Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Katastrofa: Kaczyński w Bolesławcu.


 • Artur (AE7gKn), 2013-09-29 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na wiecu jest 3 osoby 80 latek i dwóch 18 latków. Srednia wieku imprezy to 38, 666666 więc impreza dla staruchów? WIĘC NIE MÓWCIE O ŚREDNIEJ WIEKU. Aby móc komentować należy wysłuchać oponęta, i nie jest tak jak dziennikarz tu zdał sprawozdanie przeinaczając cały sens wypowiedzi. Szkoda, gdyż w ten sposób manipuluje się ludźmi. Sam tytuł mówi jedno, a drugie- mówił; iż katastrofa to jest i rządzący utrzymują tę katastrofę. A i oczywiście jak każda partia opozycyjna zmieni na lepsze przyszłość <<To za rządów PiS PKB wynosiło prawie 7, 5%, deficyt budżetowy poniżej 3%, a zadłużenie publiczne ledwo przekraczało 400 mld zł. (dziś 900 mld). Bezrobocie spadło z 17, 6% do 11%<<To są fakty a nie obietnice I co najważniejsze mundurki w szkołach, gdzie tak krytykowano ale wiele szkół skorzystało i jest ok. W Bolesławcu są szkoły z mundurkami i rodzice nie protestują tylko dają do tych szkół z zasadami i obowiązkami. Gdyż są lepsze!

 • grażyna, 2013-09-29 18:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem zawiedziona niektórymi rzeczami, Oczywiście. Ale chyba innymi rzeczami niż Pan. PO rozczarowało mnie tym, że nie mam autostrady do Warszawy, a miałam mieć. Ale jak nie ma to nie ma. Kaczyński też mi jej nie wybuduje. Bliżej mam do Wrocławia, ta stolica mi wystarczy. Berlin tez lubię, poza tym port lotniczy we Wrocławiu do którego docieram w godzinę, dzięki obwodnicy, jest dostatecznym rozwiązaniem.

  Chciałabym mądrzejszej polityki rodzinnej, ale ostatnio obniżono do 200 złotych opłaty za przedszkole (płaciłam przed zmiana ok. 400 zł. Jak dla mnie nie jest źle.)

  Rozczarowana jestem też tym, że nadal jest ustawa antyaborcyjna, że PO nie odcięło się jasno od Kościoła, że nadal w szkołach jest religia. To są moje priorytety.

  Reszta: Nauczyłam się samodzielności w tej trudnej dla Polaków nowej rzeczywistości. I z samodzielnymi Polakami mam do czynienia. Coraz częściej wylatują na drogie, samolotowe wycieczki i zwiedzają świat dokładnie tak jak inni obywatele Unii Europejskiej.

  Uważam, że będzie lepiej, nie gorzej i tu nasze drogi z PiS się rozchodzą.

 • trololo (ANGLpQ), 2013-09-29 18:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie uwaza Pani ze powinna byc jak najszybciej podniesiona minimalna placa, bo jak to do cholery jest ze my jako czlonek UE dokladamy sie do pomocy Grecji, gdzie tam jest dwukrotnie wyzsza placa minimalna... jak to mozliwe ze biedny pomaga bogatszemu to jakis kur. Paradoks, cisna mi sie przeklenstwa na jezyk, bo polacy sa do kresu wykorzystywani, robia za najnizsza, plemiel ps. Charatamy w gałe ciagle glosil ze nie ma kryzysu u nas, ze polska zielona wyspa, to dlaczego tak upodla swoich roadkow, ze musza na smieciowka zasuwac po 10, 12 h... nie stac nas na to by polacy godnie zarabiali? A co zrobil ten caly kolekcjoner zegarkow... jak mu tam. Nowak! Co budowa autostrady to jakies opoznienia jakies przekrety, kupuja samoloty ktore nie lataja, kupuja pendolino ktore nie ma po czym jezdzic haha to maja byc rzady po? Przeciez to jest kpina jakas z polakow, nie wspomne juz o tej ekspertce od sportu pani bzyk bzyk musze, ktora wydaje pieniadze podatnika na koncetry madonny zamiast to spozytkowac na cos bardziej pozytecznego. Rzady po to po prostu jakas komedia.

