Parada z Miłości do Gliny

Dyskusja dla wiadomości: Parada z Miłości do Gliny.


 • Mohikanin (ostatni !) (ANuYEN), 2007-08-07 17:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rachelo ! Kultura Twojej napaetliwej wypowiedzi, to odpowiednik kutury smarowania golizny gliną ! Pa !!!!!!

 • Rachela, 2007-08-07 17:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To akurat komplement, Mohikaninie, bo w dalszym ciągu uważam, że pomysł z paradą gliny jest świetny. Pa!!!

 • realista (AN005t), 2007-08-07 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wg. mnie akcja smarowania gliną będzie jednorazowa, tylko na tegorocznym ŚC. Dlaczego? Bo odgrzewane kotlety nie smakują tak jak za pierwszym razem i aby porwać ludzi trzeba będzie się ponownie wysilić. Ale przynajmniej będzie zajęcie i przy smarowaniu i przy wymyślaniu w przyszłym roku. Chętnie popatrzę na zapowiadane tłumy;)

 • Beata (eQ5PKm), 2007-08-07 21:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktos mądry napisał kiedysy , ze dwie rzeczy w zyciu są bez granic tj. wszechswiat i głupota . Ta parada to własnie głupota - żenada .

 • popisek, 2007-08-07 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  realisto i beato! wy możecie patrzeć na nas z oddali wyśmiewając nas.....jak bedziemy sie świetnie bawić.bo udział w takiej akcji to fajne przeżycie i zabawa. ale co wy o tym wiecie.....ps. beato ta druga rzecz bez granic o której piszesz napewno nie jest ci obca, to można wyczytac z twojego posta że pisałaś post autobiograficzny!!

 • Jaro (AN0icZ), 2007-08-07 22:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam wszystkich! Zarówno entuzjastów jak i malkolmentów. Do tych pierwszych - jestem z wami ! i będę z wami na Paradzie . Słówko do grupki drugiej (bo widzę że jest w opozycyjnej mniejszości;) - primo - nikt was nie zmusza do udziału, secundo- nikt nie każe wam nawet na to patrzeć (ale jak będziecie na miejscu to ciekaw jestem czy nie spojrzycie w TYM kierunku? ciekawość ? hhmmm) , po trzecie - jakeście tacy mądrzy to wymyślciei baaa - ZORGANIZUJCIE coś lepszego !!! Czy wszyscy chętni rzeczywiście mają zamiar smarować się w ekstrementach? Czy będą nadzy? nikt nikomu nie karze się obnarzać, czy występować topless! można to zrobić nawet w płaszczu! co wy w tym złego i maksymalnie głupiego widzicie ?W hiszpańskiej Pampelunie mają swoję "encierros" - rozwścieczone byki gonią bandę szaleńców ;) - ochotników, wąskimi uliczkami miasta, w tym samym kraju w Buool (Hiszpanie mają do tego dryk,) a sierpniu ma miejsce bitwa na pomidory! ponad 30 tys. ludzi i 150 ton pomidorów na walce "La Tomatina" .. produkt turystyczny znany na całym świecie ..mam przytoczyć korzyści finansowe i inne płynące z organizacji takich imprez ?? nie czas i miejsce na to!! zapewniam - są OGROMNE! przykłady można mnożyć .... Więc co złego w Bolesławieckiej Gliniadzie widzi Mohikanin i jemu podobni? A moim zdaniem to bedzie dopiero preludium do kolejnych Parad! Odpowiedni zapaleńcy już się o to postarają ;) Więc reasumując- oportuniści - trochę luzu i trzeźwego spojrzenia w komponencie! Pozdrowienia dla entuzjastów, zapaleńców- do zobaczenia pod wanną z gliną ;) a dla tych drugich też pozdro - i zmieńcie nastawienie ! good luck ;P

 • Roszpunka (A7brn2), 2007-08-07 22:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Teraz już wiem dlaczego film nosił tytuł ,,Ostatni Mohikanin",mam nadzieję że rzeczywiście jesteś ostatni!!Twoje pseudo-genialne metafory ze szczurołapami w roli głównej powalają na kolana idiotyczną szarą barwą człowieka, który gdzieś się kiedyś zatrzymał w miejscu i siedzi tam do tej pory.Przez takich ludzi jak Ty,pozbawionych wyobraźni i pomysłów na barwne spędzenie życia,świat przybiera smutną barwę szarości.Nie martw się jednak,są i Ci którzy widzą,że życie jest tak smutne,że odrobina barwy bardzo pomoże.A Tobie proponuję zastanowić się nad tym co piszesz-paliatyw za paliatywem :).Jeśli szczurołap gra taką muzykę to ja idę.A Ty siedź w swoim tunelu-życzę powodzenia w dalszym,monotonnym życiu.

