Marokański przewodnik Grażyny Hanaf na rynku francuskim

Marokański przewodnik Grażyny Hanaf na rynku francuskim
fot. G. Hanaf Z przyjemnością informujemy, że przewodnik po Maroku z tekstami naszej redakcyjnej koleżanki został przetłumaczony i dostępny jest nad Sekwaną.
istotne.pl grażyna hanaf, przewodnik, maroko

W marcu 2013 roku ukazał się przewodnik po Maroku wydawnictwa ExpressMap Polska z tekstami Grażyny Hanaf. Praca nad treścią trwała prawie dwa lata. Redaktorką przewodnika była Anna Król. W tym roku wydawnictwo opublikowało przewodnik we Francji – kraju – z którego do Maroka podróżowało dotychczas najwięcej turystów.

Na rynku polskim dostępny jest też bardzo praktyczny przewodnik-mapa (map&guide) po Prowansji, wcześniej tylko w wersji francuskiej, również z tekstami Grażyny Hanaf.

– Otrzymałam właśnie autorskie egzemplarze – mówi nasza dziennikarka. – ogromnie się cieszę. A świętować będę to ważne dla mnie wydarzenie w Domu Ludowym Jarzębina w Trzebieniu, gdzie zaproszono mnie na prelekcję o Maroku, w czwartek 16 kwietnia o 18:00. Promowałam tam moją bajkę „Garbuska” i był to przemiły wieczór autorski. Z tym większą przyjemnością opowiem kilka fascynujących marokańskich historii i pokażę świetne zdjęcia Ali Martyniak, które też są w przewodniku – zaprasza na spotkanie Grażyna Hanaf.