Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu.


 • oburzony ! (AtPyAt), 2013-09-29 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolego... 83XX49... chyba w sądzie chcesz wylądować! Proszę o kasację redaktora linku!

 • bob2 (vraVK), 2013-09-29 21:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zauważcie, że zdecydowana większość uczestników spotkania ma kąciki ust opuszczone w dół. Zacięty wyraz twarzy świadczący o problemach osobistych i braku zrozumienia dla innych oraz przekonaniu o tym, że cały świat jest przeciw nim. Żadnej refleksji, że większość ich problemów wynika z ich własnej postawy. Cały problem, że Kaczor w niektórych sprawach ma, lub może mieć rację, ale z takimi ludźmi nie da rady nic zrobić. Z takich zawziętych można zrobić tylko kolejne niszczące siły. Ale zbudować nic się nie da. Z Kaczorem też się nie da nic zbudować. Mam pomysł na konkurs - co udało się JK zbudować jako trwałe? Poza grupą frustratów chyba nic.

 • Anonim (AE7wJz), 2013-09-29 21:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~art napisał(a): Kotostrofa bedzie jak ten mlotek i nieuk dojdzie do wladzy. Jak on moze zabierac glos o rodzinach i problemach Polakow jak nie zalozyl nigdy wlasnej. Ten ciec niema nawet prawa jazdy... Chcecie powrotu do kamienia lupanego i szerzenia debilizmu to wybierajcie tego kotojeba.

  Według ciebie nieuk, bo dzieci nie narobił? Nie każdy myśli przyrodzeniem. Po co mu prawo jazdy? Mają je ci, którzy muszą na strefę do roboty popier, ać korozją za 700 złotych.

 • ~zacofany moher napisał do Grażyny: Bo Pani lata samolotami z Berlina i Wrocławia, a ja wychowuję dzieci, które zarobią za jakiś czas na Pani emeryturę (zamiast na moją). Taka dziwna solidarność społeczna.

  Zacofany Mocherze, a może z Twojego wychowywania nic nie wyjdzie i to córka Grażyny będzie utrzymywać Ciebie i Twoje dzieci? Biorąc pod uwagę to, że swoje opinie prezentujesz pewnie swoim dzieciom, to taki scenariusz jest całkiem możliwy.
  Poza tym nie rozpoczynaj licytacji, kto więcej temu krajowi przynosi pożytku i kto na kogo zarabia, bo raczej wątpliwe, byś rocznie płacił choć jedną piątą tego, co nasza firma miesięcznie odprowadza do skarbu państwa.

 • Adam (evghsA), 2013-09-29 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kaczyński wszystkim będzie pomagał. Rozdawnictwo kasy na lewo i prawo. Super! Tylko nie powiedział skąd tą kasę weźmie?
  Już nie pamiętacie jak rządził na spółkę z Samoobroną? Jakoś nie było wtedy tak słodko.

 • ~Artur napisał(a): Tak jak dla pani Grażyny spotkanie było nudne tak dla dziennikarza WP była tylko jedna istotna sprawa z tego spotkania a mianowicie, smoleńsk, Jedno pytanie dotyczyło smoleńska i była jedna odpowiedźTak właśnie są nieuczciwie przekazywane informacje. Manipuluje się ludźmi. Myślą iż najlepiej by było nagrywanie całego spotkania i niech ludzie wyrabiają sobie opinie sami.

  Tak właśnie tworzy się teorie spiskowe. Dziennikarz WP wybrał to, co dla niego było interesujące. Podobnie zrobiła Grażyna, wybrała istotne dla niej kwestie. Dziennikarze zawsze muszą coś wybrać. Ważne, by nie przekręcali. W naszym tekście wszystko jest tak, jak było.
  Spotkanie nagrywało kilka kamer. Myślę, że jedna z nich należała do PiS, więc spokojnie na ich stronie możesz przesłuchać całe 90 minut. Choć możliwe, że PiS nigdy nagrania nie opublikuje.

 • skorn (AsdU1q), 2013-09-29 22:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Grażyna napisał(a): Uważam, że Tusk to polityk dużego formatu.

