Ocena Dni Miasta 2010

  • Heniu (AtPxkL), 2010-05-31 08:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moim zdaniem ci Indianie byli największą atrakcją w sobote :) Lepiej było ich słuchać niż te wyjące babki na tej scenie! Kazik ok.

  • Mieszkanka (AN0Woh), 2010-05-31 08:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No, masakra... niewypał jak co roku... żal! Może by pomyślec o zmianie organizatora? Eleni? Tyle młodzieży i Eleni dali? Fakt, mogli, ale pózniej powinni dac kogoś konkretnego! Żeby ludzie posłuchalil i sie fajnie wybawili! No i ta sobota... co było? Właśnie nic nie było! Żal du** ściska! Zero organizacji!

  • Szanowna Mieszkanko.Młodzież w swojej większości nie posiada jeszcze czynnego prawa wyborczego.W roku wyborczym organizuje sie imprezy dla grupy docelowej osób pełnoletnich- to im wszystko ma się podobać:-)Młodzież ma słuchać muzyki z mp3 i robić tło tudzież fekwencje ładnie wyglądającą na zdjęciach :-)

  • Mieszkanka (AN0Woh), 2010-05-31 10:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drogi Satyrze. Mam 25 lat i już od dawna prawa wyborcze. Pisząc o kimś ''konkretnym'' mam na myśli na przykład Kombii, podoba się i starszym rocznikom i młodszym... kto ma z młodych ludzi znac teksty piosenek Eleni? Według Ciebie te dni Bolesławca są wyłącznie dla rencistów i emerytów? Bo pewnie tylko oni jako ''bardzo pełnoletni''bawili się przy Eleni A dni ceramiki też nigdy nie zachwycają... powtarzam: zła organizacja!

  • mysle mieszkanko, ze mlodzi ludzie tez powinni znac pisoenki nieco starszego pokolenia, bo sa one po prostu inne niz te obecne..Wiem, ze byl tez Kult,,piszesz o Kombi? i widzisz teraz sama sobie zaprzeczasz bo to zespol, ktory juz cale lata spiewa,ktore to juz pokolenie??? osobiscie nie trawie tego zespolu,ale,,,,,,,faktem jest, ze ma zwolennikow, natomiast ktos za chwile napisze.......co Kombi???? dobre dla 40 latkow,sama widzisz ,jak ciezko ejst dogodzic wiecej tolerancjipozdrawiam

  • Zniesmaczony (AN0Woh), 2010-05-31 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No właśnie Kombii śpiewa non stop, ciągle wyskakuje z nowym hitem, ciągle na listach przebojów... stary ale jary! Dla każdego!2010-05-31, 11:21Ale Kombi każdy zna i śpiewa. Nie neguje starszych zespołów bo naprawdę je lubię ( perfect, lady pank) ale to są zespoły które ciągle są! Ciągle je słychac! Każdy je zna. A czym eleni zachwyca? Cóż ona tworzy? A jak już powiedziałam-nie zaprzeczam sama sobie, tylko organizatorzy powinni dogodzic bolesławianom... po co są te wszystkie sondaże? Żeby po imprezie zapytac: jak wam sie podobały dni miasta? Dużo wcześniej podac hasło: kogo chciał byś zobaczyc na tegorocznej imprezie? I tyle! Ludzie dali by jakieś podpowiedzi... a nie brac osobe, która najmniej wezmie pieniędzy za występ... porażka...

  • Mocherowy beret (AN0lSQ), 2010-05-31 11:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A mnie brakowalo zespolu FUDZIJAMKI z Proboszczowa. Ostatnio zaspiewaly na zamku Grodziec i wszyscy byli zadowoleni...

  • Reklama

  • to ty jestes zniesmaczony czyli fa cet czy boleslawianka czyli kobieta?ale jak widac na fotach duzo ludzi bylo na Eleni..a gdyby tak sprowadzac tzw gwiazdy z pierwszych stron to zaraz byloby szum???a kto za to w szystko zaplaci??? po co to bylo itd, itp gwiazdy daja koncerty mozna sie na nie w ybracot i tyle

  • Najmniej to chyba wezmą chłopaki o nazwie Boys i śpiewają kawałki kombii ;-)

    Pasują akurat do naszego "wspaniałego miasta", już pominę zdjęcie portretowe lidera ;-)

  • oj,tfu

  • Pati (AN0Wmr), 2010-05-31 11:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mnie sie najbardziej podobał człowiek-posąg i karuzela :) ) nic wiecej... ogolnie lipa. Ale jak kazde dni Bolesławca chyba :/ o wiele lepiej jest na dniach ceramiki :) lepiej zorganizowane sa :) o i pewnie wiecej kasy.

  • Fotosik (AtJkdO), 2010-05-31 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Norbercie, a czy to nie czasem Ty miałaś swoją wystawę podczas Dni Miasta w tym (jak to stwierdzasz) "wspaniałym mieście"?

  • Niestety nie :-)

  • Fotosik (AtJkdO), 2010-05-31 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A na plakacie dni miasta była o tym informacja... stąd też moja wiedza.

  • Ziuu, 2010-05-31 18:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "No i ta sobota... co było? Właśnie nic nie było! Żal du** ściska! Zero organizacji! ". W sobotę, droga Mieszkanko, był Festiwal Kultury Południowosłowiańskiej, który odbywa się co roku (od 10 lat), w ramach Dni Miasta. Może dla ciebie to nic, ale dla ludzi, którzy pochodzą z terenów byłej Jugosławii, to coś ważnego, coś, co pozwala im odnieść się do swoich wspomnień. Ja sama uwielbiam bałkańskie rytmy! Są czasami o niebo lepsze niż polskie brzmienia. Ten Festiwal jest prawdziwą odskocznią od naszej codzienności i przenosi nas całkiem w inne miejsce...

Reklama