Motocyklista został ranny w wypadku

Motocykl leżący na drodze po zderzeniu z autem
fot. B.org Na jednym z bolesławieckich skrzyżowań motocykl zderzył się z samochodem osobowym. W wypadku ucierpiał motocyklista.
istotne.pl 0 kierowca, wypadek, motocykl

Reklama

Przed południem na skrzyżowaniu ulic Karola Miarki i Dzieci Wrześni zderzyły się motocykl i samochód osobowy. Kierowca Renault Megane wjechał na skrzyżowanie z ulicy Dzieci Wrześni. W tym czasie ulicą Karola Miarki, w kierunku centrum miasta, jechał motocyklista. Mężczyzna nie zdołał wyhamować, uderzył w przedni błotnik Renault, przeleciał nad autem i upadł na drogę kilka metrów dalej.

Brak opisuBrak opisufot. B.org

Motocyklista został odwieziony do szpitala. Z relacji świadków wynika, że poszkodowany nie stracił przytomności. W czasie akcji ratowniczej odpowiadał na pytania pracowników pogotowia. Policja ustala okoliczności wypadku. Motocykl i samochód osobowy miały tablice rejestracyjne spoza Bolesławca.

Brak opisuBrak opisufot. B.org
Brak opisuBrak opisufot. B.org

Bolesławianie mieszkający nieopodal feralnego skrzyżowania twierdzą, że jest ono źle oznakowane. Od strony ulicy Dzieci Wrześni nie ma żadnego znaku. Dlatego kierowcy, głównie spoza Bolesławca, nie wiedzą, czy jadą drogą z pierwszeństwem przejazdu, czy do takiej drogi dojeżdżają.

(informacja własna)

Reklama