Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego

Dyskusja dla wiadomości: Janina Hulacka jest nową dyrektorką szpitala psychiatrycznego.


 • Dr g (ANbpIh), 2009-02-06 07:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy to ta Pani z wielkim hukiem wyleciała z Lubania jak pielęgniarki tygodniami okupowały starostwo? Tak to jest jak się uprawia zawód dyrektor szpitala, nieważne gdzie.

 • Krzychu (ANGgX4), 2009-02-06 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wariatkowo nie ma szczęścia do zarządzających a ludzie którzy obejmują te stanowiska to normalni szczęściarze. Poprzednik spowodował że szpital przyniósł straty, w nagrodę pewnie jeszcze dobrą odprawę dostał i przeszedł mordować inny szpital, bo doświadczenie ma już jak jasna cholera. To jest bolączka polskiej rzeczywistości "oligarchowie" zarządzający państwowymi przedsiębiorstwami, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, mają wszystko w d... e. Mimo wszystko życzę nowej Pani Dyrektor powodzenia.

 • Zx (AE7euZ), 2009-02-06 14:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przewegetować rok czasu, potem odprawka 60-70 tys. i następni w kolejce już czekają. Może ktoś wie gdzie trzymają listę kolejkową? Tez bym sie zapisał ;-).

 • Bolesławianin (AN0oo7), 2009-02-06 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo fajne spostrzeżenia mają Baca, Trete, Zx a może to ta sama osoba która ma problemy z utrzymaniem się na jakim kolwiek miejscu pracy Więc trzepia się kogo popadnie a szczególnie ludzi którzy poświęcają swój prywatny czas na działania które doprowadzą, że ten szpital będzie miał lepsze warunki pracy. Można sprawdzić czy ten Pan który się tak wychwala wie coś na tematy które w tej chwili będą się prężnie rozwijały. Proponuję aby każdy zajął się sobą i nie opluwajmy się na wzajem w tych ciężkich czasach. Panowie skończcie już te podjudzania pracowników szpitala. Dajcie możliwość spokojnej pracy. Pozdrawiam wszystkich pracowników szpitala. Trzymajcie się mocno i kierujcie rozsądkiem.

 • Zx (AE7eJu), 2009-02-06 23:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytania do bolesławianina: 1. Co to jest trzepia? 2. Czy którys z dyrektorów odszedł bez sowitej odprawki? 3. Jaki jest średni okres pracy dyrektora szpitala? (i nie mówię tu tylko o wojewódzkim). Odpowiem przy okazji na twoje. Nie znam Bacy ani Trete i sadząc po IP (to ten numerek pod nazwą miasta z którego piszesz) oni też sę nie znają. Nie znam również sprawy z księgową.

 • Asdasd (ANbpIh), 2009-02-07 14:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakieś fatum nad tym stanowiskiem wisi. Dwóch dyrektorów poszło do pierdla, a jeden popełnił samobójstwo. Proponuję sprywatyzować ten szpital. Tylko czy to w ogóle jest możliwe?

 • Janiana (AE7oWG), 2009-02-08 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani dyrektor wykonała pierwszy ruch! Kazała namalowac koperte dla swojego matiza, co by jej plebs miejsca nie zajmował.

 • Piekęgniarka (AtPxcm), 2009-02-08 14:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak to jest ta sama pani co wyleciała z lubania ale tylko do innego miasta. Dobrzy dyrektorzy trzymają się długo w zakładzie pracy tak ich nie przenoszą ta pani lubi dochodzić do porozumienia ale tylko wtedy gdy to jest po jej myśli jeśli nie jest bezwzględna nie liczy się z pracownikami. Pozdrawiam wszystkie pielęgniarki.

 • + (Aree36), 2009-02-09 21:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oczywiście, kto narobił długów, a kto poniesie za nie odpowiedzialność? Na pewno nie ten pseudodyrektor co był odpowiedzialny za to co się dzieje w szpitalu tylko jak zwykle personel- musi być wyrozumiały bo inaczej może dojść do drastycznych kroków w postaci zwolnień albo obcięcia pensji. Dlaczego wnaszym kraju odpowiedzialność ponosi ogół anie ci co zajmowali stanowiska mi brali przyzwoite pensje. Człowieka może krew zalać jak cały czas słyszy o ratowaniu. Może najwyższy czas, żeby góra zajęła się ratowaniem i wyciągała konsekwencje od tych osób, które były czy są odpowiedzialneza istniejący stan rzeczy. My zwykli pracownicy mamy tego dość.

