Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego

Dyskusja dla wiadomości: Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego.


 • Konioreminek (AkNlu9), 2009-03-21 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wow super.

 • Morszczuk (ANxOgI), 2009-03-21 23:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie spokój tej przełożonej. Robi kobieta co może. Jest postawiona między młotem a kowadłem. Rozumie dziewczyny ale jest członkiem dyrekcji więc musi też w tym kierunku działać.

 • Wania (Ap8QDM), 2009-03-23 12:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie coś konkretnego dzieje się w tym szpitalu.

 • Stiopa (Am6oGy), 2009-03-23 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czto Wania, czto?

 • Paranienormalny (Are8ws), 2009-03-30 16:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co Wy wiecie o psychiatrii... żal mi Was, a szczególnie adama...2009-03-30, 16:39I jeszcze jedno... Iza Pawlak jest wlasciwą osobą na wlasciwym stanowisku... i dajmy jej pracować. Ta dziewczyna wniosla wiele innowacji w praktyke pielegniarstwa WSzN i PCh... przedewszystkim preferuje nowoczesne pielęgniarstwo, a przenoszenie na inny oddział ma tez dobre strony, chocby edukacyjne. Tak trzymaj przełozona. I oby nie było pomówien że jestem z tzw obozu wazelin... nie potrzebuje jej... wystarczy wspołpraca, a marudy zawsze sie znajdą. Pozdrowienia.

 • Normalna (AN0nDN), 2009-03-30 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowieku co ty wiesz? Zawsze są te dobre i te złe strony jakby nie patrzeć na temat. Życzę ci, żebyś nigdy nie był w takiej sytuacji jak znalazły się niektóre osoby. Dużo dymu, szarpanina nerwów i pretensje, a wystarczyło by ciut ludzkiego podejścia do sprawy, więcej informacji, a nie tej pokątnej konspiracji w pokoju nr 108. Pełniąc funkcję trzeba się liczyć, że zdania ludzi będą bardzo różne na jeden temat, bo jeszcze się taki nie narodził, żeby każdemu dogodził. Pozdrawiam.

 • Paranienormalny (Are8ws), 2009-03-30 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witaj normalna... dzieki za odezwę. Mówisz ze niewiele wiem... mylisz sie na calej linii. Wiem o wiele wiecej niz myslisz... bac sie nowoości to brak konstruktywizmu... a tacy ludzie zawsze marudzą, wiesz trzeba być elastycznym, umieć odpowiedzieć na każde wyzwanie... jesli tego nie potrafimy to żle. Tak sie składa ze skończyła sie doba ciepłych posadek... i nic nierobienia, jesli ci nieodpowiada stan w jakim jesteś to go zmien i kłopot z głowy, a jesli nie masz na coś wpływu to faktycznie ty masz kłopot. Pozdro.2009-03-30, 18:43Ludzie... dajmy spokój... teraz należy skoncentrować sie na odzyskaniu prawa do wywalczonej przez nas podwyżki... mamy przed sobą silnego przeciwnika (pani Hulacka)... to jest problem, a nie tam jakies przesuniecia na inny oddział. Praca jest... jest... i to najwazniejsze... tylko wynagrodzenie za tę prace urąga naszej profesji jaką jest... PIELEGNIARSTWO.

 • Baca (A7bxB1), 2009-03-31 08:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czepiacie się przełożonej ale zastanawia mnie dlaczego tak cicho jest na temat księgowej, która poleciała... powinien za tą Panią wziąć się wymiar sprawiedliwości a ona jest nietykalna. To dziwne bo dyrektora K. Zabrali nie mając nic na niego i wszyscy grzmieli. Dlaczego teraz jest inaczej? Czy taka osoba jak Pani, która robi takie wałki może być bezkarna? Dlaczego cisza na ten temat?

 • Pigułka (AtPy9p), 2009-03-31 15:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nasza Kochana Księgowa p. K. Ma już ciepłą posadke w Nowogrodzcu i ma to wszystko gdzies. Takie mamy prawo. Niestety. Żałosne jest to wszystko. Ale nowa wiadomość dobra lub zła dla niektórych. Wraca do nas była kierowniczka Zoli i super. Niech sie dobierze do dupy tym wszystkim którzy tak skutecznie próbowali się Jej pozbyc. Ha ha. Ha. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.

 • Trete (eQ5PLG), 2009-03-31 16:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Panią księgową i jej zachowania ( w ocenie wielu nadające się do CBA a nie zwykłej prokuratury ) to trzeba by założyć osobny wątek. Przyjdzie i czas na nią. Myślę, że nie będziemy długo czekali a zwłaszcza jak lokali dziennikarze będą mieli ochotę na poszperanie trochę w jej otoczeniu i decyzjach to może być w mgnieniu oka... Przyglądajmy się, a zobaczymy.

 • Baca (A7bxB1), 2009-03-31 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tego delikatnie zmierzam... dlaczego lokalni nie szperają i nie wyciągają jej brudów tak jak usilnie robili to w przypadku dyrektora K. Mają teraz pole do popisu a ta Pani naprawdę zasługuje na najgorsze opinie bo ta kobieta nie dość, że jest nieludzka to na dodatek działała na niekorzyść jednostki a wszystkich traktowała jak nieudaczników, wraca Pani B. To dobrze bo to właściwa osoba na to miejsce i ma poukładane. Ale wracając do księgowej, mam nadzieję, że poniesie zasłużoną karę i że głod pewnego dnia zajrzy jej w oczy.

 • Normalna (AN0ZXB), 2009-03-31 17:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Paranienormalny! To powiedz dlaczego niektórzy są tam NIERUSZALNI ze swoich posad? Siedzą po kilkanaście lat na jednym i ich się nie przenosi? Dlaczego? Albo mają zasłużone emerytury a dalej pracują chociaż mogliby ustąpić miejsca starszym koleżankom po fachu, które na emeryturkę jeszcze się nie łapią a są schorowane i mogły by przejść na lżejsze stanowisko no ale niestety... Pomyśl o tym.2009-03-31, 17:48A za podwyżki to ktoś odpowiada dlaczego poszły w niepamięć i możesz się zapytać właściwej osoby, która dużo krzyczała i ucichła jak... wiesz do kogo trzeba zadać to pytanie, zapytaj wiec.2009-03-31, 17:57Czytam tu, że wraca pani od zoli, bardzo dobrze, też była gnębiona swego czasu i widocznie nie poszło niektórym po ich myśli, ja dzięki tej pani pracuję i odczuwam na swojej osobie pewne posunięcia tych, którzy nie byli jej przychylni, ciekawe co się będzie działo...

 • Adam (Ak5Qe3), 2009-04-01 00:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dajcie spokój tej księgowej słyszałem, że już z nią jest źle pożera ją raczysko i to chyba prawda bo widzieli ją w szpitalu we Wrocku teraz na dniach jak mi mówili koledzy. Nie warto kopać ludzi w takim stanie.

 • Baca (A7bxB1), 2009-04-01 08:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyli być może jakaś sprawiedliwość jednak istnieje.

 • Paranienormalny (Are8ws), 2009-04-01 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Normalna! Jak nietrudno zauwazyć... najbardziej krzyczysz Ty... wiec moze zawalczysz z nami o podwyzki... i wiedz o jednym głowa muru nie przebijesz... taki system... jeszcze komuna płynie w żyłach naszej społecznosci... to sie pomału wykrusza... jesli nie masz cerpliwości... UDERZ juz dziś... masz okazje.