Szczypiorniści z GS nr 1 drudzy w strefie

szczypiornista
fot. MZS nr 2 w Bolesławcu W mistrzostwach strefy jeleniogórskiej zwyciężyła ekipa ze Zgorzelca. Piłkarze ręczni z bolesławieckiej „jedynki” zajęli drugą lokatę.
istotne.pl 0 zawody, edukacja, piłka ręczna

Finał Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców miał miejsce 26 marca w Zawidowie. Reprezentacja bolesławieckiego Gimnazjum nr 1 (w składzie: Marcin Polański, Oskar Małecki, Roman Durda, Bartosz Bernacki, Krystian Smolarek, Bartosz Pachom, Mateusz Duda, Krystian Skrzypacz, Patryk Pirożek, Mateusz Krajewski, Maciej Sroka, Michał Pielichaty, Arek Ziółkowski, Kamil Kawka, Maciej Leszczyński i Dariusz Mszal) zajęła drugą lokatę. Opiekunem wicemistrzów strefy jest Adrian Bernacki.

W zawodach zwyciężył team ze zgorzeleckiej „jedynki”. Na trzeciej pozycji uplasowali się szczypiorniści z Gimnazjum nr 4 w Jeleniej Górze.

(informacja: MZS nr 2 w Bolesławcu/ii)