Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego

Dyskusja dla wiadomości: Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego.


 • Hehe Adamie, pewnie te w kłusych spódniczkach ;-).

 • adam.m, 2009-03-05 23:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Masi panie pielęgniarki są świetne:P przy tym wszystkim to jeszcze dobry humor zawsze mają, podziwiam.

 • Tak bardzo świetne ;-).

 • Ortografia (AE7hQm), 2009-03-06 16:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co one kłusują w tych spódniczkach? Czy raczej mają kuse spódniczki? Czy ortografia się kłania?

 • Prawda (AN0WTw), 2009-03-06 18:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nela! To do ciebie ta wiadomość -masz rację jeśli chodzi o postawę pani przełożonej i tu się kłania polskie przysłowie ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ, to jest prawda, że krzywdzi swoje koleżanki po fachu, czopkuje władzy a przy tym jest perfidna, złośliwa, kłamliwa i nie mająca swojego zdania. Na topie jest tworzenie obsady na mający powstać nomy oddział, jest czarna lista osób, które mają na nim pracować niby to w ramach wyróżnienia jak twierdzi pani przełożona a prawda jest zupełnie inna. Jest to zespół osób, które są niewygodne i stanowią problem dla przełożonej i oddziałowych niektórych oddziałów, osoby, na których może się teraz zemścić za coś tam co było nie po jej myśli, pracownicy są zastraszani, stosuje się mobing. Masz rację, że doczekamy takiej chwili jak spadnie ze stołka i to z hukiem, że poczuje to co inni poczuli od niej. Jakim trzeba być człowiekiem, aby coś takiego praktykować? Jakie ma sumienie, ten stołeczek wieczny nie będzie, więc JAK SPOJRZYSZ W TWARZ KOBIETO TYM, KTÓRYCH SKRZYWDZIŁAŚ I PRZYJDZIE CI Z NIMI PRACOWAĆ bo też jesteś tylko pielęgniarką, nie daj Boże trafić pod twoją opiekę, żal mi tych pacjentów. Skończą się w końcu te jej układziki, fałsz i głupie uśmieszki! Mam nadzieję, że wkrótce to nastąpi tzn. SPRAWIEDLIWOŚĆ.

 • Nela (eQ5PKD), 2009-03-06 21:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W zupełności się z tą opinią zgadzam, ciekawe czy p. Pawlak to czyta i sobie weźmie do serca... szczerze to wątpię! Niestety jest niereformowalna, kłamliwa, sykliwa żmija, wpuści jad uśmiechając się przy tym! W szpitalu jest tyle osób wykształconych a stanowiska powierza się tym, co należą do tzw. elity p. Pawlak. To co się dzieje to istny folwark w którym: wszystkie zwierzęta są równe ale niektóre są równiejsze! Sprawiedliwości przybywaj.

 • Alga (AN0s3F), 2009-03-08 18:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem zdumiona! Jakim cudem osoba, która walczyła z mobbingiem jest teraz oskarżana o mobbing?

 • Prawda (AN0ZCF), 2009-03-08 19:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tutaj cudów nie trzeba, po prostu TRADYCJI STAJE SIĘ ZA DOŚĆ i jak zawsze tym którzy usiądą na stołku woda sodowa uderza do głowy, myślą, że są ponad tymi zwykłymi i mogą więcej. Jedna już zleciała, czyżby przyszedł czas na kolejne? Wkrótce się to okaże!

 • Siostra (AHgbaS), 2009-03-09 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że te wszystkie jadowite opinie o Pani Przełożonej są wytworem członkiń różańcowego koła kobiet, które nie mogą sie pogodzić z tym, że po ostatnich latach pracy poprzedniej Przełożonej nareszcie coś zaczęło sie dziać w środowisku pielęgniarskim. Nie wszystkim podoba sie to, że teraz pielęgniarki nie maja "dożywotniego" miejsca pracy tylko są przenoszone do pracy do różnych oddziałów, gdzie praca jest w końcu taka sama - opieka nad pacjentami. Doświadczenia trzeba zdobywać na każdym stanowisku. Teraz moje koleżanki zdobywają specjalizacje, korzystają ze szkolnych urlopów specjalizacyjnych. Jest dużo nowych koleżanek, które zastępują młode mamy lub chorujące starsze siostry, Kiedyś nikt sie tym nie przejmował, a Pani Pawlak dba o to by ulżyć nam w takiej sytuacji w cięzkiej pracy, Tylko ktoś bardzo zawistny albo zazdrosny o stanowisko może pisać takie bzdety, jak te nabazgrane przez Nelę albo Prawdę. Prrawda w oczy kole i chyba oślepiła te obie złośnice tak mocno, że widzą to co chcą zobaczyć, a nie to co widzą pozostali, Nas jest więcej. Trzymaj sie Iza i nie przejmuj podłością maluczkich. Jesteś Pielęgniarką tak jak ja i wiesz, że w naszyn szpitalu dla nerwowo chorych nerwy puszczają od czasu do czasu wszystkim i dla odreagowania piszą scenariusze filmów, w których chciałyby zagrać główne role, najlepiej te z dodatkiem funkcyjnym i Oskarem za kreację. Ale ten scenariusz pisze życie a nagroda może być tylko zespołowa. Takie jak wy do tego zespołu nie pasuja.

 • India (eQ5PJB), 2009-03-09 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... i znowu brak solidarności w zespole pielęgniarskim - siostro - chyba wielokrotnie przełożona z zakonu - takie wyjątki jak ty potwierdzają regułę, że brak jest solidarności w świecie pielęgniarskim! Ponadto jakbyś zapomniała to nie jesteś siostrą tylko pielęgniarką - jeżeli jesteś? Bo na pewno lubisz lizać d... Pozdrowienia dla wszystkich pielęgniarek.2009-03-09, 22:12India tak trzymaj!

 • Siostra zenobia (AtPxat), 2009-03-10 09:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  India skąd Twoja pewność o tym lizaniu, czyżbyście to wcześniej razem robiły, a teraz sprzeczacie się która to lepiej robi i która bardziej lubi?

 • Ewa (ANIRGQ), 2009-03-11 00:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hej dziewczyny; siostry, siostrzyczki i inne gadziny- ale izie trzeba oddać tez sprawiedliwość. Liwość. Wielu osobom podała pomocną dłoń, ale - one o tym chyba zapomniały. A co do nowej naszej pani dyrektor, to cos wam napiszę; Rozłozyła szpital lubański na łopatki, całe szczęście, że dr. M... , pozbył się jej Bardzo szybko, bo inaczej 33, 000, 000, poszło by się j... ć. Znam to z autopsji. Jest jeszcze wiele spraw pani " dyrektor", która się kryguje jak dziewica Po pierwszym razie. Obiecanki, cacanki a głupiemu radość, jak wynika z nazwy szpitala. Powodzenia wam życzę, nie dajcie się. Buziaczki, ale bez lizania.

 • Ta, widzę że oprócz kawki, słodkości, plotek i czatów nocnych w pokoju ordynatora przyszedł czas na ploty o nowej dyrektorce... Może zabierzecie się za swoją pracę, którą (zaznaczę) macie wykonywać sumiennie! Pozdrawiam :-).

 • -) (AN0Zg6), 2009-03-11 08:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uważaj, bo jak trafisz tutaj to będziesz miał okazję się przekonać jak bardzo sumiennie i rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki!

 • "Dopsze ;-) będę uważał, tylko zauważ że czasami wilk staje się zwierzyną ;-)
  Więc ta "uwaga" dotyczy i Ciebie ;-).