Ceramika Z. C. Bolesławiec dla kobiet

Ceramika Z. C. Bolesławiec dla kobiet
fot. Z.C. Bolesławiec W poniedziałek, 20 czerwca, Wrocławskie Centrum Kongresowe w hali Stulecia stało się miejscem wielkiego święta kobiet.
istotne.pl jarosław kret, z.c. bolesławiec, forum kobiet, katarzyna miller

Siłę, pozytywną energię i ducha dobrych zmian czuło się podczas wszystkich wykładów, imprez towarzyszących oraz animacji. Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” również zaangażowały się w organizację tej prestiżowej imprezy Zachodniej Izby Gospodarczej.

– To doskonała promocja aktywności zawodowej i społecznej wśród kobiet, przy jednoczesnej promocji profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia. Istotnym celem Forum była wymiana poglądów na temat stylu życia oraz pobudzenie uczestniczek Forum do realizowania się na wielu płaszczyznach – podkreślali organizatorzy.

Każdego roku gośćmi specjalnymi Forum Kobiet są osoby reprezentujące różne dziedziny życia, spełniające się w zawodzie oraz w życiu prywatnym. W poprzednich edycjach brały udział takie osobistości jak prof. senator RP Alicja Chybicka, światowej sławy autorytet w biomedycynie prof. dr hab. Marta Kopaczyńska, śpiewaczka operowa o międzynarodowej sławie Alicja Węgorzewska, aktorki Katarzyna Skrzynecka i Grażyna Wolszczak czy psycholog Wojciech Eichelberger.

Tegoroczna IV edycja odbyła się pod hasłem „Kobieta w podróży zwanej życiem”, w kontekście debaty „Rola kobiet we współczesnym świecie. Jak przejść przez życie realizując własne marzenia i pasję”. Poprowadziła ją znana i ceniona polska modelka światowej sławy, aktorka i dziennikarka - Agnieszka Maciąg. Twarzami poprzednich edycji też były cenione dziennikarki Agata Młynarska, Dorota Wellman czy Marta Kuligowska. Goście specjalni czerwcowego Forum to m.in. Jarosław Kret, czy Katarzyna Miller.

Konferencja była niezwykle inspirująca, próbowano odpowiedzieć na pytania jak żyć lepiej, jak zadbać o swój wygląd i jednocześnie podnieść komfort życia oraz rozwinąć własne umiejętności i talenty. A także jak otworzyć się na zmiany i nie obawiać się ich. Wreszcie jak zrealizować podróż życia, jeść zdrowo i pozostać w harmonii.

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” na atrakcyjnym stoisku zaprezentowały premierowe kolekcje serwisów ceramicznych, które wpisują się w najnowsze estetyczne trendy. W większości uczestniczki Forum dobrze znały bolesławiecką ceramikę, ale wcześniej nie miały okazji stworzyć własnego projektu jak w tym przypadku. Na stoisku postarano się o biskwity, farby, stemple i pędzle, które są codziennymi narzędziami w wytwarzaniu naczyń z ul. Kościuszki 11 w Bolesławcu.

Wiele z Pań twórczo i entuzjazmem podeszło do artystycznego zadania. Tym bardziej, że wszystkie pomalowane, unikatowe naczynia można było zabrać na pamiątkę do domu i obdarować bliskich. Naszego stoiska nie ominęła też znana z propagowania zdrowej i nowoczesnej kuchni, pełna uroku Agnieszka Maciąg. Przyznając jednocześnie, że jedzenie z takich naczyń z pewnością dodaje energii. Odwiedził nas też Jarosław Kret, Beata Tadla oraz Katarzyna Miller. Dziękujemy wszystkim za przychylne opinie pod adresem naszych produktów i dziękujemy, że mogliśmy współorganizować tak inspirujące spotkanie.

Informacja zlecona Z.C. Bolesławiec