Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii

Dyskusja dla wiadomości: Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii.


  • grażyna, 2010-08-28 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pani Jolko, to, że mieszkańcy wzięli udział w paradzie jest ich zasługą. To ich decyzja, bo podobał im się pomysł, idea, atmosfera. Bo zwyczajnie chcieli. Nowak nie miał z ich decyzją nic wspólnego. Podkreślanie na każdym kroku: to ja, moje, dzięki mnie - jest mało zespołowe. Nowak był tylko jednym z wielu, którzy w tym roku i w latach poprzednich organizowali Gliniadę. Warto o tym mówić tak często, jak się tylko da.

  • ~ (AE7INe), 2010-08-28 17:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda! Co wiecej tegoroczna gliniada w sporym stopniu zawdziecza swoj sukces... nieobecnosci Nowaka (byl w szpitalu). Wtedy cala reszta ekipy, z radkiem, mariuszem i krzyskiem na czele mogla pracowac i radzic sobie z wieloma problemami...

  • Jolka (ANGgyU), 2010-08-28 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nawet gdybym miała najlepsze pomysły, a brakowałoby mi chęci do pracy i charyzmy( cechy które posiada Nowak), nic by z tego nie wyszło. Trzeba mieć dar przekonywania innych, potrafić przyciągnąć młodzież i umieć pracować w zespole, żeby coś się udało i żeby innym zwyczajnie chciało się przyłączyć, jak również współpracować :). O tym też warto mówić.

  • Zgadzam się z wypowiedzią pani Grażyny - ciągłe samochwalstwo nie jest ładne. Kiedy zaczynaliśmy organizować Stowarzyszenie Reemigrantów z Bośni, współpracowaliśmy z wieloma osobami, bez względu na ich przynależność polityczną czy religijną. Nikt z nas nie mówił i nie mówi -, ja, Zawsze mówimy w liczbie mnogiej -, my, Osobiście też mówię, my, gdy wypowiadam się jako członek stowarzyszenia lub w sprawach dotyczących tej organizacji. Tu nie ma walki o władzę i dominację, a wręcz odwrotnie i dlatego powoli wszystko nam się udaje. Zanim coś zrobię, 100 razy zapytam o zdanie i zgodę innych członków organizacji. Pan Nowak powinien nauczyć się współpracy z ludzmi i pokory. Nawet wroga trzeba szanować, bo inaczej to on wygra. A polityka to jak wojna ;) Pan Nowak jest mądrym człowiekiem i bardzo zdolnym artystą, może bardzo dużo dobrego zrobić.

  • Iga (AsdUQX), 2010-08-28 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie tak jak napisał Bartek: cynizm i hipokryzja, szkoda gadać... Nie rozumiem dlaczego Kwaśniewski się łudzi że może zostać prezydentem, ponoć był pan dobrym nauczycielem, może do szkoły pan wróci? Ale tam tyle nie płacą ile na pana obecnym stanowisku "etetowym".2010-08-28, 19:40PS. Już jeden prezydent Kwaśniewski był, drugiego nie będzie. Aha, pozdrowienia też dla pana Rudyka.

  • Też glinolud (A7Zazu), 2010-08-29 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bogdan Nowak umie pracować w zespole? Tak moze mówić tylko osoba, która zna go tylko z wdzieczenia się do tłumów w czasie parady. To choleryk i egoista. Zraża do siebie kolejnych ludzi. Zapytajcie Radka I. Z jakiego powodu stacił łaskę guru PapyGlinoluda. Żenada!

  • Glinoludka w butkach (AN0sD8), 2010-08-29 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prawda! Radka wyrzucił papcio na śmietnik! Za tyle roboty! Swiństwo! Za to kolega papcia nabił sobie kiesę, a g... zrobił! Radek, byłeś wspaniały, gdyby nie Ty i Krzysiek Gliniady by nie było! Smutne.

