Szpital w Bolesławcu: 137 zakażonych, 30 osób pod respiratorami

Dyskusja dla wiadomości: Szpital w Bolesławcu: 137 zakażonych, 30 osób pod respiratorami.


  • anonim (hj4nb), 2021-03-30 13:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy osoby pod respiratorami i na intensywnej terapii znajdują się w tym stanie z powodu Covid? Chyba nie. Dlaczego siejecie strach i kłamstwo

  • MAMA (anwXJ), 2021-03-30 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hj4nb) napisał(a):

    Czy osoby pod respiratorami i na intensywnej terapii znajdują się w tym stanie z powodu Covid? Chyba nie. Dlaczego siejecie strach i kłamstwo

    Nie z powodu świat wielkanocnych.Okien im sie nie chce myć.

  • anonim (vk23V), 2021-03-30 14:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hj4nb) napisał(a):

    Czy osoby pod respiratorami i na intensywnej terapii znajdują się w tym stanie z powodu Covid? Chyba nie. Dlaczego siejecie strach i kłamstwo

    Dokładnie tak, leżą tam wyłącznie z powodu zakażenia covid19.

  • majka, 2021-03-30 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten szpiital tylko covidem jest zainteresowany..Inni pacjenci muszą szukać gdzie indziej pomocy.

  • 0636Kvdhnn (hj4nb), 2021-03-30 15:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vk23V) napisał(a):

    Dokładnie tak, leżą tam wyłącznie z powodu zakażenia covid19.

    Skąd wiesz ze nie z powodu innych chorób albo ze byli pod respiratorem zanim pojawił się covid ale sprowadzono ich do szpitala. Czy znacie kogoś z waszego otoczenie kto umarł lub ciężko przeszedł covid ?

  • Gość, 2021-03-30 17:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    0636Kvdhnn (hj4nb) napisał(a):

    Skąd wiesz ze nie z powodu innych chorób albo ze byli pod respiratorem zanim pojawił się covid ale sprowadzono ich do szpitala. Czy znacie kogoś z waszego otoczenie kto umarł lub ciężko przeszedł covid ?

    Oczywiście że tak... moja siostra i moja kuzynka zmarły na covid. Siostra pół roku temu, kuzynka miesiąc temu. Wśród znajomych też by się kilku znalazło którzy dosyć ciężko przeszli covid, ale nie chcę mi się nawet o tym pisać bo ile można kogoś przekonywać . Nie chcesz wierzyć to nie musisz, twoja sprawa ... A jeżeli chodzi o ten szpital modułowy to jest tylko i wyłącznie szpitalem covidovym. Po to został wybudowany. Ostatnio chodzę koło szpitala do ortopedy to widzę co się dzieje jak karetki wyjeżdżają i ratownicy w całym rynsztunku. Zupełnie nie rozumiem że istnieje jeszcze ktoś kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Człowieku gdzie ty się uchowałeś.

  • Achaa, 2021-03-30 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    0636Kvdhnn (hj4nb) napisał(a):

    Skąd wiesz ze nie z powodu innych chorób albo ze byli pod respiratorem zanim pojawił się covid ale sprowadzono ich do szpitala. Czy znacie kogoś z waszego otoczenie kto umarł lub ciężko przeszedł covid ?

    Tak, tak ,,byli pod respiratorem zanim pojawił się covid,, Czy ty myślisz w ogóle co napisałeś? Covid już jest od roku, to co ty myślisz że rok czasu ktoś w szpitalu pod respiratorem leży? A tak w ogóle respiratory najczęściej używane są też po operacjach ale w tej chwili żadnych operacji się nie robi.

  • Reklama

  • Gbg (hjJEp), 2021-03-30 20:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Achaa () napisał(a):

    Tak, tak ,,byli pod respiratorem zanim pojawił się covid,, Czy ty myślisz w ogóle co napisałeś? Covid już jest od roku, to co ty myślisz że rok czasu ktoś w szpitalu pod respiratorem leży? A tak w ogóle respiratory najczęściej używane są też po operacjach ale w tej chwili żadnych operacji się nie robi.