 • Artur (AE7gKn), 2013-09-29 18:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak jak dla pani Grażyny spotkanie było nudne tak dla dziennikarza WP była tylko jedna istotna sprawa z tego spotkania a mianowicie, smoleńsk, Jedno pytanie dotyczyło smoleńska i była jedna odpowiedźTak właśnie są nieuczciwie przekazywane informacje. Manipuluje się ludźmi. Myślą iż najlepiej by było nagrywanie całego spotkania i niech ludzie wyrabiają sobie opinie sami.

 • art (AKsgUf), 2013-09-29 18:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kotostrofa bedzie jak ten mlotek i nieuk dojdzie do wladzy. Jak on moze zabierac glos o rodzinach i problemach Polakow jak nie zalozyl nigdy wlasnej. Ten ciec niema nawet prawa jazdy... Chcecie powrotu do kamienia lupanego i szerzenia debilizmu to wybierajcie tego kotojeba.

 • tutejszy (qvPPU), 2013-09-29 18:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moralność Prawa i Sprawiedliwości. W powiecie lwóweckim(dolnośląskie) w kadencji 2006-2010 radnym i starostą był Artur Zych PiS z Wlenia, a liderami powiatowego PiS były senator Rafał Ślusarz( wcześniej UPR) z Gryfowa Śląskiego(Może Ślusarz wyjaśni w jaki sposób i za ile przejął ( prawie za darmo) w Gryfowie budynek po ogrodnictwie, obecnie obok marketu Sawczaka, ponoć gmina-ZGKiM wydał prawie 150 tys. zł. Na remont tego budynku a było to w połowie lat dziewięć-dziesiątych) i były wicewojewoda dolnośląski Roman Kulczycki z Lwówka Ślaskiego (chyba że inne mają legitymacje bo będąc przy władzy senator Ślusarz i Kulczycki wicewojewoda a Dorn PiS szef MSWiA i premier Kaczyński Jarosław utrzymywali postkomucha, byłego sekretarza PZPR, z wykształcenia politologa, wodzireja Olgierda Poniźnika SLD z Gryfowa Śląskiego na stanowisku dyrektora szpitala-sanatorium MSWiA w Cieplicach-Jeleniej Górze).
  Oni w koalicji z PO- wicestarosta i PSL przewodniczący rady rządzili- zlikwidowali publiczny szpital i przekształcili go w spółkę, a szef PiS Jarosław Kaczyński wszem i wobec głosił i głosi że PiS jest przeciw przekształceniom-komercjalizacji szpitali, przy okazji wyrolowali pielęgniarki i pracowników szpitala z blisko 1, 8 mln zł. Funduszu socjalnego.

 • patriota (evQLOg), 2013-09-29 18:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Założyć mu MOHEROWY BERET i wysłać do afganistanu.

 • patriota (AE7Hru), 2013-09-29 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle makaron nawijany na uszy słuchaczy. A polacy wierzą, wierzą i wierzą. I tyle. Ludzie przestańcie wierzyć w takie obietnice, przecież ci ludzie byli już u władzy i co? Zrobili tyle samo co PO. Jest bieda, smród i nędza. Bogacą się tylko dobrze ustawieni prywaciarze oraz osoby na wyskoich stołkach, panuje niewolniczy system pracy, zmowa rynkowa dotyczaca cen towarów, usług i zarobków. Ci na samym dole do emerytury nie dotrwają bo przy zarobkach 1500 - 1900 zł w Bolesławcu to mozna sobie jedynie pomarzyć o wyjeździe rodzinnym na wakacje, normalnych zakupach, zmianie samochodu, normalnym zyciu itd. mam nadzieje że ludzie którze wiecznie tak obiecuja zostana za te obietnice przez społeczeństwo w wyborach rozliczeni.

