Fałszywy rzeczoznawca oszukał ponad 200 osób

Dyskusja dla wiadomości: Fałszywy rzeczoznawca oszukał ponad 200 osób.


  • Dyl (ANx18v), 2009-12-04 13:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Feniks to ptak powstał z popiołów, a [...] powstali. Ludziska nawet gdyby na księżyc się przenieśli to niekupować od złodzieji.2009-12-04, 14:17Dwie pary butów od producenta, a reszta od chinoli za 30 zł. Tak się robi przekręty. Panie prokuratoże do dzieła czas posprzątać bolesławiec z g... na. Bo i widok nie najlepszy i coś jakby śmierdziało.

  • Dziku 72 (AE7IyE), 2009-12-04 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    KRECIA robota. Jak kupowali buty za 30 zeta a sprzedawali za 300 to i tak mogli je wymieniać 6 razy i byli by do przodu 120 zeta. A ludzie chwalili by sklep pumy, że tam to wymieniają bez problemu... A tak - chcieli się za bardzo nachapać i wpadli. KRASC TRZEBA UMIEC. I polegli z KRETesem :).

  • Ja (AtPx3z), 2009-12-04 22:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Miałam problemy z reklamacja... wysyłałam buty do ekspertyzy... wynikało z niej ze mam nawet za duzo barwnika w stosunku do gęstości skóry... takze wietnam lub chiny :P
    A sklep chyba juz kazdy wie!

  • OrbMaster, 2009-12-04 22:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lol butowy oszust :D.

  • Rafał (AkNrCq), 2009-12-06 00:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja raz kupiłem buty w feniksie... Odradzam... lepiej kupić na zgorzeleckiej w Salonie Sportu... Tam polecam...

  • Iza (ANGUhr), 2009-12-06 09:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja też kupiłam Pumy sobie mam je z 2 lata ale wada jest taka że śmierdzą jak diabli jak się troche noga spoci wyprac sie tego nawet nie da i co lepsze w środku napisane Made In China jedynie co to sie nie rozkleiły dziadostwo jak nie wiem co.

  • Bartek (AE7hSo), 2009-12-06 09:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Profesjonalny sklep sportowy w Bolesławcu to Salon sportu, tylko głupi kupuje podruby w feniksie i pumie u [...].

  • Reklama

  • Franczesko, 2009-12-06 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja tam kupowałem buty, na szczęście rozwaliły się w sklepie zanim je kupiłem.

  • Asia (ANUsgG), 2009-12-06 10:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Panoszą się i mają za kogoś lepszego, a zwłaszcza zaborcza, mamuśka, szefowa to ona uczy ich wszystkich jak kombinować i się wzbogacać, się tylko pieniądz i pozycja innych; BOGACZY' kombinatorzy i kreciarze >.

  • Akolada, 2009-12-06 16:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak czytam Wasze komentarze to bierze mnie na wymioty!!! Ludzie zyjemy w kraju gdzie puki sad nie orzeknie o winie to funkcjonuje zasada DOMNIEMANEJ NIEWINNOŚCI !!!! A to ze wiekszosc kupujacych nie szanuje i nie wiem jak dbac o obuwie to juz inna sprawa!!! Ja kupilem w tych sklepach 5 lub 6 par butow i nigdy nie mialem problemow po ich zakupie!!!A ludzie ktorzy mysla ze ugraja cos na tej sprawie niech sie schowaja pod ziemie!!! ZENADA BOLESLAWIANIE ZENADA!!!!

  • Jagonek (AE7gw0), 2009-12-06 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zgadzam sie z przedmowca! A co do komentarza uzytkownika ~asia... zastanow sie co piszesz bo nie masz prawa mowic o czyjejsc matce ze jest taka a nie inna! Patrz na siebie i swoja matke! Gdzie sa administratorzy ktorzy powinni czuwac nad tym zeby nie szkalowac jak narazie ludzi bez wyroku sadu? To jakies spoleczne przyzwolenie czy jak?

  • Poszkodowana (AtPynW), 2009-12-06 21:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I co pani K. Trzeba było tak wysoko główkę nosić? :) )...2009-12-06, 21:02Mojego syna buty wracały ciągle do reklamacji aż... mu noga wyrosła ;).

  • Krysia (AHed4A), 2009-12-07 09:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiecie co moje buty dalej leza w kartonie w domu z nie uwzgledniona reklamacja mam opnie z tego sklepu z fałszywa pieczatka nie wiecie czy bym mogła z nia isc spowrotem i zarzadac zwrotu gotówki za nie rok temu skladałam reklamacje. Nie bedenic złego mówic o włascicielach bo ich nie znam ale zbulwersowana jeste tym że tak potraktowali wiekszosc swoich klijetów oszukujac ich tyle kasy tam zostawiłam. Nie ładnie powinni dostac najwyższa kare. Szkoda mi tylko syna włascicieli bo przez głupote rodziców może trafic za kratki a całkiem sympatyczny z niego chłopak.

  • Macik (AN0lR9), 2009-12-07 10:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jasne ze mozesz sie teraz zwocic po zwrot gotowki jesli ci nie oddadza powiedz ze pojdziesz na policje i juz sprawa trafi do ponownego rozpatrzenia pozdraiwam.

  • Az (ANbBUY), 2009-12-08 14:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    :p.

Reklama