KS Stare Jaroszowice-Żeliszów w drugiej rundzie Okręgowego Pucharu Polski

Piłkarze walczą o piłkę
istotne.pl 4 puchar, bks bolesławiec, ks stare jaroszowice

Aż 7 goli obejrzeli w sobotę 6 sierpnia kibice na stadionie w Bolesławcu. Zespół juniorów starszych BKS mierzył się w pierwszej rundzie Okręgowego Pucharu Polski z zespołem KS Stare Jaroszowice-Żeliszów. Mecz zaczął się obiecująco dla młodych piłkarzy z Bolesławca, którzy otworzyli wynik spotkania.

Nim rozpoczęła się przerwa beniaminek klasy okręgowej wyrównał, ale przed samym gwizdkiem arbitra na przerwę, bolesławianie zdobyli drugiego gola i było 2:1 dla BKS.

W drugiej połowie spotkania padły jeszcze cztery gole. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu KS Stare Jaroszowice-Żeliszów 4:3 i awansem tej drużyny do drugiej rundy pucharowych rozgrywek.