Szpital w Bolesławcu: 137 zakażonych, 30 osób pod respiratorami

Dyskusja dla wiadomości: Szpital w Bolesławcu: 137 zakażonych, 30 osób pod respiratorami.


  • anonim (Areiky), 2021-03-30 21:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość () napisał(a):

    Oczywiście że tak... moja siostra i moja kuzynka zmarły na covid. Siostra pół roku temu, kuzynka miesiąc temu. Wśród znajomych też by się kilku znalazło którzy dosyć ciężko przeszli covid, ale nie chcę mi się nawet o tym pisać bo ile można kogoś przekonywać . Nie chcesz wierzyć to nie musisz, twoja sprawa ... A jeżeli chodzi o ten szpital modułowy to jest tylko i wyłącznie szpitalem covidovym. Po to został wybudowany. Ostatnio chodzę koło szpitala do ortopedy to widzę co się dzieje jak karetki wyjeżdżają i ratownicy w całym rynsztunku. Zupełnie nie rozumiem że istnieje jeszcze ktoś kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Człowieku gdzie ty się uchowałeś.

    I oczywiście musisz czynić po kilka wpisów dziennie. A z każdego wpisu, więcej informacji, niż z wypowiedzi oficjeli. I ktoś słusznie zauważył, że gdyby to było prawdą, o wywiad z Tobą zabiegałyby wszystkie lokalne i regionalne media. Ludzie słusznie Cię zdemaskowali. Ja sam już dosyć naczytałem się tego chłamu. Gdzie Ty się człowieku uchowałeś.

  • ANNA, 2021-03-30 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zetknałłam sie z tą drugą stroną medalu gdy z powodu braku neurologii moj woj nie dostał leku rozpuszczajacego skrzep w mozgu na czas..bo tyle trwało szukanie miejsca w okolicy na oddziale neurologii!!! Coś wiecej w tym temacie,ze ludzie umierają tez na inne choroby ale pomocy na jeleniogorskiej nie znajdują-bo tylko covid przyjmują!Skandal!

  • anonim, 2021-03-30 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svbY) napisał(a):

    Uwierzysz jak się z tym świństwem zetkniesz lub ktoś z twojej rodziny, ale wtedy może być już za późno na refleksję.

    Ale ja już miałem covid i niczym nie różnił się od lekkiego przeziębienia. Zapewniam - przereklamowany.

  • ;:/-112Dvh (hjJEp), 2021-03-30 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    I tutaj muszę się zgodzić z Tomaszem Lisem ",,LUDZIE NIE SĄ TACY GŁUPI, JAK NAM SIĘ WYDAJE. SĄ ZNACZNIE GŁUPSI.” A ty jesteś tego przykłądem.

    A ty trolem gratuluje władzy pomysłu nie ma to jak operować na strachu faktycznie lis to gruba kasa

  • jagódka, 2021-03-30 23:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    0636Kvdhnn (hj4nb) napisał(a):

    Skąd wiesz ze nie z powodu innych chorób albo ze byli pod respiratorem zanim pojawił się covid ale sprowadzono ich do szpitala. Czy znacie kogoś z waszego otoczenie kto umarł lub ciężko przeszedł covid ?

    Zadałeś pytanie: "Czy znacie kogoś z waszego otoczenie kto umarł lub ciężko przeszedł covid ?"
    Po twoich dalszych wpisach odnoszę wrażenie że zapomniałeś dopisać jaka odpowiedz by cie zadowoliła. Bo chyba nie chodzi ci o prawdę.

  • Jagódka, 2021-03-31 00:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    .. () napisał(a):

    Człowieku, mówili by o tobie w każdej telewizji i pokazywali zamiast reklam w TVP. Czy ty sądzisz, że ktoś poważny uwierzy w ten wpis ? Zastanów się również po co ratownicy nadal się tak ubierają skoro są zaszczepieni i bezpieczni ? Pewnie tylko po to aby nadal otrzymywać 200 % uposażenia.

    Straszne głupoty piszesz. Niby to dlaczego ktoś miałby ze swojego życia urządzać targowice i udzielać wywiadów? Nie każdego życie jest na sprzedaż. To po pierwsze. Po drugie to że ludzie umierają to nic nadzwyczajnego, aczkolwiek bardzo przykre. Po trzecie. Jeżeli się tym interesujesz to na pewno słyszałeś że szczepionka nie chroni w 100% od zachorowania. To dlatego ratownicy się zabezpieczają. Wystarczy trochę pomyśleć a nie pisać głupoty i obrażać innych ludzi, którzy udzielają odpowiedzi na postawione pytanie.

