Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii

Dyskusja dla wiadomości: Gliniada 2010 – sukces partnerstwa i synergii.


  • Nomegeh (AE7hH1), 2010-08-26 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Popieram Kaczkę z Warszawy. "Czas wyborów się zbliża, a więc zaczynamy wyborcom wciskać ciemnotę! ". Do Hegemona: skąd u Ciebie umiejętność wnikliwego śledzenia materiałów archiwum "istotne informacje" sprzed kilku lat -grzebania w nim, odpowiedniego segregowania, analizowania i przedstawiania internautom ot tak - na zawołanie w dowolnej porze dnia, do obiadu, na podwieczorek... , Żonglowanie zdjęciami, wycinkami prasowymi, linkami do stron pokrewnych. Zarejestrowałeś się ponad rok temu: 2009-01-26, godzina 19: 12. Who are you?

  • Hegemon, 2010-08-27 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przeceniasz mnie "Lusterko" :)Archiwum portalu jest dostępne dla wszystkich użytkowników a BŚC ( w tym Gliniada ) odbywa się w przedostatni weekend sierpnia.W dwie minuty znajdziesz takie same informacje co ja.P.S.Data i godzina mojej rejestracji na tym portalu jest zupełnie przypadkowa :)

  • Brotos Kreteńczyk (AtPyf0), 2010-08-27 18:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie! jednak nie jesteśmy ulepieni z tej samej gliny... niestety.

  • Dobra uczennica (AN0s7V), 2010-08-27 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Darku, Byłam Pana uczennicą, już wtedy był Pan narcyzem. Wielkim! Nie daj Boże jak ktoś myślał inaczej niż "Wielki" Kwaśniewski. Teraz to się za Pana po prostu wstydzę. Jesteś magistrze żenujący. Potok słów. Kto nie zna Dariusza, da się może nabrać. Chyba, że zadziała "synergia". Polecam dobrego lekarza.

  • korsykanin, 2010-08-27 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panie Kwaśniewski, zawsze był Pan skłonny do dyskusji z internautami, kiedy wywoływał ktoś Pana "do odpowiedzi". Ujawni się Pan tym razem i podyskutuje na temat dzisiejszego newsa na innym portalu? Czy może uda Pan że nie słyszy/czyta?

  • Partnerstwo i synergia skończyły się dzisiaj .Niezłych miał Pan kumpli panie Bogdanie :-)Teraz ,gdy dogadali się z miłośnikiem solarium stał się Pan niczym ten piasek z gliniadowego placu w trybach ich maszynki wyborczej :-)

  • ` (ALUnE8), 2010-08-27 22:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pozbywają się wszystkich, którzy mogliby zrobić coś dobrego dla miasta. Wszystkich, którzy mieli odwagę mówić bezpośrednim tekstem. Zaściankowa mentalność. Nowak nie jest moim idolem, ma trudną osobowość, ale to co zrobił dla miasta i jego promocji... nikt mu nie odbierze. Dostał Pan kopa jak Zbroja! Wyjdzie Pan na swoje kwestia czasu. Wierzę w Pana. Panie Nowak głowa do góry, nie dorastają Panu do pięt - cała trójca: Piotr, Dariusz i Cezariusz nowa odsłona miasta.

