W starciu rezerw BKS i Leśnika górą BKS

Marek Majka po strzeleniu bramki
istotne.pl 4 leśnik osiecznica, bks bolesławiec

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2 minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Jacek Bochnia. Chwilę potem było 1:1. W 5 minucie arbiter podyktował rzut karny dla gości. Bramkarz BKS Tomasz Hajduczek obronił strzał, ale przy dobitce, której autorem był Hubert Wojdygo, skapitulował. Należy jednak zaznaczyć, że golkiper BKS rozegrał w niedzielę dobre spotkanie i kilkukrotnie wykazywał się skutecznymi interwencjami.

Na kolejnego gola kibice czekali do 20 minuty. Bolesławian na prowadzenie wyprowadził Marek Majka. Kolejne dwa trafienia (39 i 46 minuta) były także jego autorstwa, dzięki czemu napastnik BKS skompletował hat-tricka. Wynik meczu ustalił, w 73 minucie, Oskar Pochwała.

BKS II Bolesławiec – Leśnik II Osiecznica 5:1 (3:1).

Zobacz tabelę rozgrywek 3 grupy jeleniogórskiej B-klasy.