 • popisek, 2007-08-08 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  wydaje mi sie że moze się to stac imprezą cykliczną i mysle że taki też jest zamysł ogranizatorów. a co wy na to?

 • etam (ANxutM), 2007-08-08 10:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysztofie G. czy mozesz podac liczbe zgłoszonych formularzy do tej pory?

 • etam (ANxutM), 2007-08-08 11:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pomysł z paradą-gliniadą wedlug mnie jest zacny, jednak historia tego zdarzenia potrwa w naszej swiadomosci dzień, tydzień no może dwa tygodnie. Ale jesli by do tej imprezki dorzucic jeszcze jeden konkursi (i tu apel do sponsorów), mianowice na najlepsze foto z "gliniady", to historia tego zdarzenia nie skonczyla by sie tylko na 17 sierpnia ale trwala by dluzej np. do wystawy tych najlepszych zdjęc (zorganizowanej np. miesiac pozniej). To po pierwsze. Po drugie zdjecia te były by doskonalym zapisem sytuacji i emocji (poprostu dokumentacja), a po trzecie w polączeniu z np. internetem daja mozliwosc nieograniczonego przepływu informacji (reklama naszego miasta). I jest jeszcze jeden plus. Do aktywnosci wlączeni zostali by nie tylko ludzie chcący sie wysmarować, ale i ci co lubia zdjecia cykać (więc szersze pole oddziaływania). tyle z mojej strony,... narazie :)

 • Dla nas ważne jest, by ogólnopolskie telewizje pokazały fragment glinianej parady i by w relacji pojawiło się słowo "Bolesławiec". Masz rację Mariusz z tymi zdjęciami. Zadzwonię, spotkamy się i pogadamy o szczegółach.

 • koń (A7bxVw), 2007-08-08 15:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...z tymi zdjęciami i konkursem to very dobry pomysł......jeszce kilka osób dobrej woli a impreza naprawdę odniesie sukces a tym samym , jak pisze KG, cholernie rozreklamuje miasto. Ludzie włączcie się w działanie aby naprawdę było wyjątkowo

 • środa (A7byFu), 2007-08-08 15:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A GDZIE SENS,GDZIE LOGIKA?????????Adres:WOODSTOCK,zabierz mydło

 • Rachela, 2007-08-08 16:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No własnie, gdzie ten sens, środo? Nie bedę się powtarzać, napisałam już tekst na ten temat pod informacją o Woodstocku. Pozdrawiam Krzysztofa, Konia, popiska, etama, Roszpunkę i Jaro - na pewno się spotkamy 17- go sierpnia.

 • Roszpunka (AMOs7R), 2007-08-08 17:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie sens i logika?Cóż za filozoficzne pytanie!Jak znajdziesz sens i logikę w egzystencji to wtedy zacznij jej szukać w innych rzeczach Środo!Znajdźmy lepiej sposób na jeszcze większe rozreklamowanie Gliniady,bo rozgłos jest potrzebny.Sama nadziwić się nie mogę,że ta parada wzbudza tyle emocji,bez znaczenia czy pozytywnych,czy negatywnych..Skoro nawet osoby pesymistycznie nastawione na temat piszą na tej stronie,to dobry znak!Podobno lepiej być zapamietanym źle niż wcale,a skoro Wy wszyscy pesymiści fatygujecie się żeby cos napisac,to znaczy że jednak jakieś wrażenie na was ta parada wywarła!Super!Chyba o to chodziło.Coś mi się zdaje że ten pomysł odbije się głośnym echem wśród mas.A niby taki niepozorny ten Bolesławiec...Jeszcze raz wyrazy uznania dla pomysłodawcy i organizatorów.Chylę czoła...