Najzdolniejsi uczniowie w powiecie uhonorowani. Gala „Zdolny Powiat” za nami

Najzdolniejsi uczniowie w powiecie uhonorowani. Gala „Zdolny Powiat” za nami
fot. Powiat Bolesławiecki Czwartkowego popołudnia w Teatrze Stary miała miejsce gala wręczenia stypendiów i nagród Starosty Bolesławieckiego „Zdolny Powiat”.
istotne.pl edukacja, powiat bolesławiecki

Podczas uroczystości Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak wręczył nagrody oraz stypendia najzdolniejszym uczniom oraz absolwentom szkół z terenu powiatu bolesławieckiego. Oprócz nagród pieniężnych nagrodzeni otrzymali oryginalne statuetki autorstwa Mateusza Grobelnego.

Galę uświetniły występy artystyczne uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu.

Powiat: – Serdecznie gratulujemy.

Lista uczniów i absolwentów szkół nagrodzonych przez Starostę Bolesławieckiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

  • Dawid Bałut – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Szymon Biegała – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Filip Jan Burniak – Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Natalia Chyła – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Anna Cecylia Dąbrowska – Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów
  • Melania Florczak – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Marceli Mateusz Jurczak – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Izabela Kalenik – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Wojciech Tomasz Kijanka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
  • Patryk Grzegorz Kocioł – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Amelia Kowalska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Oliwia Kozaczuk – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Klaudia Marianna Kozłowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Alicja Maria Król – Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu
  • Wiktoria Anna Kurt – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Kinga Patrycja Kuryłowicz – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Jakub Aleksander Kwoczka – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Julia Anna Mańkiewicz – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Michał Dominik Miśta – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Dominika Weronika Mosiądz – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Klaudiusz Mrozik – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Stanisław Pachnik – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Grzegorz Panciszko – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Dominika Pawlak – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Daria Marzena Piotrowska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Marcin Przyłucki – Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
  • Zofia Katarzyna Reguła – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Jakub Ruciński – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Zuzanna Rewińska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Wiktoria Styczyńska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Kinga Szpunar – Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu
  • Amelia Barbara Szymska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Julia Agnieszka Szymska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Julia Anna Wojtas – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Filip Zarubiński – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Karolina Patrycja Zych – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu.

Lista uczniów, którzy będą otrzymywać stypendium Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021

  • Kaja Katarzyna Antos – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Mateusz Jan Bałacki – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Kornelia Bielańczuk – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Jakub Dominik Błaszczyk – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Anna Bogdańska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Klaudia Burzawa – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Małgorzata Ciesiółka – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Dariusz Członka – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Emilia Magdalena Czwartyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Natalia Choniawko – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Patrycja Bianka Chwaszcz – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Weronika Agata Domańska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Arkadiusz Rafał Domański – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Marcin Dudyński – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Kacper Duras – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Victoria Daniela Dusza – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Szymon Fita – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Adrian Adam Fras – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Karolina Guzowska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Jagoda Iwaniec – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Anna Marta Jadach – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Natalia Maria Kacperek – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Seweryn Andrzej Kaczorowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Mateusz Jan Kaleta – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Łukasz Mariusz Kata – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Patrycja Katarzyna Kazimierczuk – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Sabina Agnieszka Kłos – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Oliwier Kolczyński – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Patryk Jakub Kuczak – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Jakub Kumoś – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Bartosz Tomasz Kunaszko – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Jagoda Kurowska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Piotr Kusy – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Patryk Lisowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Antoni Łasica – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Michał Madeiski – II Liceum Ogólnokształcące im Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Amelia Majda – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Mikołaj Mankiewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Nadia Maziarz – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Małgorzata Alicja Mazur – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Krzysztof Józef Medyński – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Mateusz Medyński – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Aleksandra Karolina Mernioz – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Sławomir Andrzej Męczyński – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Gabriela Mierzwa – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Jakub Mistrzak – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Martyna Mrozik – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Aneta Mrozińska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Natalia Anna Myszewska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Karolina Nadzieja – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Dominika Nawrot – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Krzysztof Ostrowski – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Oliwia Ostrycharz – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Kamila Ozga – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Klaudia Pacyna – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Ida Paluszczyszyn – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Małgorzata Anna Paszko – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Patrycja Miriam Pawlikowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Katarzyna Piecyk – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Kornelia Podkowicz – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Patrycja Barbara Płonka – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Piotr Pokładek – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Nikola Katarzyna Posadowska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Katarzyna Pudło – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Marcin Łukasz Radwan – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Kornel Roman Rajczakowski – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Patrycja Wiktoria Rozmusz – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Kornelia Rychert – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Szymon Rygiel – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Julia Serkies – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Natalia Shkurupinska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Piotr Siarkowski – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Hubert Mikołaj Smętek – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Maciej Wojciech Sokołowski – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Patryk Krzysztof Stoncel – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Magdalena Natalia Sudół – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Michał Jacek Surowiecki – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Aleksandra Suszek – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Hanna Izabela Sysak – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Igor Szerszunowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Marta Szymula – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Kamila Tomoń – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Emilia Julita Turaczyk – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Adam Tyniec – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Kamila Ulanowska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Alicja Umińska – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Sara Aleksandra Węglicka – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Hanna Wierzbicka – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Aneta Maria Wilczyńska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Marta Magdalena Wilczyńska – Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu
  • Zofia Wojtowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Estera Magdalena Zamojska – II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Bolesławcu
  • Weronika Gabriela Zator – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Agata Zawada – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Weronika Joanna Zdunek – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu
  • Wiktoria Zmaczyńska – I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
  • Iryna Zubets – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
  • Robert Zwierzyński – Zespół Szkół Mechanicznych im. Ludwika Waryńskiego w Bolesławcu
  • Maciej Zmitrukiewicz – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu
  • Bartosz Piotr Żabicki – Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki w Bolesławcu.

tekst zlecony