 • tuskobus (Ap2yVz), 2013-09-29 19:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma co segregować, wszystkich w jeden kubeł.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • hamman (eTxuco), 2013-09-29 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krótka pamięć. Krótka. Pamiętacie jak PIS był u władzy. "Nigdy nie będę premierem jeśli mój brat zostanie prezydentem". Z początku Marcinkiewicza władowali na premiera i okazało się, że bez większości chłopina dawał radę ustawy przepychać. Ale przecież tak być nie mogło - Jarek musiał go wysiudać i sam stanąć na czele narodu. Od razu powiedział jak będzie: "Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne". I się zaczęły szopki z Giertychem i świętej pamięci Lepperem. Cyrk na kółkach. Na szczęście po dwóch latach (wliczając okres rządów Marcinkiewicza) to wszystko je. Ło. Warto zerknąć na YouTuba i poszukać ostatniego posiedzenia rządu za jego kadencji - Romek Giertych powiedział prawdę dlaczego rząd skończył przedwcześnie - "DLA KASY". Przy okazji przytoczył też kilka ciekawszych głosowań.

  To nie kabaret. Tak się wtedy działo:

 • W mirę relatywnie (AWANtU), 2013-09-29 20:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Kaczyński i Panie Lipiński przestańcie się nawzajem oszukiwać. Słabe struktury PiS w terenie to norma. Niech Pan Lipiński i Kaczyński spojrzy co się dzieje we Wrocławiu i Wałbrzychu w styczniu 2013r. Wałbrzych stał się miastem na prawach powiatu i były wybory do nowej Rady Powiatu Wałbrzyskiego; Komitet popierany przez PO uzyskał 7 mandatów a komitet popierany przez PiS DWA MANDATY! To samo dzieje siew całym regionie wałbrzyskim Rada Powiatu Kłodzkiego bez Klubu Radnych PiS w Powiecie Świdnickim raptem 4 radnych. Sejmik Dolnośląski słabiutko reprezentowany, Pozostałe Rady w Legnicy czy Jelenie Górze w ogóle nie ma struktur PiS-u i przedstawicieli w Radach miasta czy Powiatu. Na Dolnym Śląsku PiS nie istnieje i dopóki pseudo liderzy, Prezesi Okręgów", którzy dla swoich pozycji wycieli ze struktur wszystkich wartościowych ludzi i teraz przymilanie się aby wrócili, wewnętrzne instrukcje aby, wyrzuceni" wrócili są zbędne. Panie Kaczyński i Panie Lipiński najpierw podziękować, prezesom okręgów' i można zacząć budować struktury. Europarlament będzie, zimnym prysznicem" dla PiS na Dolnym Śląsku a wybory samorządowe będą przysłowiowym, gwoździem do trumny" Jest czas aby budować struktury albo czekać na zimny prysznic.

 • - (A5wKQq), 2013-09-29 20:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ~hamman napisał(a): Krótka pamięć. Krótka. Pamiętacie jak PIS był u władzy. "Nigdy nie będę premierem jeśli mój brat zostanie prezydentem". Z początku Marcinkiewicza władowali na premiera i okazało się, że bez większości chłopina dawał radę ustawy przepychać. Ale przecież tak być nie mogło - Jarek musiał go wysiudać i sam stanąć na czele narodu. Od razu powiedział jak będzie: "Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe a czarne jest czarne". I się zaczęły szopki z Giertychem i świętej pamięci Lepperem. Cyrk na kółkach. Na szczęście po dwóch latach (wliczając okres rządów Marcinkiewicza) to wszystko je. Ło. Warto zerknąć na YouTuba i poszukać ostatniego posiedzenia rządu za jego kadencji - Romek Giertych powiedział prawdę dlaczego rząd skończył przedwcześnie - "DLA KASY". Przy okazji przytoczył też kilka ciekawszych głosowań. To nie kabaret. Tak się wtedy działo: Https :/ ww. Youtube. Com/watch? V=me2l6uhz5Vs.

