Szpital w Bolesławcu: 137 zakażonych, 30 osób pod respiratorami

Dyskusja dla wiadomości: Szpital w Bolesławcu: 137 zakażonych, 30 osób pod respiratorami.


  • wystraszona, 2021-04-01 00:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    """Wszystko trzeba jednak zbalansować, żeby stworzyć przynajmniej pozory bezpieczeństwa.""""""""..pozory bezpieczeństwa, najszczersze wyznanie.dyr Barczyka.

  • jagódka (ALxaon), 2021-04-01 07:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Vvv (hjJEj) napisał(a):

    Jednej młodej osobie chorej na Covid i nie tylko przeszczepiono płuca i wszystkie media o tym nagłaśniały. Tu w jednej bliskiej rodzinie 2 zgony młodych osób powodu covid i cisza. Przecież media nie wyjechały by z miasta do Wielkiej Nocy.

    Człowieku na covid zmarło w Polsce ponad 52000 ludzi to z każdą rodziną mają przeprowadzać wywiady? W imię czego? Niby czemu miałoby to służyć? Jeżeli są osoby które w to nie wierzy, nie muszą, ich sprawa. Kogo to obchodzi ? Może ten wirus ich też dopadnie, wtedy uwierzą. A poza tym chyba ciebie pogięło, kto chciałby publicznie opowiadać o śmierci najbliższych osób, przecież to tortury. Nikt nie będzie przekonywał niedowiarków kosztem siebie. Przeczytaj sobie wywiad z dyrektorem naszego szpitala, ktoś tutaj wrzucił link, sam tytuł mówi za siebie.,, Ludzie umierają całymi rodzinami,, Nie chcesz wierzyć nie musisz... Twoja wiara czy niewiara nie zmienia faktu że ten wirus istnieje i zbiera żniwa.

  • zosia, 2021-04-01 07:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mnie poraża statystyka zgonów nie covidowych!!!To jest dramat.

  • jagódka (ALxaon), 2021-04-01 08:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    zosia () napisał(a):

    Mnie poraża statystyka zgonów nie covidowych!!!To jest dramat.

    To też... Miałam nadzieję że wybudowanie tymczasowego szpitala covidowego coś zmieni. A tymczasem nie zmieniło nic.... Zresztą ludzie też boją się chodzić do lekarza pierwszego kontaktu. Teleporada co najwyżej może gardło wyleczyć....

  • pionek z szoitala, 2021-04-01 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    wystraszona () napisał(a):

    """Wszystko trzeba jednak zbalansować, żeby stworzyć przynajmniej pozory bezpieczeństwa.""""""""..pozory bezpieczeństwa, najszczersze wyznanie.dyr Barczyka.

    I mnie wk....a!!!!.......i żałosne treny dyr Barczyka w swoich medialnych wystąpieniach. Gwiazdor niech spojrzy jak wyłączył szpital w Bolesławcu za zgodą Starostwa i Bezpartyjnych...Ile TRAGEDII Z TYM JEST ZWIAZANYCH PATRZAC NA STATYSTYKI.!!! " Pozory bezpieczeństwa'""""".. bezcenne motto dyr szpitala

Reklama