Zanim powiększymy etaty w Straży Miejskiej może powinniśmy zadać sobie pytanie: czy miasto Bolesławiec potrzebuje takich służb?
Czy w Bolesławcu potrzebna jest Straż Mi…
-
Dobrze oceniany
-
Dobrze oceniany
Odpowiedź może być tyko jedna - NIE!
-
Dobrze oceniany
Dobrze by było aby SM sama okresliła, co takiego zrobiła, robi aby mogła dalej funkcjonować, coś ich ostatnio nie widać w terenie przez te upały chyba.
-
Dobrze oceniany
A ja uważam że jest potrzebna i w wielu sytuacjach szybsza i skuteczniejsza niż policja o czym sam małem się nieraz okazję przekonać.
-
Dobrze oceniany
Temat dyżurny?
-
Dobrze oceniany
Zbyteczna- :).
-
Dobrze oceniany
Kocham jedną strazniczkę, jest taka męska, mocna, takie lubię.
-
Dobrze oceniany
~gretan napisał(a): A ja uważam że jest potrzebna i w wielu sytuacjach szybsza i skuteczniejsza niż policja o czym sam małem się nieraz okazję przekonać.
Podaj te przykłady proszę.
-
Dobrze oceniany
A ja uważam ze to darmo z jady sami piją po kontach.
-
Dobrze oceniany
Niech się każdy zastanowi czy on jest potrzebny na swoim stanowisku pracy. Dla mnie straż jest potrzebna choćby po to, że stoi przy dwóch niebezpiecznych ulicach kiedy dzieci wychodzą ze szkoły nr 4 i wtedy jest pełna kultura na jezdni i dzieci bezpieczne. Przy okazji korzyść dla osób idących do przedszkola nr 2. Kiedy chce się przejść koło godz. 16 a nie ma SM nie jest to takie proste nawet dla dorosłego. Pomijam, że nie ma bezdomnych wałęsających się psów, Panów popijających piwko w parkach itd..
-
Dobrze oceniany
~babcia napisał(a): Niech się każdy zastanowi czy on jest potrzebny na swoim stanowisku pracy. Dla mnie straż jest potrzebna choćby po to, że stoi przy dwóch niebezpiecznych ulicach kiedy dzieci wychodzą ze szkoły nr 4 i wtedy jest pełna kultura na jezdni i dzieci bezpieczne.
Dobrze, że Straż tam stoi, bo od kiedy tam są, to dzieci nie mają odwagi dziwnie się zabawiać. Przedtem chłopcy wybiegali na ulicę tuż przed samochodami, a co było gdyby któryś nie zdążył przebiec, lub kierowca zachamować.
Niebezpieczna jest ulica Kubika. Większość kierowców ma gdzieś czekających i zńajdujących się na pasach pieszych (dorosłych i dzieci). -
Dobrze oceniany
Ja bym im raczej współczul, masakra nie wiem jak bym pracowal jakby ludzie tak o mnie mysleli i gadali ciagle co gadaja. Robia swoją robote i tyle, trudno czasami trzeba przyjac mandat jak mezczyzna a nie plakac jak cio... ale na kogos trzeba zwalic to wszystko... dostaje sie jak zwykle" darmozjadom " zreszta pewnie chociaż zartabiaja bo nie wyobrazam sobie ze za te obelgi i uzeranie sie z ludzmi maja gowniana pensje...
-
Dobrze oceniany
Ja jestem za tak.