Czwórka taekwondoków w mistrzostwach Polski

paulina-stojanowska-kamil-serafin
fot. UKS Ilyo W eliminacjach do mistrzostw kraju pierwsze miejsce wywalczyli Paulina Stojanowska i Kamil Serafin. Remigiusz Różnicki był drugi, a Adam Filipek – trzeci.
istotne.pl 0 taekwondo, gladius

Za nami pierwszej eliminacje do tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Już w Jarocinie czwórka zawodników LMKS Gladius (Ilyo) Bolesławiec wywalczyła sobie prawo startu w czerwcowym finale. Kamil Serafin nie miał sobie równych w kategorii -68 kg. Podobnie było w przypadku Pauliny Stojanowskiej, która okazał się bezkonkurencyjna w kategorii -46 kg. Oboje na turniej eliminacyjny przyjechali prosto ze zgrupowania kadry narodowej.

Po lewej: Kamil SerafinPo lewej: Kamil Serafinfot. Gladius (Ilyo) Bolesławiecc
Paulina z trenerem Mariuszem SulmąPaulina z trenerem Mariuszem Sulmąfot. Gladius (Ilyo) Bolesławiec

W kategorii -59 kg drugą lokatę zajął Remigiusz Różnicki, który w finale uległ zawodnikowi z Warszawy. Natomiast Adam Filipek był trzeci w kategorii -78 kg.

Paulina Stojanowska, Kamil Serafin, Adam Filipek i Remigiusz RóżnickiPaulina Stojanowska, Kamil Serafin, Adam Filipek i Remigiusz Różnickifot. Gladius (Ilyo) Bolesławiec

(informacja: Gladius (Ilyo) Bolesławiec/ii)