  • Ala (euu4yA), 2021-03-31 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Gość () napisał(a):

    Oczywiście że tak... moja siostra i moja kuzynka zmarły na covid. Siostra pół roku temu, kuzynka miesiąc temu. Wśród znajomych też by się kilku znalazło którzy dosyć ciężko przeszli covid, ale nie chcę mi się nawet o tym pisać bo ile można kogoś przekonywać . Nie chcesz wierzyć to nie musisz, twoja sprawa ... A jeżeli chodzi o ten szpital modułowy to jest tylko i wyłącznie szpitalem covidovym. Po to został wybudowany. Ostatnio chodzę koło szpitala do ortopedy to widzę co się dzieje jak karetki wyjeżdżają i ratownicy w całym rynsztunku. Zupełnie nie rozumiem że istnieje jeszcze ktoś kto ma jakiekolwiek wątpliwości. Człowieku gdzie ty się uchowałeś.

    To powiedz dlaczego ta pani opiekującą się zakażony mi covid 19 jest tak ubogo zabezpieczona? O tym pomyśl.

  • Reklama

  • Vvv (hjJEj), 2021-03-31 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jagódka () napisał(a):

    Straszne głupoty piszesz. Niby to dlaczego ktoś miałby ze swojego życia urządzać targowice i udzielać wywiadów? Nie każdego życie jest na sprzedaż. To po pierwsze. Po drugie to że ludzie umierają to nic nadzwyczajnego, aczkolwiek bardzo przykre. Po trzecie. Jeżeli się tym interesujesz to na pewno słyszałeś że szczepionka nie chroni w 100% od zachorowania. To dlatego ratownicy się zabezpieczają. Wystarczy trochę pomyśleć a nie pisać głupoty i obrażać innych ludzi, którzy udzielają odpowiedzi na postawione pytanie.

    Jednej młodej osobie chorej na Covid i nie tylko przeszczepiono płuca i wszystkie media o tym nagłaśniały. Tu w jednej bliskiej rodzinie 2 zgony młodych osób powodu covid i cisza. Przecież media nie wyjechały by z miasta do Wielkiej Nocy.

  • Plandemia (hjJEj), 2021-03-31 11:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziwna ta plandemia skoro na każdym kroku trzeba informować, że istnieje a i tak nie wielu jest w stanie rozróżnić ją od przeziębienia. Jak ludzie w średniowieczu domyślali się, że jest epidemia dżumy skoro nie mieli Morawieckiego ?

  • pokjhgf (AN0ti3), 2021-03-31 13:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Ale ja już miałem covid i niczym nie różnił się od lekkiego przeziębienia. Zapewniam - przereklamowany.

    JA TEZ nawet nie pałąpałam się że to covid we wrzesniu zeszlego roku. Zwyczajnie to nie ma smaku przez jakieś 2 -3 dni i sobie pospałam i nawet nie kichnęłam wiekszość ludzi nawet chorych ma bezobjawowo? nabrali nas to jest sciema zobaczcie jak funt rosnie zobaczcie kto zarabia. Ile troli i jaka nagonka na antyszczepieniiowców a bryty nie mogly szczepionki sprzedać nawet do 3 swiata za to w Polsce mozna SZCZEPCIE SIE powodzenia ceny spadną bedziecie za grosze pracować za miske ryżu

  • anonim (A8svzu), 2021-03-31 19:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Ale ja już miałem covid i niczym nie różnił się od lekkiego przeziębienia. Zapewniam - przereklamowany.

    Ty tak twierdzisz a mój kolega, który miał 41 lat, ponadto nie miał żadnych chorób i nałogów zmarł więc powiedz jego rodzinie, że przereklamowany a najlepiej to się zamknij jak inne wały, które nadal nie wierzą w wirusa.

  • :, 2021-03-31 20:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svzu) napisał(a):

    Ty tak twierdzisz a mój kolega, który miał 41 lat, ponadto nie miał żadnych chorób i nałogów zmarł więc powiedz jego rodzinie, że przereklamowany a najlepiej to się zamknij jak inne wały, które nadal nie wierzą w wirusa.

    Idź na oddział onkologii dziecięcej to zobaczysz jak wygląda prawdziwa choroba. Powiedz rodzicom tych dzieci, że musza czekać na swoją kolej zabiegu bo dziadki są zagrożeni covid.

  • anonim (A8svbY), 2021-03-31 20:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
    : () napisał(a):

    Idź na oddział onkologii dziecięcej to zobaczysz jak wygląda prawdziwa choroba. Powiedz rodzicom tych dzieci, że musza czekać na swoją kolej zabiegu bo dziadki są zagrożeni covid.

    30 latkowie , 40 latkowie pod respiratorami do dziadki ?

    zaktualizuj bazę danych.

  • anonim (AN0ti3), 2021-03-31 21:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    MAMA (anwXJ) napisał(a):

    Nie z powodu świat wielkanocnych.Okien im sie nie chce myć.

    na miesiecznice ozdrowieją i będzie mniej pod respiratorami?

  • karol, 2021-03-31 22:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

Reklama