Menopauzy szał w BOK-MCC

klimakterium2-forum-spektakl
fot. BOK-MCC Gwiazdy polskiej sceny, teatru i filmu wystąpiły w drugiej części spektaklu teatralnego z pogranicza musicalu, kabaretu i farsy „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”.
istotne.pl 0 forum, teatr

Reklama

Sala Forum ponownie zapełniła się do ostatniego miejsca, tak jak w przypadku spektaklu organizowanego w lutym, sprzedano wszystkie bilety. Na scenie wystąpiły cztery doskonałe aktorki Dorota Nowakowska, Elżbieta Panas, Ewa Złotowska i Katarzyna Kozak.

Przedstawienie to historia czterech dojrzałych kobiet. Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybyły świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykały się w jej, dopiero co otwartym, pubie, gdzie zaczyna być głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa.

Druga część spektaklu to zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach z zabawnymi tekstami, złożone choreograficzne układy i niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Na scenę aktorki zaprosiły także widza, który przez dłuższą chwilę wcielał się w rolę aktora, świetnie się przy tym bawiąc. Po dwugodzinnym przedstawieniu był czas na autografy, rozmowy i wspólne zdjęcia.

(informacja: BOK-MCC)

Reklama