  Może to pani jakoś udowodnić? Lub przynajmniej postarać się przekonać tych, którzy tej raczej dyskusyjnej tezy nie podzielają?
  Bo moim zdaniem to BEZIDEOWIEC dużego formatu, taki mniej chamski Palikot, który robi tylko to, co podpowiadają mu pijarowcy. Jeden z najbardziej nieudolnych polityków po 89r. Mimo że dzierżący pełnię władzy w kraju, bo dysponujący większościa w sejmie (dzięki spolegliwemu, łasemu na stołki koalicjantowi) i posiądajacy wsparcie prezydenta.
  P. S. I proszę nie iść drogą konkurencji. Co prawda o swoim obiektywizmie nigdzie nie informujecie, ale wypadałoby go jednak w przypadku zwykłych njusów zachowywać.

 • Adam (evghsA), 2013-09-29 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po ile były bilety do tego cyrku?

 • trololo (ANGLpQ), 2013-09-29 22:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie do redakcji - czemu nie zamiesciliscie wideo jak przemawiał Jarek?
  Same fotki ludzi ktorzy tam byli.

 • zacofany moher (dRjbDO), 2013-09-29 22:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a): Zacofany Mocherze, a może z Twojego wychowywania nic nie wyjdzie i to córka Grażyny będzie utrzymywać Ciebie i Twoje dzieci? Biorąc pod uwagę to, że swoje opinie prezentujesz pewnie swoim dzieciom, to taki scenariusz jest całkiem możliwy.[/blockquote]
  Wyjątkowa niegrzeczna uwaga. O wychowanie moich dzieci może się Pan nie martwić. Na nikogo nie naplują. Mogę być pewien o tyle, że część już dorosła i żyje własnym życiem.
  Poza tym nie rozpoczynaj licytacji, kto więcej temu krajowi przynosi pożytku i kto na kogo zarabia, bo raczej wątpliwe, byś rocznie płacił choć jedną piątą tego, co nasza firma miesięcznie odprowadza do skarbu państwa.

  Przecież nie o tym mówiłem. Pani Grażyna raczyła mi zaimputować, że będzie mnie utrzymywać ze swoich pieniędzy. Ja tylko stwierdziłem, że te pieniądze zarabiacie Państwo między innymi dzięki mnie. Więc i ja mam swój skromny udział w tym "przynoszeniu krajowi" przez Istotne, czyż nie?
  Choć gdy widzę, co pan Premier z tymi pieniędzmi robi, to płakać mi się chce.

 • Anonim (AsdU1q), 2013-09-29 22:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~bob2 napisał(a): Zauważcie, że zdecydowana większość uczestników spotkania ma kąciki ust opuszczone w dół. Zacięty wyraz twarzy świadczący o problemach osobistych i braku zrozumienia dla innych oraz przekonaniu o tym, że cały świat jest przeciw nim. Żadnej refleksji, że większość ich problemów wynika z ich własnej postawy.

  To ludzie, którzy w trakcie transformacji ustrojowej stracili najwięcej. Harowali ciężko w prl, a teraz maja emerytury w wysokości 1000 zł.

 • ~bob2 napisał(a): Zauważcie, że zdecydowana większość uczestników spotkania ma kąciki ust opuszczone w dół.

  Też to zauważyłem.
  Poniżej nasz (mój i Grażyny) mem. Taka nasza refleksja po wysłuchaniu pana Kaczyńskiego.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AE7wJz), 2013-09-29 23:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~bob2 napisał(a): Zauważcie, że zdecydowana większość uczestników spotkania ma kąciki ust opuszczone w dół.

  Co w tym dziwnego? Z wiekiem skóra wiotczeje, ciało nie jest już jędrne i tak się wygląda. Spójrzcie w lustro. Chyba, że się coś wstrzyknie lub podciągnie podczas operacji plastycznej.

 • anty_PO-PIS-SLD (A7bEkU), 2013-09-30 00:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co my mamy do wyboru tylko Kaczory? (Jarek ver. Donek).

 • Łysy (AN0os6), 2013-09-30 01:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  HAHAHA! Pierwsze co pomyślałem patrząc na te zdjęcia że to chyba jakieś zapisy do domu spokojnej starości. Albo referendum "chętnych" na otwarcie następnego. Czyli jeszcze trzeba poczekać tak z 5-10 lat i kaczory poznikają razem z "fanami".