Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii

Dyskusja dla wiadomości: Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii.


  • Mdl (ANx2Sv), 2010-08-25 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy użycie słowa polityka wystrzymuje publikację opinii? Ciekawe podejście do wolności słowa :).

  • Janek (jifyJ), 2010-08-25 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulujemy z Chicago. Do czego to sluzy? Ano do promocji Miasta i Okolic i to w najlepszym wydaniu. Takiego Faceta jak Bogdan, trzeba cholubic i pozwolic mu oddychac a on juz reszte zrobi -piknie i Uroczo. Wyglada na to, ze nawet w tym roku mozna bylo go na rekach nosic. Pozdrawiam Janek.

  • Miodzio (AE7Ir0), 2010-08-25 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do tej chwili - Darku - myślałem że Masz, kręgosłup" i Jesteś mężczyzną z, jajami" - no ale teraz po tym co Napisałeś - już wiem że Jesteś -, cienki Bolek" i dziwię się że Kandydujesz na prezydenta tego tak WSPANIAŁEGO MIASTA.

  • Fg (AWG5Ub), 2010-08-26 07:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Daro - felietonista, bo padnę... przedwyborczy...

  • Bartek, 2010-08-26 08:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gliniada gliniadą, może i dobra zabawa na pokaz, ale czemu ma służyć ten felieton? Jakoś dziwnie rozmywa się ten Pańska próba opisu czegoś, co chciałby Pan nazwać programem wyborczym, Panie Dariuszu. Pozdrawiam.

  • Swergf (AtPGOX), 2010-08-26 08:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Człowiek z PO chwali imprezę drugiego człowieka z PO, z tego samego miasta. To ma być obiektywne?

  • Whocares (ANuAFQ), 2010-08-26 10:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wybory wybory wybory...

  • Reklama

  • Andrew (AtPxR7), 2010-08-26 12:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gliniada to wspaniała promocja miasta i powiatu. Jest naprawdę czego pogratulować organizatorom - to impreza na europejskim poziomie. Przykro tylko, że niektórzy komentatorzy znów narzekają - takich nigdy nie zabraknie, co nic nie robią, tylko komentują nieperzychylnie. Niektórzy uważają że niezłą promocją jest parada równości i podobno jest na europejskim poziomie. Jeżeli taki poziom ma mieć gliniada to ja dziękuję za taki poziom. Zresztą europa już dawno zeszła na psy.

  • Gość, 2010-08-26 13:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nic nie mam do gliniady - fajna zabawa, jednakże nie podobają mi się w niej przedwyborcze polityczne akcenty. W ostatniej imprezie widać dwuznaczne sytuacje z których przejawia się miłość do gliny - artysta + urzędnicy = synergia, czyli Gliniada - za bardzo to wszystko pachnie obłudą. Gliniada jako powszechnie znana impreza potrafi zaistnieć sama. W tym wypadku można by odnieść wrażenie, że impreza stanie się koniem pociągowym dla lokalnych polityków. Bo... razem można więcej - można to odczytać że wzrosną szanse uczestniczących polityków w przyszłych wyborach. Tegoroczna Gliniada jest tego dowodem.

  • Kaczka, 2010-08-26 13:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czas wyborów się zbliża, a więc zaczynamy wyborcom wciskać ciemnotę!

  • Barbarossa (AE7ook), 2010-08-26 14:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rok temu też powiat wspierał imprezę i dwa lata temu też... a wybory dopiero teraz... wiec o co chodzi?

  • Glinka (AtJkdO), 2010-08-26 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powiat wspierał Barbarossa, dobrze powiedziałeś. W tym roku natomiast był po raz pierwszy współorganizatorem więc czuli się jak u siebie :).

  • Jd (A7Z6Ag), 2010-08-26 17:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja tam nie wiem ale chciałbym poczuć synergię i partnerstwo z jedną piękną glinoludką i jej piersiami.

  • Hegemon, 2010-08-26 18:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "Czas wyborów się zbliża, a więc zaczynamy wyborcom wciskać ciemnotę! "Kaczko z Warszawy,prawdopodobnie tylko przez "przypadek" przeczytałaś akurat ten felieton i wyraziłaś powyższą opinię :)Podobnie jak Barbarossa odsyłam do archiwum :http://www.istotneinformacje.pl/boleslawiec,a4110.phphttp://www.istotneinformacje.pl/boleslawiec,a2976.php

  • Maciek (ANGgZt), 2010-08-26 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten felieton cuchnie samopromocją polityczną tak więc rzygać sie chce przy czytaniu tych pierdół.

Reklama