Fałszywy rzeczoznawca oszukał ponad 200 osób

Dyskusja dla wiadomości: Fałszywy rzeczoznawca oszukał ponad 200 osób.


  • Marek (ANGgsY), 2009-12-09 13:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hm.

  • Dyl (ANGtEe), 2009-12-10 14:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jagonek-akolada. Co za głupoty piszecie jaki sąd złapali was bo myślę ze to mlody kretek pisze pod tymi psełdonimami, na gorącym uczynku oszukaliście 200-osób, to dziwne że jeszcze nikt wam nie " podziękował " za to ze oszukaliście ludzi inaczej mówiądz okradilście-okradliście ludzi. Chcesz sprawiedliwości to trzeba napisać do tv-enu do programu uwaga wtedy napewno będzie sprawiedliwośc jak wyemitują program i będziemy czekać na wynik. Który brzmi winny-winny -winny, bo za głupotę i pazerność trzeba zapłacić.

  • Ktoś (ANbBKO), 2009-12-10 14:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak jak powiedziałeś DYL. Święta racja. Nosili d. Ę wyżej jak głowę. Ale kto wysoko lata najczęściej nisko spada.

  • Fela (AN0lPJ), 2009-12-10 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oj Dylu, lepiej nie pisz, nie idzie Ci z ortografią.

  • Szafir (AtPGVW), 2009-12-11 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proponuję pójść dalej i wziąć się za dalsze rodzinne kanty. Firm prowadzonych przez rodziny, w których okrada się ludzi jest w Bolesławcu więcej.

  • Ktoś (ANGgHo), 2009-12-11 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakie to firmy Szafir? Taki obcykany jesteś? To wal. Śmiało.

  • Xsiądz Julek (AE7hUY), 2009-12-11 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Fela, a bylas w ta niedziele w kosciele?

  • Reklama

  • Edyta (AtPx8v), 2009-12-11 21:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Równiez kupiłam córce buty sportowe firmy puma w tym sklepie po 2, 5 miesiaca córka zauważyła że szycie po przecinało skórę więc oddałam do reklamacji i pan specjalista ds. Budowy obuwia sportowego Bartosz Orzechowski wydał opinię że to nie jest wada którą można reklamować lecz efekt uszkodzeń mechanicznych, braku konserwacji oraz wielokrotnego przemoczenia. A najbardziej jest śmieszne to co pisze dalej (buty do tej pory leżą w kartonie i są nadal miękkie) a pan pisze Delaminacja i popękanie powłoki cholewek, sztywność i blachowatość skóry są klasycznym przykładem uszkodzeń obuwia poddanemu wielokrotnemu przemoczeniu. Mam wrażenie że pan pisząc tą opinie nie widział na oczy tych butów. Więc może skrzykną sie wszyscy poszkodowani i może zbiorowe odszkodowanie od państwa [...]?

  • Boss (eQP24z), 2009-12-12 23:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak samo kupilem buty w fenixie. One chyba sa z dermy. Skora sama odchodzi. Jak dalem do reklamacji to mi powiedzieli ze nie stosowalem lyzki. Teraz czekam na odpowiedz. [...]... zlodziejskie.

  • Bdw (AE7eMe), 2009-12-13 09:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja kupuję buty w Biedronce za 30-50 zl i nie mam do nikogo pretensji, że się po roku rozleciały. Jak ktos jest naiwny to patrzy tylko na cenę - byle drożej. Najlepiej by było aby cena była trwale wypalona na cholewce, żeby wszyscy widzieli ile on, ona dała za buty.

  • Szafir (AtPGVW), 2009-12-14 10:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Ktosia: jak się zatrudnia osobę, potem mówi mu do widzenia i nie płaci za pracę, to co to jest? Złodziejstwo. Jak się człowiek upomina to szantażuje wymyśloną historyjką i podaniem na policję. Świadkami tej nieistniejącej historyjki jest on sam, braciszek, mamunia i jej znajomy. Niedługo podzielą się opłatkiem, może i do spowiedzi pójdą a oszustem będzie nadal. Za te ukradzione pieniądze może prezenty kupi. Za cudzą krzywdę.

  • Ktoś (ArCZfk), 2009-12-16 13:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kupowałem tam bluzę, która się popróła bo była szyta na zapleczu przez mamusię, a synalek wykłucał się że to oreginał PUMA. Logo sam przyszył, albo mamusia?

  • Obojętny (ANGg8C), 2009-12-17 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszyscy... co wypisują te farmazony... na ZMYWAK do Londynu... Pozdrawiam!

  • Zofia (AE7hwo), 2009-12-18 13:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miałam do czynienia z panią [...] w nieco innej sprawie. Bardzo niesympatyczna kobieta. Uśmiech przyklejony do twarzy tylko na użytek ogłupiałych klientów. Nie jestem mściwa, lecz jak czytam ilu ludzi oszukali - pewnie robili to latami, to myślę, iż powinien ich prześwietlić Urząd Skarbowy pod kontem dochodów z nieujawnionych żródeł.

  • Miki (AN0mqr), 2009-12-20 11:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A może to ploty...

Reklama