  • Reklama

  • Glinolud cztery razy (Ap8RWS), 2010-08-29 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A wiecie za co Nowak zwyzywał i skreślił Radka? Bo mu mikrofon przed wymarszem glinoludów 30 sekund za późno podał! Jakim prawem! Przecież gliniada to Nowak - zdaniem Nowaka. Krzysiek K. Też mółby conieco dodać od siebie. Nowak może tolerować tylko tych, co mu z ręki jedzą.

  • Niemim (AHdKbZ), 2010-08-29 20:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Glinoludy plują na nowaka! PO ma gdzieś nowaka! Rada miasta wypieła się na nowaka! Sąsiedzi skargi piszą na knajpe nowaka! Kto głosuje na nowaka - pijaki z paryskiej :-).

  • Hegemon, 2010-08-30 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pytanie do Radka.Wczorajsze posty glinoludów to prawda ?2010-08-30, 19:38Zapomniałem !Witamy Grażyno po urlopie :)

  • Inet-Wlan, 2010-08-30 23:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Primo - nikt Radka nie wyrzucał, złożył rezygnację z Via sam, Secundo - sukces gliniady to nie zasługa Nowaka czy innej osoby z VIA, tylko uczestników - Nowak jest pomysłodawcą i zajmuje się oprawą artystyczną, Tertio - gliniada jest apolityczna i raczej nikt nie zdobędzie na niej poparcia politycznego, Quarto - gliniada bez sympatyków i wolontariatu miałaby małe szanse. I tu wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy kosztem własnego prywatnego czasu przyczynili się do tego sukcesu, ale bez Nowaka i jego wsparcia finansowego i artystycznego gliniada miałaby marne szanse i za to też należą się podziękowania. Dziękuję więc raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, nieważne z jakiej jest opcji politycznej, wszak wszyscy jesteśmy z tej samej gliny. Takie akcje jak gliniada rozsławiają Bolesławiec na świecie z korzyścią dla jego mieszkańców. Krytyka owszem - ale konstruktywna, a nie tylko narzekania i opluwania. Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie zakręconych, dla reszty tYż.

  • grażyna, 2010-08-30 23:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Witaj Hegemonie, ja dopiero teraz zobaczyłam Twoje powitanie :) Dziękuję.

  • Korsykaninie wywołujący mnie do odpowiedzi...,zażenowany Hegemonie..., szyderczy Bartku...,Miodzio, zdziwiony kolego (były?) mój, obrzucający mnie epitetami...,Maćku, któremu chce się rzygać...,Igo, która nie rozumiesz, jak mogę się łudzić…,Dobra uczennico, która się za mnie wstydzisz…,Stary Satyrze błędnie analizujący okołopolityczny kontekst...,Szanowni Państwo! ***Jak mawiano dawno temu: "papier się nie rumieni" (papier wszystko przyjmie). Komentarze przeczytałem bez rumieńców, trochę z przykrością, ale - z szacunku "dla wymiany zdań i poglądów", czyli Państwa, odpiszę. Jutro – najpóźniej pojutrze, najprawdopodobniej na blogu. Będzie o synergii cz. 2. I znów – jak w pierwszym tekście – bez nazwisk. Ale na temat.Pozdrawiam - miłośnik trampoliny, cienki Bolek, cyniczny hipokryta, człowiek z PO, nie dorastajacy do pięt i żenujący magister, ale... "nie udający, że nie czyta"DK*** Wybór autorski bez zachowania chronologii.

  • adam.m, 2010-08-31 01:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Myślę Grażyno, że tutaj nieco jak z tym ludem Paryża w schyłkowym okresie ancien regimu, jednego dnia można być na ustach wszystkich, by następnie być spluniętym ku rynsztokom. Mnie natomiast to nie dziwi, zawsze musi być jakaś ofiara zbiorowych omamów polityczno kawiarnianych:D

  • grażyna, 2010-08-31 01:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pięknie napisane Adamie. Zwłaszcza te omamy polityczno kawiarniane, smaczek. Byłam dziś na "Gainsbourg'u" w kinie i bliższa jestem w porownaniach do: "Je t'aime, moi non plus" :).

Reklama