Fałszywy rzeczoznawca oszukał ponad 200 osób

Dyskusja dla wiadomości: Fałszywy rzeczoznawca oszukał ponad 200 osób.


  • Fan (ANbBf8), 2009-12-03 16:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z pewnych zródeł wiem że przenoszą sklepy na ulice piaskową a wiec po podróby od stycznia idziemy na piaskową.

  • Dyzio (AsdUQl), 2009-12-03 17:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda teraz na piaskowe będzie można dawać zarabiać na następną kamienicę... bo pewnie niewiele sie zmieni!

  • Borzo (e4Rh4u), 2009-12-03 20:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zasraniec... mi tez nie uwzglednili reklamacji ;/ rodzina oszustow. ;/.

  • Ela (AN0nVh), 2009-12-03 21:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    He he a ja wygrałam z nimi ;) przyjęli mi buty do reklamacji, czekałam dwa tygodnie i dostałam opinie od rzekomego ''specjalisty'' do spraw reklamacji i jakosci obuwia Krzysztofa Wielocha. A w tym pismie posądzono mnie o złe korzystanie z obuwia, przemoczenie, niekonserwowanie, wkładanie buta na chama, nie stosowanie łyżki obuwniczej i takie tam... no więc poszłam od razu do rzecznika praw konsumenta, napisałam pismo i wysłałam buty do ekspertyzy. Kosztowała mnie ona prawie stówke. Po miesiącu dostałam z powrotem swoje buty. W tej opinii okazało sie ze buty są ciulowej jakosci, ze złej skóry i jest to wada ukryta. Opinia na moją korzysc. Wiec znow zaniosłam buty do fenixa, z pismem, ze domagam sie zwrotu kosztow obuwia, ekspertyzy i przesyłki, jak nie zwrócą to sprawe podaje do sądu... za tydzien mam sie zgłosic po pieniążki do tego przemiłego sklepu ;) zwrócą mi co do grosza ;) jak sie chce to sie wszystko załatwi... ja tym dziadom nie popuszcze... dorobili sie na wszystkich, którzy sobie odpuścili reklamacje. Takich spraw nie mozna zostawiac...

  • Dyl (ANytX2), 2009-12-03 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cała rodzinka to krętacze. Tak chodzi o [...]. Jakie sklepy gdzie? Na piaskowej? A do [...] nory, a jeszcze lepiej, do wrocka na ul. Klęczkowską. Milej odsiadki!

  • Sweet dream (AtPyTn), 2009-12-03 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hm, tak myślałem, że kantują w tych sklepach. Chyba nikt z nich nie pomyślał, że ludzie mogą spostrzec jakie podróby sprzedają. Prędziej czy później wszystko wyjchodzi na jaw. Stracili wiarygodność i zaufanie swoich klientów. Teraz wszyscy będą ich traktować z pogardą. Kłamstwo ma krótkie nogi a "smród" długo będzie się ciągnął :) Nadęci oszuści, wstydźcie się!

  • Ja (AkNsgP), 2009-12-03 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten Wieloch podobno faktycznie do nich przyjezdza lub przyjezdzial raz w tygodniu ale ja tego kolesia nie znalazlem na wykazie rzeczoznawcow listy urzedu marszalkowskiego we wroclawiu, skad rzekomo pochodzi.

  • Reklama

  • Borzo (ALaIWN), 2009-12-04 08:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z dupy... poniewaz sobie go wymyslili... co za ludzie. Jak tak mozna ;/ bardzo dobrze ze ta banda oszustow wpadła...

  • Maxx (AtPx8S), 2009-12-04 09:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja lubiałam te sklepy. Od lat kupowałam buty w tych sklepach. Żadny nie reklamowałam, nie było potrzeby. Myślę, że jeżeli taka sytuacja zdarzyła się u mnie i nie uznana reklamacja też bym tego nie zostawiła. Szkoda, że tak sobie wykombinowali i oszukiwali klientów. Miałam bardzo dobre zdanie o tych sklepach. A teraz? SZOK!

  • Łun (AN0m5X), 2009-12-04 09:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tez kupiłem buty puma w tym sklepie i nosiłem je tydzień czasu i się zrobiła dziura na boku od palca! Mały [...] mi powiedział od razu że to moja wina!

  • Nowy (AE7g1S), 2009-12-04 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Łun hehe pewnie powiedział tobie ze za mocno wierzgasz palcami :p hehe ale KRETyni z nich masak4ra.

  • Jurij (ANGMIa), 2009-12-04 10:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja kupiłem u [...] buty adasie [...]sie po tygodniu [...] he he i dobrze cwaniakom całe to bolesławieckie [...].2009-12-04, 10:37[...].

  • Bgdbgetbet (ANGMIa), 2009-12-04 10:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cwaniaki krecia.

  • Juz (ANbBtf), 2009-12-04 11:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od dawna było wiadomo co tam sie dzieje a po 2 takie oszukiwanie klientow to az wstyd powinni dostac zakaz handlu!

  • Hagiha (ANUsX1), 2009-12-04 11:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dranie chamy cwaniaki oszuści nicponie wariaty fałszywce :).2009-12-04, 12:20Jakiś feniks co to [...]

Reklama