  • Reklama

  • Cham (AHdRTt), 2010-08-27 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W ekonomii: Integracja działań wielu podmiotów kreujących produkt zmniejsza koszty jego przygotowania i promocji a zwiększa szanse rynkowego zakresu (czyli zyski). Efekty są nieproporcjonalnie większe w porównaniu z sytuacją, gdy każdy z podmiotów działa oddzielnie. Jak to dobrze, że Bronek (BK) sPOpularyzował Wiki :) Reszta to wartość dodatnia (czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski)(czyli zyski) - sukces! Tak to widzi betonowy elektorat. A teraz o kiełbasie - niestety Czeskiej - nie tej z Rejsu "TVP w latach 80. Raczyła nas niejedną czechosłowacką produkcja. Jedną z nich był dwunastoodcinkowy serial "Kobieta za ladą" ("Žena za pultem"). Już sama czołówka zaprzeczała tezie, jakoby w komunizmie czegokolwiek brakowało - półki sklepu uginają się wręcz pod wyśmienitym zaopatrzeniem, a szczęśliwi klienci mijają się z pełnymi koszykami. Jednym słowem kraj mlekiem i miodem płynący. W tej rajskiej krainie sklepu spożywczego, główną bohaterką była Anna Holubová - tytułowa kobieta za ladą, ekspedientka i matka dzieciom. W naszej "Krótkiej Historii Kiełbasy" główną rolę odgrywa jednak drugoplanowa postać z tego serialu - ekspedientka z mięsnego, której bez przerwy zdarzało się nadgryzać towar. A to kawałek kiełbasy, a to jakiś boczek, albo przynajmniej oblizać palce po obsłużeniu klienta. Oczywiście za każdy taki wybryk słyszała od swojej szefowej histeryczne: "Ne ulizywati! ". ... Felieton przywodzi mi jeszcze na myśl "Ostatnią paróweczkę Hrabiego – Marszałka B. K. " (Miś) Jednak daruję sobie nagonkę i gruszę, która chroni plebejskiego uciekiniera, a oddam hołd występującemu w owej scenie, w roli reżysera Januszowi Zakrzeńskiemu, który zginął pod Smoleńskiem razem z Lechem Kaczyńskim. Cześć jego pamięci.2010-08-27, 23:58Zapomniałem dodać - PISałem o Synergii :).

  • Może Chamie czołówka filmu była przesadzona, ale w takim razie po co ja jeździłem do pepików na zakupy. Pod koniec lat 70 i początkowych 80 tam się robiło niezłe zakupy za grosze (dla nas Polaków to było bardzo tanio). Był towar, którego w Polsce nie było, a tam nawet Skody stały do kupienia w sklepie (nie w mięsnym). Wchodziłem do sklepu spożywczego w Pradze, a tam pod ścianą lada i stołki, kiełbaska na gorąco i piwko można do tego wypić.Szkodz, że dziś ludzie się nie przyznają, że tak było. A film jak film. Propaganda sukcesu.

  • Cham (AHeC19), 2010-08-28 08:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sam widzisz Koniku, że pomimo dobrobytu, stać ich było na odsuniecie od życia publicznego komunistów na 10 lat. W Polsce nie, a przecież pułki sklepowe świeciły pustkami. Jak to zrozumieć?

  • Hegemon, 2010-08-28 15:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie ukrywam, iż osobiście jestem zażenowany postawą Pana Dariusza Kwaśniewskiego.Po co ten felieton o synergii jeżeli następnego dnia postanawiamy : rozwód ?Bo chyba nie była to decyzja ad hoc ?

  • grażyna, 2010-08-28 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nowak sam nie zrealizował swojego pomysłu na Gliniadę. Pomagało mu i wciąż pomaga wielu ludzi. Bez nich nie byłoby parady (a w tym roku warsztatów i koncertów w miasteczku). Decyzja koła miejskiego PO o usunięciu bezpartyjnego radnego Nowaka (przypomnijmy: z listy PO startował w ostatnich wyborach) to jedno. A Gliniada - sukces tworzących ją mieszkańców miasta i powiatu - to drugie. Nowak nie potrafi grać w zespole, jakikolwiek by to zespół nie był. Potrafi jedynie grać przed szczególną publicznością - bezkrytyczną.

  • Bartek (AsFkiV), 2010-08-28 16:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    U, no nie dziwota, że Pan Kwaśniewski nie napisał jeszcze ani jednego słowa: cynizm i hipokryzja, szkoda gadać, jak ma w być dobrze w tym kraju, skoro lokalne podwórko śmierdzi na odległość?

  • Jolka (ANGgyU), 2010-08-28 16:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe... , Nowak potrafi zorganizować gliniadę - stworzyć zespół, który z nim współpracuje, wciągnąć i zachęcić ludzi do pracy i zabawy ( w każdym wieku), a nie potrafi grać w zespole? Z jego biografii wynika, że nie w "takich" zespołach dawał sobie świetnie radę :) a publiczność szczególną i "bezkrytyczną" miał na całym świecie. To, że mieszkańcy wzięli udział w paradzie glinoludów to mimo wszystko zasługa Nowaka, nie sądzę, żeby powiat przyciągnął tyle osób. Coś mi się wydaje, Pani Grażyno, że nie jest Pani bezstronna w swych wypowiedziach.

Reklama