Piast Wykroty gotowy do gry w IV lidze

Piast Wykroty gotowy do gry w IV lidze
fot. MZ W pierwszym meczu zespół z Wykrot podejmie u siebie drużynę Lotnika Jeżów Sudecki.
istotne.pl piast wykroty

Po wywalczeniu historycznego awansu klub z Wykrot rozpoczął walkę o dopuszczenie swojego boiska do rozgrywek. Zawodnicy i sympatycy Piasta we własnym zakresie zadbali o remont murawy. Zamontowali zadaszone ławki dla rezerwowych oraz dodatkowe miejsca siedzące dla kibiców. O tym, że drużyna chce grać u siebie i dla swoich kibiców pisaliśmy już w informacji o awansie Piasta.

Co warte odnotowania Piast Wykroty nie jest zespołem w całości lub w większości opartym na zawodnikach z innych klubów, tzw. „armii zaciężnej”. Oczywiście będą grali w nim sprowadzeni piłkarze, ale w składzie na IV-ligę jest aż 12 wychowanków klubu. Poniżej prezentujemy skład zespołu, który już w sobotę rozpocznie ligowe zmagania. W nawiasach przy nazwiskach poszczególnych piłkarzy literką „w” zaznaczyliśmy wychowanków Piasta Wykroty.

Skład Piasta Wykroty na IV ligę – sezon 2016/2017:

Marcin Łojko, Sylwester Kret (w), Piotr Krawczyk (w), Rafał Prażmowski (w), Andre Luis, Grzegorz Roman – trener (w), Daniel Ziółkowski, Adam Turko (w), Szymon Drozd (w), Daniel Gola (w), Mieczysław Chochel (w), Leonardo Oliveira, Paweł Urbaniak (w), Grzegorz Staniów (w), Bartosz Kojder, Bartłomiej Mielnik (w), Gabriel Wolski (w).

Właśnie taką kadrą zespół Piasta Wykroty meczem z Lotnikiem Jeżów Sudecki rozpocznie IV-ligowe zmagania. Spotkanie zostanie rozegrane w Wykrotach, 13 sierpnia, od godziny 17:00. Apelujemy także do przyłączenie się do akcji oddawania krwi dla prezesa Piasta – Janusza Kreta. Szczegóły na Facebookowym profilu Piasta Wykroty.

Piast Wykroty/ii