GS nr 2 trzecie na Dolnym Śląsku

kacper-olszewski
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, edukacja

Mistrzostwa Dolnego Śląska (lekkoatletyczny Puchar J. Humberta) miały miejsce 12 czerwca w Zgorzelcu. W zawodach wystartowały ekipy dziewcząt i chłopców z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu. Drużyna chłopców zdobyła łącznie 469 punktów i uplasowała się na trzeciej pozycji w województwie.

• Dawid Bis – w rzucie dyskiem i w biegu na 100 metrów
  • sztafeta szwedzka: Kacper Olszewski (100 m), Dawid Bis (200 m), Wojciech Turek (300 m), Robert Polański (400 m).

Opiekunem drużyny jest Tomasz Markowski. Team dziewcząt (w składzie: Sylwia Zembrzuska, Karolina Wolska, Katarzyna Kołodyńska, Eryka Baran, Monika SandakEmilia Biegacz) zajął dziewiątą lokatę. Opiekunką zespołu jest Karolina Smutek.

(informacja: Tomasz Markowski/ii)