Szkoła Językowa Painted Bird

Szkoła Językowa Painted Bird
fot. Painted Bird Na początku kwietnia Szkoła Językowa Painted Bird zmieniła siedzibę i przeniosła się do komfortowego lokalu na II piętrze przy ulicy Górne Młyny.
istotne.pl edukacja, painted bird

Prezentujemy nowy lokal szkoły językowej, która od 3 kwietnia znajduje się w budynku przy ulicy Górne Młyny 12 (wejście od podwórza za budynkiem BOK Tauron). Szkoła zwiększyła metraż i na ok. 160 m2 znajdują się trzy przestronne klasy, recepcja, łazienka i coffee room.

Lokal jest jasny, przestronny. Nowa przestrzeń pozwoliła na niebanalne i ciekawe aranżacje wnętrz. Dodatkowym atutem tej lokalizacji są też własne miejsca parkingowe.

Jedyne co niezmienne w szkole Painted Bird to „stary”, dobry nauczyciel Paul R. Maunder i jego innowacyjne lekcje języka angielskiego. Od września wspomoże go jeszcze dwóch angielskich nauczycieli Sarah i Gary, którzy ze swoimi umiejętnościami, humorem i kulturowymi doświadczeniami w obu krajach świetnie pasują do szkoły Painted Bird.

– To super miejsce, bardzo pozytywne i wiem, że nasi uczniowie będą się tu doskonale czuli – mówi Paul pokazując nową siedzibę szkoły.

Prezentujemy nowy lokal szkoły językowej, która od 3 kwietnia znajduje się w budynku przy ulicy Górne Młyny 12Prezentujemy nowy lokal szkoły językowej, która od 3 kwietnia znajduje się w budynku przy ulicy Górne Młyny 12fot. G.H.

W szkole Paula R. Maundera uczniowie od początku mają kontakt z nauczycielem posługującym się w pracy językiem ojczystym (native speaker), ale nie tylko to jest tutaj atutem. Paul ma własne metody na rozwiązywanie języka swoich uczniów. Sposobów jest setki, bo jak mówi nauczyciel, każda osoba to indywidualność i każdy potrzebuje innego klucza, by móc rozmawiać w obcym języku.

Od września 2013 roku w Painted Bird są też lekcje języka niemieckiego prowadzone przez Ignację Kisielewską-Maunder.

– Przez wiele lat mieszkałam w Niemczech i języka nauczyłam się niemieckiego w Hessen i z takim akcentem mówię, nie oczekujcie tutaj Hochdeutsch, nie jest mi on obcy ale nie jest bliski mojemu sercu – mówi lektorka. – Chcemy być zwykli, choć może inni. Tak jak zwykłe, choć inne są nasze dzieci, które dorastają mówiąc w trzech językach.

Painted Bird wyróżnia wśród innych szkół

  • 100% native speaker
  • nacisk kładziony na konwersacje
  • małe grupy (maksymalnie 6 osób)
  • zajęcia prowadzone w niekonwencjonalny i urozmaicony sposób
  • przyjazna i kameralna atmosfera

Dużą wartością szkoły jest to, że w rozmowie z Anglikiem uczeń buduje pewność siebie i wiarę, że cudzoziemiec dobrze go rozumie. Tego nie może zapewnić inna szkoła – nawet z najlepszymi, ale polskimi nauczycielami.

Polecana usługa: szkolenia dla firm. Oferta obejmuje kursy językowe dla kadry kierowniczej i pracowników firm. Kursy dla przedsiębiorstw są bardzo zindywidualizowaną ofertą szkoleniową, która jest stale modyfikowana w zależności od potrzeb zleceniodawców. Kursy prowadzone są w siedzibie firmy bądź w siedzibie Painted Bird. Intensywność i terminy zajęć są dostosowywane do wymagań naszych klientów. Zapraszamy.

fot. Painted Bird

(informacja zlecona/ii: )