Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii

Dyskusja dla wiadomości: Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii.


  • Pozytywnie zaskoczony (ANGgp7), 2010-08-31 02:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo mnie cieszy decyzja PO - trudna, w niełatwym momencie - zaraz po wielkim sukcesie Nowaka - ale tym bardziej imponująca odwagą. Z cały szacunkiem dla jego artystycznego dorobku, powtórzę to co mówili inni, a pracowałem w Paryskiej, od kilkunastu lat znam bardzo bliskie mu osoby. Ten pan do polityki się nie nadaje. Pozdrawiam Panie Dariuszu i cenię za to, że potrafi Pan - w przeciwieństwie do innych polityków - odpowiedzieć internautom. Choć pewnie nikt tu za mną tego nie powtórzy, bo dużo bezpieczniej obrzucić razem z resztą gnojem, nie znając nawet stanowiska drugiej strony.

  • Hegemon, 2010-08-31 19:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Faktycznie nick pasuje "zaskoczony" :)Pan Dariusz jeszcze na nic nie odpowiedział.Cierpliwie czekamy na drugi odcinek synergii.Oby tylko nie były to wtórne odpowiedzi, które miałem już okazję przeczytać na futrzakach.P.S.Znam pożyteczniejsze zastosowanie gnoju :)

  • Mama (AN0rbO), 2010-08-31 23:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Darek Ty cieniasie. Jestem rodzicem. L Znam Ciebie od 8-10 lat. Proszę nie wracaj do szkoly. Szkoda dzieci i młodzieży. Masz fajną naczelnik edukcji w tym swoim Starostwie. Róbta to co do tej pory!

  • Rudy (d9VnTM), 2010-08-31 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Synergia 2 to chyba będzie o tym, że baba z wozu koniu lżej. W tym wypadku babą jest Nowak a koniem Dariusz Kwaśniewski. Wóz natomiast to nie typowy wóz drabiniasty lecz bardziej taka nieograniczona powierzchnia. Platforma czy coś...

  • Internauta (euyPqP), 2010-09-01 17:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czekam na zapowiedzianą odpowiedź p. Darka synergią zwanego. Przestańcie z epitetami. Chce ktoś z nami rozmawiać w internecie to to uszanujmy. Panie Darku, ruch nalezy do pana!

  • Mieszkaniec (Ap8Pj5), 2010-09-01 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przestańcie z tym cieniasem i brzydkimi atakami. Skupmy się na meritum. Gdzie ta synergia?

  • Król (Ap8S4T), 2010-09-01 20:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja raz jeszcze podkreślę; Kwaśniewski wywalajac Nowaka okazał się facetem z jajami, a nie cieniasem. Nie spodziewałem się, że go na to stać.

  • Reklama

  • Hegemon, 2010-09-02 20:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ktoś będzie na tyle uprzejmy i poda mi link do blogu(a) Pana Dariusza ?

  • Blog Pana Dariusz Kwaśniewskiego http://dariuszkwasniewski.wordpress.com/PozdrawiamA.

  • Hegemon, 2010-09-03 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziękuję Arkadiusz za odzew.A Panu Dariuszowi chciałbym podpowiedzieć, iż rzucanie słów na wiatr nie przystoi poważnemu politykowi.Pozdrawiam

  • Hegemonie,zapraszam do lektury (utworzyłem nowy temat: "Synergiczny komentarz polityczny:).I na blog również.Do napisania, do poczytania - dk

  • Widz (ANuIke), 2010-09-04 12:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tam już ludziska popisali Panie kandydacie. Pojechali po całości.

  • I bardzo dobrze, Panie Widzu.O to chodzi. Więcej rozmawiać, mniej rozrabiać!:)

  • Cham (AHdSCW), 2010-09-05 15:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Więcej rozmawiać, mniej rozrabiać! " - Ja myślę, że panowie są PO prostu dogadani. Platforma jest partią bezideową, koleżeńsko - biznesową... A wy, jak te owce na sznurku.

  • Hmmm, którzy panowie są PO prostu dogadani?Słyszałem, że dogadałem się z PR (obecnym prezydentem) i że dogadałem się z kandydatem PG (Papą Glinoludem). :)Prawdę mówiąc cały czas DOGADUJĘ SIĘ z mieszkańcami Bolesławca. Tylko to dogadywanie warte jest czasu i zaangażowania.

Reklama