Parada z Miłości do Gliny

Dyskusja dla wiadomości: Parada z Miłości do Gliny.


 • Rickyy31, 2007-08-16 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hi!ponieważ mieszkam za daleko (paręnaście tyś.km.)od Bolca to nie mogę wziąść udziału w tej imprezie,ale jestem z Wami wszystkimi ,którzy wezmą w niej udział. To super ,że miasto próbuje promować się w jakiś tam sposób,a skoro obfitujemy w glinę,to ją trzeba wykorzystać.Osoby ,które tylko potrafią się bulwersować i negatywnie komentowac, niech popiszą się lepszymi pomysłami i pokażą ,że stać ich na coś więcej niż tylko bitching. Chciałbym Wam również powiedzieć,że Ceramika Bolesławiecka ,czyli jej wyroby wchodzą w skład bardzo ekskluzywnych katalogów sprzedaży dla milionerów.Tutaj w Australii kosztuje kupę kasy ,dlatego cieszę się ,że mogłem trochę zabrać jej ze sobą,wzbudzając niekłamany zachwyt u moich australijskich przyjaciół, którzy też chcieliby taką ceramikę mieć. Dlatego jeszcze raz podkreślam, promujmy miasto tym ,co mamy najlepsze,a że jest to ceramika i glina to tym lepiej dla miasta. Róbcie masę zdjęć i udostępnijcie na portalu, bo będę chciał pokazać moim australijskim przyjaciołom , w jakim wspaniałym mieście się urodziłem i ,że jest warte odwiedzenia.Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich Have fun!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Jaro (AN0iND), 2007-08-16 22:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rickyy- jesteś chyba najodleglejszą osobą podziwiającą cały Event !! szkoda że nie mozesz tu być , ale tam na wyspie- kontynencie masz też ważną misję do spełnienia!! Z Twojego posta wynika , że jeseś rodem z Bolka? jeśli tak i czujesz więź z Twoją "małą ojczyzną" (co potwierdza post ;) to promuj bracie tam bolesławiecką kamionkę na wszelkie możliwe sposoby i na wszystkich frontach!! ;) jak chcesz to mogę Ci w tym pomóc . złapmy tylko jakiś kontakt i zaczynamy jazdę !! powaznie ! Bolek może być wielki , i będzie zapewniam! a my możemy też razem wziąć w tym udział ;) Pozdrowienia dla wszystkich entuzjastów ... do zobaczenia jutro pod Opałkową albo na pl Marszałka Piłsudskiego !!

 • Antosh (Ap8OnY), 2007-08-17 10:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od kilku lat trochę z przmusu jestem bolesławianinem, dawniej mieszkałem w 2 milionowej wsi, ale nie uważam, że tu nudno!Pracuję do 16, ale na otwarciu będę. Jeśli za rok też będzie "glinowanka" to dołączę.

 • janosik (ANxQU4), 2007-08-17 11:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  zastanawiam sie ino, co za głuptak nawymyśloł ze beda sie w glinie tazac, jakoby ni mieli cego mondrego do roboty.Jak chcą sie wyzyć niech pozamiatają ulice.Jo słysał, ze jeden radny co to knajpa jest jego i za artysta sie powaza tyz bedzie sie tazał nago.Ludzie coraz bardziej wariują, a do tych co jesce nie pobaranieli powiadam: Ludzie nie dajta się zwariować.Bolesławiec miasto pikne i krasne.Skorupy tyz macie przepikne i dziewuchy jak patzeć! Gonta głuptoków na kilometry ! pozdrawiam.Janosik ze Białki. Hej !

 • marek (AN0Uxb), 2007-08-17 14:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  siemanko:):) ludziska!!!! za dwie godziny zaczynamy:-D bądźcie tam!!! ja będę!!! dobra pogoda musi się utrzymać!!! na marginesie- szukam wiary do stworzenia mnitrupy cyrkowej:):) ja trochę żongluję:):) akrobatów i gimnastyków powitam z otwartymi ramionami:):) wszystkich innych, którzy wezmą ogólny udział również:) do zobaczenia Glinoludy:-D

 • poparcik, 2007-08-17 14:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...pierwsze glinoludy wyruszyły na miasto, a bedzie ich coraz więcej wmiarę jak się bedzie ściemniać uaaaaaa

 • KOń stajnia (ANGgn8), 2007-08-25 20:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  pomazali mnie glinąi i było fajnie

 • staś (ANI7v8), 2007-08-26 18:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto dostał tą główną nagrodę za 1000 złotych? Dlaczego nic nie piszecie o laureacie?