BKS przegrywa z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych

Piłka nożna
istotne.pl 4 górnik, wałbrzych, bks bolesławiec

W sobotę, 13 kwietnia, seniorzy BKS rozgrywali wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Skład na to spotkanie wyglądał następująco: Mazur – Spraski, Sinica, Zapiór, Gałka, Borowski, Zagórski, Bomba, Bochnia, Kalisz, Posadowski. W rezerwie: Różnicki, Skiba, Hajduczek, Podziewski, Buczkowski, Rutyna, Kraśnicki.

Do przerwy bolesławianie przegrywali 0:2. Na listę strzelców wpisał się: Olivier Łabiak (8 minuta) oraz Krystian Worski (34 minuta).

Po przerwie BKS zdobył bramkę kontaktową. W 61 minucie asystę Filipa Zagórskiego skutecznie wykorzystał Marcin Kraśnicki i było 1:2.

W 64 minucie wynik spotkania na 3:1 dla Górnika ustalił Olaf Dąbrowski.

BKS Bolesławiec – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:3 (0:2).

Na profilu klubowym była prowadzona relacja LIVE.

Za tydzień bolesławianie podejmą u siebie Iskrę Księginice.

Jednocześnie informujemy, że w niedzielę (14 kwietnia) swój mecz rozegra drugi zespół BKS Bolesławiec. Bolesławianie przy ulicy Rajskiej zmierzą się drużyną GKS Gromadka. Początek spotkania o godzinie 11:00.