Rezerwy BKS zakończyły rozgrywki pucharowe w pierwszej rundzie

Piłkarze BKS i Olszy Olszyna Lubańska
istotne.pl 4 puchar, olsza, bks bolesławiec

To nie był udany weekend dla zespołów BKS. W sobotę (6 sierpnia) z pucharowymi rozgrywkami pożegnali się juniorzy starsi BKS. Dzień później swój mecz w tych rozgrywkach przegrały także rezerwy zespołu seniorów. W pucharowej rywalizacji pozostaje pierwszy zespół seniorów BKS, który w pierwszej rundzie miał tzw. wolny los.

Niedzielny mecz rozpoczął się od szybko zdobytego gola dla BKS. Już w 2 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Mirosław Markowski. Niestety, jeszcze przed przerwą padły dwa gole dla gości. Najpierw niefortunnie interweniował obrońca BKS – Marcin Szaja i skierował piłkę do własnej bramki. Jeszcze przed przerwą Olsza wyszła na prowadzenia po trafieniu Kewina Wawrzeńczyka

Rezerwy BKS-u walczyły ambitnie, jedną z sytuacji wykorzystał Kamil Skiba i było 2:2. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do piłkarzy Olszy, którzy po drugim golu Kewina Wawrzeńczyka wygrali niedzielne spotkanie 3:2 i awansowali do drugiej rundy pucharowych rozgrywek.

Mecz z Twardym Świętoszów przełożony

W najbliższy weekend meczem z Twardym Świętoszów drugi zespół BKS Bolesławiec miał rozpocząć zmagania ligowe. Na prośbę gości mecz został jednak przełożony na 7 września.