. Partii jako takiej. Uważam, że Tusk to polityk dużego formatu, choć nie ujmuję nic Kaczyńskiemu, który też jest niezwykle sprawnym politykiem. Chciałabym tylko podkreślić, że nie jestem zwolenniczką bolesławieckiego PO, które rozczarowuje mnie każdego dnia bardziej.

 • trololo (ANGLpQ), 2013-09-29 17:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Grażyna napisał(a): Jestem zwolenniczką PO. Partii jako takiej. Uważam, że Tusk to polityk dużego formatu, choć nie ujmuję nic Kaczyńskiemu, który też jest niezwykle sprawnym politykiem. Chciałabym tylko podkreślić, że nie jestem zwolenniczką bolesławieckiego PO, które rozczarowuje mnie każdego dnia bardziej.

  I naprawde nie jest Pani zawiedziona polityka Tuska i jego poplecznikow?
  Przeciez nic nie zdzialali przez te lata, kraj chyli sie ku upadkowi, ludzie sa bialymi murzynami, do emerytury nikt nie dozyje, a ten jego minister finansów zrujnuje wiele polskich rodzin swoimi "genialnymi" pomyslami.