  Sensacyjna relacja z Sejmu! Goraco polecam!
  Slucha sie jednym tchem. Kabarety to pikus przy tym wystapieniu i prawdziwych faktach kompromitujacych pseudo politykow PiS.
  PiS powinno szybko zabrac sie do rozwiazywania tej pseudo parti.

 • (_)_) (AE7wQL), 2013-09-29 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem czy to wpływ wypitego alkoholu ale przeczytałem "Jezus KACZYŃSKI".

 • zacofany moher (dRjbDO), 2013-09-29 21:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Grażyna napisał(a): Moja bezstronność w stosunku do słów prezesa byłaby tak samo sztuczna, jak jego dzisiejsze wystąpienie w Bolesławcu, w którym PiS nie ma szans na wygraną.[/blockquote]
  Należało więc napisać: "Nasz komentarz", a nie "Informujemy najszybciej". Naprawdę tak rasowa dziennikarka nie odróżnia komentarza od informacji?
  Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego w Bolesławcu było nudne, banalne, oparte na starym schemacie "wina Tuska-Polska ginie"
  Zużytym do granic możliwości.[/blockquote]
  Ależ przecież Polska upada i jest to wina Tuska. Jeśli jest choć jedna osoba, która nie chce tego zobaczyć - należy to powtarzać.
  Winą Tuska jest przede wszystkim relatywizm moralny. Tak głęboko wpajany Polakom, że dziennikarz pisząc komentarz myśli, że podaje informacje.
  [blockquote]I to my będziemy zarabiać na tych "umierających z głodu Polaków", których prezes zamierza nakarmić po dojściu do władzy.[/blockquote]
  Dopóki "klikam" na Pani stronach, to Pani zarabia na mnie, a nie odwrotnie. Powiem więcej - na emeryturze też będzie mnie Pani okradać. Bo Pani lata samolotami z Berlina i Wrocławia, a ja wychowuję dzieci, które zarobią za jakiś czas na Pani emeryturę (zamiast na moją). Taka dziwna solidarność społeczna.
  Jestem zwolenniczką PO. Partii jako takiej. Uważam, że Tusk to polityk dużego formatu, choć nie ujmuję nic Kaczyńskiemu, który też jest niezwykle sprawnym politykiem. Chciałabym tylko podkreślić, że nie jestem zwolenniczką bolesławieckiego PO, które rozczarowuje mnie każdego dnia bardziej.

  Zachowuje się Pani, jak dziennikarze z lat 80, którzy "odważnie" krytykowali braki w zaopatrzeniu i niedoróbki w jakości produktów. Czasami nawet skrytykowali sekretarza powiatowego za kolesiostwo, a naczelnika za nieudolność. Ani słówkiem nie zająkując się (naprawdę nie wiedzieli? ) dlaczego jest tak po dziadowsku, a nie normalnie.

 • Beata (ANGab4), 2013-09-29 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko umiecie zrzędzić i wytykać błędy. Zapraszamy do polityki, ciekawe co pokażecie. Samo chamstwo.
  Z wiary nie drwij, bo z Bogiem nikt nie wygrał. Polska przyjęła chrzest 1000lat temu, pierwszym hymnem narodowym była Bogarodzica. A Jezusa się nie czepiaj, zostaw to imię w spokoju, bo tu należy się szacunek. Każdemu człowiekowi także. Jeżeli zowiesz się Polakiem lub patriotą, to zaprzestań drwin i chamstwa.
  No i pokażcie co dla Polski zrobiło PO. Czy od czasu jej rządów, w Polsce żyje się lepiej? Ja mam podstawy sądzić, że jest odwrotnie.