Leśnik wygrał w Ścinawie

Piłkarze Leśnika Osiecznica
istotne.pl 4 leśnik osiecznica, odra ścinawa

Dobre wieści napłynęły ze Ścinawy, gdzie dziś tamtejsza Odra podejmowała Leśnika Osiecznica. Zespół z Osiecznicy zrehabilitował się za ostatnią porażkę z Chrobrym II Głogów (1:2) i w Ścinawie wygrał.

Do przerwy Leśnicy prowadzili 2:0. Bramki zdobyli grający trener Radosław SzajwajDaniel Ziółkowski. Po przerwie gospodarze zdołali strzelić gola kontaktowego. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło. Mecz zakończył się wygraną Leśnika 2:1 (2:0) i 3 punkty pojechały do Osiecznicy.

Po wygranej w Ścinawie Leśnik Osiecznica zajmuje 9. miejsce w tabeli IV ligi.

W następnej kolejce, w sobotę 20 marca, o godzinie 15:00, Leśnik podejmie w Osiecznicy Spartę Grębocice.