 • Psyche (ANIUVh), 2009-02-10 10:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drodzy pracownicy Szpitala Psychiatrycznego w Bolesławcu zacznijcie się bać! Nie wierzcie w słowa i uśmiechy nowej pani dyrektor i tak będziecie zwalniani! Współczujemy i pozdrawiamy - pracownicy zlikwidowanego Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrii w Krośnicach.

 • Pracownik szpitala (ANbpWM), 2009-02-10 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiem z pewnych zrodel ze ten szpital ma byc sprywatyzowany i to jest dobra wiadomosc, bo juz dawno powinno to byc zrobione to samo sie tyczy powiatowego! Nie rozumie tylko jednego, dlaczego nie powiedza tego glosno tylko co chwile CELOWO zmieniaja dyrektora by ten i kolejny jak rowniwz poprzedni doprowadzali szpital do upadku, bo takie maja zlecenia z gory! Nowa pani dyrektor rowniez ma za zadanie jeszcze bardziej pograzyc szpital. Dlaczego w tym kraju nic normalnie i uczciwie nie moze byc powiedziane i zrobione tylko zawsze celowo doprowadza sie do upadku by pozniej to ktos mogl; wykupic, jak sie domyslam pewnie za grosze!

 • Miliczanka, 2009-02-11 20:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak samo było w Miliczu, pierwszy ruch to KOPERTA namalowana dla p. Dyrektor samochodu. Matiz dalej ten sam? No, no ciekawe ile czasu będzie pełnić p. Hulacka swoje nowe /stare/ stanowisko dyrektora? Pożyjemy, zobaczymy!

 • Pielegniarka (AN0o2p), 2009-02-20 17:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja bym proponowala, zeby celem oszczednosci i zaciskania pasa rowniez pani ksiegowa, jasnie nam panujaca pani Regina Kojder zaczela prace za 1800 zl. W koncu wspolodpowiedzialna jest za dlugi, sam dyrektor chyba nie wystarczy do kierowania zakladem a skoro wystarczy, to zwolnic pania ksiegowa... nie rozumiem, dlaczego wyrzeczenia maja ponosic wiecznie ci na dole... ciagle sie straszy pielegniarki i salowe, pracownikow technicznych i reszte obslugi. A kierownictwo szeroko pojete zyje sobie, jak pączki w masle... zaciskajmy pasa, ok. Ale wszyscy... czy to uczciwe, ze dyrektor z ksiegowa narobili kosmicznych dlugow, i zadnej kary za to nie poniesli. To ma byc motywacja dla nas szaraczkow do wyrozumialosci? Proponuje kierownictwu popracowac za 1800 zeta, moze wtedy szybko znalazloby sie wyjscie, na to, zeby podniesc zarobki... bo inaczej to jak w starym przyslowiu, nie zrozumie glodnego syty, bo ich roznia apetyty... Pospisano. Ta, ktora musi z wyrozumialoscia znosic kombinacje na gorze, bo pracuje dla idei humanizmu. Nie po to, by zarobic, bo sie nie da. Dziekuje.

 • Nela (eQ5PJV), 2009-03-05 22:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy piszą o dyrekcji ale może czas się przyjrzeć co wyprawia pani przełożona, jaki folwark sobie stworzyła- państwo w państwie- za nic ma swoje koleżanki ze szpitala, robi co chce, kiedy i jak chce! Przenosi sobie personel bo taki ma kaprys, używając absurdalnych argumentów, nie wspominając o układach w czasie tak zwanych konkursów na oddziałową... Szkoda, że zapomniała że sama jest pielęgniarką i zaczynała na odcinku... ale cóż pan bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy... i na nią też przyjdzie czas... Pozdrowienia dla wszystkich, których skrzywdziła lub ma zamiar.

 • adam.m, 2009-03-05 22:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ja powiem tak - rozumiem przynoszenie pacjentom kubka, kawy, ale żebym nawet papier toaletowy musiał tam targać, to jest dla mnie już mało zabawne i poniżej granicy smaku.pozdrawiam wszystkie panie pielęgniarki:P