    A ty widzę specjalista z boleslawca :-) każdy ma wybór należy jednak krytycznie przyglądać się sprawie a nie kupować wszystko jak leci moim zdaniem robią nas w bambuko dla kady pamiętaj nasze życie nie ma dla nikogo znaczenia. Młodzi powinni przemyśleć bo
    Coś tutaj nie gra i ktoś dużo zarabia

  • anonim (hjJEp), 2021-03-30 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość () napisał(a):

    Oczywiście że tak... moja siostra i moja kuzynka zmarły na covid. Siostra pół roku temu, kuzynka miesiąc temu. Wśród znajomych też by się kilku znalazło którzy dosyć ciężko przeszli covid, ale nie chcę mi się nawet o tym pisać bo ile można kogoś przekonywać . Nie chcesz wierzyć to nie musisz, twoja sprawa ... A jeżeli chodzi o ten szpital modułowy to jest tylko i wyłącznie szpitalem covidovym. Po to został wybudowany. Ostatnio chodzę koło szpitala do ortopedy to widzę co się dzieje jak karetki wyjeżdżają i ratownicy w całym rynsztunku. Zupełnie nie rozumiem że istnieje jeszcze ktoś kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Człowieku gdzie ty się uchowałeś.

    A ty dostajesz kasę za każdy wpis ?

  • Gość, 2021-03-30 20:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJEp) napisał(a):

    A ty dostajesz kasę za każdy wpis ?

    Z całego serca życze ci tego samego... Za ten wpis ciebie nawet człowiekiem nie można nazwać... Może ty za pieniądze bys sprzedał własną godność... ale nie ja :(

  • anonim, 2021-03-30 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gbg (hjJEp) napisał(a):

    A ty widzę specjalista z boleslawca :-) każdy ma wybór należy jednak krytycznie przyglądać się sprawie a nie kupować wszystko jak leci moim zdaniem robią nas w bambuko dla kady pamiętaj nasze życie nie ma dla nikogo znaczenia. Młodzi powinni przemyśleć bo
    Coś tutaj nie gra i ktoś dużo zarabia

    I tutaj muszę się zgodzić z Tomaszem Lisem ",,LUDZIE NIE SĄ TACY GŁUPI, JAK NAM SIĘ WYDAJE. SĄ ZNACZNIE GŁUPSI.” A ty jesteś tego przykłądem.

  • fuj (A8svbY), 2021-03-30 20:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJEp) napisał(a):

    A ty dostajesz kasę za każdy wpis ?

    Żałosny komentarz, jak można być tak podłym ?

  • .., 2021-03-30 20:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie : czy respiratory wynaleziono dopiero kiedy nazwano przeziębienie imieniem COVID-19 czy istniały już wczesnej ? Czy ktoś ich wcześniej używał , czy też jest to wynalazek 2021 ?

  • .., 2021-03-30 20:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość () napisał(a):

    Oczywiście że tak... moja siostra i moja kuzynka zmarły na covid. Siostra pół roku temu, kuzynka miesiąc temu. Wśród znajomych też by się kilku znalazło którzy dosyć ciężko przeszli covid, ale nie chcę mi się nawet o tym pisać bo ile można kogoś przekonywać . Nie chcesz wierzyć to nie musisz, twoja sprawa ... A jeżeli chodzi o ten szpital modułowy to jest tylko i wyłącznie szpitalem covidovym. Po to został wybudowany. Ostatnio chodzę koło szpitala do ortopedy to widzę co się dzieje jak karetki wyjeżdżają i ratownicy w całym rynsztunku. Zupełnie nie rozumiem że istnieje jeszcze ktoś kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Człowieku gdzie ty się uchowałeś.

    Człowieku, mówili by o tobie w każdej telewizji i pokazywali zamiast reklam w TVP. Czy ty sądzisz, że ktoś poważny uwierzy w ten wpis ? Zastanów się również po co ratownicy nadal się tak ubierają skoro są zaszczepieni i bezpieczni ? Pewnie tylko po to aby nadal otrzymywać 200 % uposażenia.

  • anonim (A8svbY), 2021-03-30 20:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uwierzysz jak się z tym świństwem zetkniesz lub ktoś z twojej rodziny, ale wtedy może być już za późno na refleksję.

Reklama